Ik wil graag en jonger man leren kennen, een echte stud die mij wil beminnen en die ik nog het nodige kan leren om een vrouw te verwennen. Ik kijk naar je uit en wie weet zien we elkaar binnenkort.
Geile Meeghany van 45 uit Groningen, Groningen zoekt dating
Sjannekie (45)
★★★★☆
Hoe noemen ze dat, een eenvoudige vrouw? Dat ben ik. Ik leef zonder man, maar met twee kinderen. Ik neem met weinig genoegen, ben snel tevreden. Ik zou wel een leuke man willen, die ook 'eenvoudig' is, zodat we samen een beetje kunnen genieten.
Als 40 plusser zie ik er nog beeldig uit, vind ik zelf, hoop dat jij dat ook denkt en niet om me heen kunt om me te leren kennen. Samen een avondje uit om elkaar beter te leren kennen lijkt me leuk.
Heb mijzelf helemaal terug gevonden en weet nu precies wat ik wil en niet wil. Genieten moet bij mij echt boven aan staan, elke dag opnieuw. Zin om mee te doen?
Een echt goede zoen, en dan bedoel ik echt een lekker zoen, kan ik helemaal wild worden. Waarom dat is ik heb geen idee maar ik geniet er graag van. Vooral als je daarna langzaam je weg naar beneden gaat vinden.