Na het lezen van de boeken van 50tig tinten grijs, het zien van een aantal films en nazoeken op internet ben ik opzoek naar een man die mij,op speelse wijze wegwijs wil maken in de wereld van de BDSM.
Ook al ben ik bewust gescheiden, toch mis ik iemand naast mij waar ik leuke dingen mee kan doen. Ik durf het er hier wel op te wagen want heb al heel leuke mannen zien passeren.
Ik heb een hele leuke baan, leuke vrienden, leuke collega's, leuke buren en vriendelijke mensen om me heen. Eigenlijk kan ik wel zeggen dat ik mijn leven goed op de rit heb. Ik ga graag op vakantie naar de zon of lekker skiën in de sneeuw, maar zeg nu even eerlijk dat is toch leuker met een fijn persoon aan je zijde.
Hou wel van een uitdaging, liefst wel met een leuke spontane man die niet vies is van nieuwe dingen uitproberen. Ook zoek ik iemand die niet te ver van mij vandaan woont.