Na het lezen van de boeken van 50tig tinten grijs, het zien van een aantal films en nazoeken op internet ben ik opzoek naar een man die mij,op speelse wijze wegwijs wil maken in de wereld van de BDSM.
Milf Opzzoek van 46 uit Brussel, Brussel zoekt sex
Klarzine (45)
★★★★☆
Na mijn scheiding heb ik in een coconnetje geleefd, gelukkig ben ik daar weer uit gekropen. Hier had ik professionele hulp voor nodig, schaam ik mij niet voor. Ik ben weer waar ik wil zijn, nu nog de man vinden die samen met mij van het leven wil genieten.
Heel eerlijk zal ik zijn, trouwen wil ik niet meer, 1x is voor mij genoeg geweest. Wat ik voor ogen heb is een lat relatie, zo houd ieder toch zijn eigen vrijheid.
Ok, ik neem aan dat jij voor hetzelfde hier komt als mij?. En dat is toch gewoon seks, dus laten we daar ook niet al te moelijk om doen en gewoon eerlijk zijn in wat we zoeken.
Ik wil ongecompliceerde seks geen huisje boompje beesje dus, wil jij dat ook stuur mij dan even een berichtje om wat af te spreken.
In het uitgaansleven kom ik enkel als mijn vriendin meegaat. Alleen zie ik dat niet zitten en de kans dat ik een leuke man tegenkom is dan ook uitermate klein. Hier hoop ik op meer succes!
Hallo jij..Ik ben gescheiden. Ik zou bijna zeggen"gelukkig". Natuurlijk ben ik niet gelukkig, maar wel blij dat ik van hem af ben. Ik zoek een romantische minnaar!!!
Sinds ik geen man meer heb is de intimiteit helemaal uit mijn leven verbannen. Als ik er aan terug denk hoe dat met mijn ex was dan huiver ik. Echter verlang ik daar onbewust toch wel naar maar dan met een man die me teder behandeld en heel erg lief voor me is.