Ik wil graag en jonger man leren kennen, een echte stud die mij wil beminnen en die ik nog het nodige kan leren om een vrouw te verwennen. Ik kijk naar je uit en wie weet zien we elkaar binnenkort.
Iedere vrouw wil toch geneukt worden? Die zeggen van niet zijn vaak de grootste sletten, ik kom er gewoon eerlijk voor uit dat ik me hier heb aangemeld voor sex.
Water ik ben er eigenlijk gek op, en ik weet het klinkt raar want ik heb al op veel spannende plekken mogen genieten maar in de zee is het nog nooit voorgekomen. Terwijl het mij zo lekker lijkt als je de golven voelt tegen je lijf terwijl je dan ook nog met wat anders bezig bent.
Mijn goede eigenschappen zijn vrolijk, goed kunnen luisteren en gezellig. Mijn minpunten zijn perfect willen zijn, eigenwijs en negatief zijn. Hopelijk hebben mijn slechte kanten je niet afgeschrikt en vind je het leuk om met mij in contact te komen. Dan hoop ik dat ik je berichtje mag lezen waarin jij jezelf voorstelt. Dan kunnen we kijken of we tot een date kunnen komen.
Ik heb een heel zwaar huwelijk achter de rug en ik heb sinds kort het hoofdstuk kunnen afsluiten. Het vertrouwen vinden in een man is nog steeds moeilijk voor mij en ik hoop hier iemand te leren kennen die dit kan begrijpen en geduld kan opbrengen voor me.