Intimiteit is waar ik niet buiten kan, nu de scheiding een feit is met ik wel een man zien te vinden die aan mijn behoeftes kan voldoen. Enkel met mijn speeltjes spelen is niet zo mijn ding.
Milf VrolijkeTinka van 44 uit Almere, Flevoland zoekt neuk date
Sportyyfly (44)
★★★★☆
Ben een leuke sportieve vrouw, sta graag uren in de sportschool. Doe voornamelijk aan fitness, Zumba & hardlopen. Maar eigenlijk ben ik op zoek naar een andere sport..als je eventjes goed na denkt weet jij vast wel welke ik bedoel!
Jaja hier ben ik dan! Normaal zou ik nooit via deze weg een date zoeken maar mijn vriendin heeft zo al meerdere keren succes gehad, alleen zoek ik niet alleen sex maar wel echt een man voor een relatie, iets op de langere termijn dus.
De man die met mij een relatie aan wil gaan moet wel van heel goede huize komen. Zo moet je doortastend zijn, gevoel voor humor hebben en natuurlijk heel erg charmant zijn!