Na het lezen van de boeken van 50tig tinten grijs, het zien van een aantal films en nazoeken op internet ben ik opzoek naar een man die mij,op speelse wijze wegwijs wil maken in de wereld van de BDSM.
Leuke sexy moeder wilt wel weer eens op date met een gezellige man. Het is voor mij al heel lang geleden dat ik dit gedaan heb dus ik vind het wel heel spannend. Na de scheiding mag het nu wel weer een keer en ik zoek wel sex voor vaker, alleen serieuze reacties graag!
Ik ben een zelfverzekerde vrouw, sta sterk in mijn schoenen om zo maar te zeggen, wat ik nog wel in mijn leven mis is een man, de meeste manen die ik ontmoet zijn niet echt mijn type dus vandaar dat ik mijn horizon hier eens wil verbreden.
Heb het roer helemaal omgegooid en ben lekker gaan sporten, en ik moet zeggen ik zie wel resultaat. Ik durf ook gewoon weer sexy lingerie en kleding te dragen. Nu nog iemand die het uit wil trekken.
Hoe groot je gereedschap in je broek is, is voor mij best wel belangrijk. Ik hou van groot en mooi en als jij daar over beschikt dan wil ik heel erg graag met jou in contact komen.