Na het lezen van de boeken van 50tig tinten grijs, het zien van een aantal films en nazoeken op internet ben ik opzoek naar een man die mij,op speelse wijze wegwijs wil maken in de wereld van de BDSM.
Milf Opzzoek van 46 uit Brussel, Brussel zoekt sex
Dayaatje (45)
★★★★☆
Is het ouderwets om een minnaar te willen? Nouja, dan maar ouderwets, het is toch wat ik wil. Mijn libido is hoog en een man heb ik niet, dus heb ik een minnaar nodig. Zou makkelijk zijn als je ze kon bestellen, maar als ik je hier vraag, lukt het ook wel toch?
Na mijn scheiding heb ik me voorgenomen om nooit nog een nieuwe partner te willen! Ik ben ondertussen het alleen zijn grondig beu en hoop hier een maatje te vinden om samen een beetje van elkaar en van het leven te genieten.
Ik ben niet echt op zoek naar een nieuwe relatie maar ik sluit natuurlijk niets uit!
Het is toch veel en veel leuker om met zijn twee verder door het leven te gaan. Althans dat vind ik wel en zoek de die daar ook zo over denkt. De man die ik zoek is alleraardigst, charmant en sociaal.