Ik wil graag en jonger man leren kennen, een echte stud die mij wil beminnen en die ik nog het nodige kan leren om een vrouw te verwennen. Ik kijk naar je uit en wie weet zien we elkaar binnenkort.
Geile Meeghany van 45 uit Groningen, Groningen zoekt dating
Geullie (44)
★★★★★
Volgens mij zijn er mannen genoeg die het wel aandurven om mij eens lekker onder handen te nemen. Ik wil niet zomaar seks ik wil het wel wat uitgebreider en vooral erg spannend. Ik ben niet echt te porren voor een vluggertje.
Wetende dat het voor mij moeilijk zou worden want ik ben natuurlijk niet moeders mooiste. Maar er wordt ook altijd gezegd op ieder potje past een dekseltje. Dus dekseltje waar ben je?
Een paar dagdelen per week ben ik thuis en heb dan alle tijd om me te storten op een nieuwe liefde. Laat me weten of jij daarvoor in aanmerking wil komen en stuur me een uiterst romantisch berichtje.
Nog steeds ben ik hem niet tegengekomen, de man die heel charmant is, een gulle glimlach heeft en bij het zien van mijn foto's 's dat hij meteen al verliefd op me wordt.