Intimiteit is waar ik niet buiten kan, nu de scheiding een feit is met ik wel een man zien te vinden die aan mijn behoeftes kan voldoen. Enkel met mijn speeltjes spelen is niet zo mijn ding.
Milf VrolijkeTinka van 44 uit Almere, Flevoland zoekt neuk date
Ingmag (46)
★★★★★
Hoe ik mezelf zou omschrijven is als een hete dame, erg open minded en vol verrassingen. Toe aan een man die van wanten weet, het liefst met een onvermoeibare tong, want oraal vind ik geweldig!
Ook al ben ik bewust gescheiden, toch mis ik iemand naast mij waar ik leuke dingen mee kan doen. Ik durf het er hier wel op te wagen want heb al heel leuke mannen zien passeren.
Een stress bestendige man is die ik zoek, niet iemand die bij het minst geringste op zijn tenen is getrapt en het een en ander kan hebben. Samen met jou wil ik een mooi bestaan opbouwen en een leuk leven hebben met elkaar.
Mijn goede eigenschappen zijn vrolijk, goed kunnen luisteren en gezellig. Mijn minpunten zijn perfect willen zijn, eigenwijs en negatief zijn. Hopelijk hebben mijn slechte kanten je niet afgeschrikt en vind je het leuk om met mij in contact te komen. Dan hoop ik dat ik je berichtje mag lezen waarin jij jezelf voorstelt. Dan kunnen we kijken of we tot een date kunnen komen.