Intimiteit is waar ik niet buiten kan, nu de scheiding een feit is met ik wel een man zien te vinden die aan mijn behoeftes kan voldoen. Enkel met mijn speeltjes spelen is niet zo mijn ding.
Milf VrolijkeTinka van 44 uit Almere, Flevoland zoekt neuk date
Ikwacht (45)
★★★★☆
Mijn goede eigenschappen zijn vrolijk, goed kunnen luisteren en gezellig. Mijn minpunten zijn perfect willen zijn, eigenwijs en negatief zijn. Hopelijk hebben mijn slechte kanten je niet afgeschrikt en vind je het leuk om met mij in contact te komen. Dan hoop ik dat ik je berichtje mag lezen waarin jij jezelf voorstelt. Dan kunnen we kijken of we tot een date kunnen komen.
Een Rubensvrouw noem ik mijzelf, ik ben er trots op, ik weet dat een mager figuur mij onaantrekkelijk maakt. Omdat ik zo lekker in mijn vel zit en trots ben op mijn lijf kan ik ongeremd genieten van heerlijke seks, ik maak mij niet druk om een vetlaagje hier of daar. Seks is voor mij genieten op een pure manier vol lust, maar ook met respect naar elkaar.
Ok, ik neem aan dat jij voor hetzelfde hier komt als mij?. En dat is toch gewoon seks, dus laten we daar ook niet al te moelijk om doen en gewoon eerlijk zijn in wat we zoeken.
Ik wil ongecompliceerde seks geen huisje boompje beesje dus, wil jij dat ook stuur mij dan even een berichtje om wat af te spreken.
Alvast een stukje van hoe ik een eerste date voor me zie. Je staat voor mijn deur, belt aan, ik open de deur in alleen mijn mooie satijnen ochtendjas, daaronder draag ik niets, maar dat weet jij nog niet. Benieuwd naar meer?