Na het lezen van de boeken van 50tig tinten grijs, het zien van een aantal films en nazoeken op internet ben ik opzoek naar een man die mij,op speelse wijze wegwijs wil maken in de wereld van de BDSM.
Mijn lijf is al en tijdje niet meer in contact geweest met een sexy man en daar is het zeker naar opzoek, Een keertje verwent worden is waar het zin in heeft en ik ook! Wil een keer genieten van een mooie man die haar op zijn borst heeft en diepblauwe ogen.
Ik zoek seks. Niets meer en niets minder. Gewoon heerlijk van elkaar genieten zonder het gezeur van een relatie. Zoek jij dat ook? Waar wacht je dan nog op? Kijken wie het eerst de broek uit heeft? Hete kus!
Laat je grote handen mijn lichaam verkennen en me in extase brengen. Laat de opwinding in me boven komen en ik weet zeker dat je het reuze naar je zijn gaat hebben met mij in bed.
Ik ben opzoek naar een nieuwe partner, de man die mijn geliefde wil zijn, de man die mij gelijkwaardig behandeld en op wie ik smoorverliefd wordt! Reageer als je denkt dat jij dat bent.