Intimiteit is waar ik niet buiten kan, nu de scheiding een feit is met ik wel een man zien te vinden die aan mijn behoeftes kan voldoen. Enkel met mijn speeltjes spelen is niet zo mijn ding.
Hee hallo, ik ben een zeer actieve dame en houd ook niet van passieve mannen. Je moet wel een beetje moeite voor me doen en ik houd van sex op veel plekjes en veel standjes, geen minuten maar uren genieten.
Ik hou van het leven al heeft het even geduurd om op dit punt te komen. Maar ik merk wel dat ik alleen van het leven hou. Ik zou het ook erg leuk vinden om het weer samen te doen.
Ook al ben ik bewust gescheiden, toch mis ik iemand naast mij waar ik leuke dingen mee kan doen. Ik durf het er hier wel op te wagen want heb al heel leuke mannen zien passeren.
Ik ben een hardwerkende vrouw met veel inlevingsvermogen. Ik werk in het ziekenhuis en voel me al een tijdje eenzaam. Inmiddels ben ik drie jaar single en kijk verwachtingsvol uit naar de man die met mij verder door het leven wil.