Intimiteit is waar ik niet buiten kan, nu de scheiding een feit is met ik wel een man zien te vinden die aan mijn behoeftes kan voldoen. Enkel met mijn speeltjes spelen is niet zo mijn ding.
Milf VrolijkeTinka van 44 uit Almere, Flevoland zoekt neuk date
Anoom (45)
★★★★☆
Al tien jaar ben ik alleen. Ik zoek ook al jaren naar de juiste nieuwe partner, maar die zoektocht is niet makkelijk. Misschien ben ik wel te veeleisend. Ik heb de zoektocht voor een relatie maar even op een laag pitje gezet, ik ga nu gewoon voor een leuke tijd. Kan een nachtje zijn, meerdere dagen of nog langer. We zien het wel!
Waar ik fan van ben is om zwoele, romantische avonden door te brengen met de man die mij zijn liefde verklaart. Helaas heb ik die man nog niet gevonden ne hoop hem snel te leren kennen.
Sex is net als een hobby voor mij, ik wil ook absoluut geen vaste relatie want ik kan niet monogaam zijn. Het is niet zo dat ik elke week een ander heb maar ik houd er gewoon van. Daarbij houd ik ook erg van afwisseling!
Sinds ik geen man meer heb is de intimiteit helemaal uit mijn leven verbannen. Als ik er aan terug denk hoe dat met mijn ex was dan huiver ik. Echter verlang ik daar onbewust toch wel naar maar dan met een man die me teder behandeld en heel erg lief voor me is.