Intimiteit is waar ik niet buiten kan, nu de scheiding een feit is met ik wel een man zien te vinden die aan mijn behoeftes kan voldoen. Enkel met mijn speeltjes spelen is niet zo mijn ding.
Een bh dragen hou ik niet zo van, ik kan er ook niets aan doen maar het zit gewoon niet fijn. Maar mijn stijve tepels omdat ik altijd lekkere zin heb blijven maar komen. Kan jij daar wat aan doen?
De man die met mij een relatie aan wil gaan moet wel van heel goede huize komen. Zo moet je doortastend zijn, gevoel voor humor hebben en natuurlijk heel erg charmant zijn!
Wat je ziet is wat je kan krijgen, een lekkere sportieve dame zoekt een ook een sportieve man. Want als we hete nachten gaan krijgen moet je mij wel aankunnen.