Intimiteit is waar ik niet buiten kan, nu de scheiding een feit is met ik wel een man zien te vinden die aan mijn behoeftes kan voldoen. Enkel met mijn speeltjes spelen is niet zo mijn ding.
Een beetje dominant karakter heb ik wel maar daarnaast ben ik ook heel lief en behulpzaam. Al een tijdje zit ik zonder partner en hoop op korte termijn een leuke man te vinden die er voor me wil zijn.
Sinds ik geen man meer heb is de intimiteit helemaal uit mijn leven verbannen. Als ik er aan terug denk hoe dat met mijn ex was dan huiver ik. Echter verlang ik daar onbewust toch wel naar maar dan met een man die me teder behandeld en heel erg lief voor me is.
Te lang alleen dat het nu echt gaat kriebelen tussen de benen. Graag word ik verwend door een man die de weg weet te vinden bij een vrouw. En die heel lang wil spelen.