Ik wil graag en jonger man leren kennen, een echte stud die mij wil beminnen en die ik nog het nodige kan leren om een vrouw te verwennen. Ik kijk naar je uit en wie weet zien we elkaar binnenkort.
Geile Meeghany van 45 uit Groningen, Groningen zoekt dating
MargaNel (45)
★★★★☆
Het lijkt net of ik in een midlifecrisis zit, ik voel mij steeds meer naar beneden zakken. Ik weet precies waar dit door komt, ik mis een lieve man aan mijn zijde.
Door een schildklierziekte zal ik nooit slank worden, dat vind ik moeilijk, maar ik moet ermee dealen. Waar ik mij aan vast houd is dat er genoeg mannen zijn die van een vrouw met een maatje meer houden, op zo een man zit ik te wachten.
Soms is gewoon lekker bankhangen in een ochtendjas of een huispak toch gewoon lekker? Een leuke film of serie erop en genieten maar. Maar soms is het ook fijn als je dan tegen iemand aan kan hangen.
Nu ik al een tijd gescheiden ben, zou ik graag weer een man willen ontmoeten. Iemand rond mijn eigen leeftijd, want grote leeftijdsverschillen werken bij mij niet.
Hoi, ik ben op zoek naar mannen om gezellige dingen mee te doen, en met de tijd zien we wel hoe het loopt. Wil vooral gezelligheid en eerlijkheid samen.
Toen de scheiding werd uitgesproken heb ik de vlag dagen buiten gehangen. Wat was dit een opluchting, geen man meer die mij controleert en mij klein houdt. Toch wil ik ondanks deze nare relatie weer een man in mijn leven. Ik weet dat er ook mannen zijn die wel respect hebben voor een vrouw.