In de morgen heb ik wel eens een probleem dan heb ik het heet en dan moet ik even spelen. Maar dat is helemaal niet leuk in je eentje. Dus wie wil er spelen?
Ok, ik neem aan dat jij voor hetzelfde hier komt als mij?. En dat is toch gewoon seks, dus laten we daar ook niet al te moelijk om doen en gewoon eerlijk zijn in wat we zoeken.
Ik wil ongecompliceerde seks geen huisje boompje beesje dus, wil jij dat ook stuur mij dan even een berichtje om wat af te spreken.
De scheiding deed me geen goed, alles heb ik achter moeten laten en alleen de persoonlijke dingen kon ik meenemen. Alles heeft mijn ex er aan gedaan om me dwars te zitten en dat is hem gelukt. Hoop niet dat alle mannen van die trekjes hebben en hoop snel een lieverd te vinden die voor me wil gaan.
Ik wil iets heel spannends doen! Voor mij is het heel wat, ik heb dat nog nooit gedaan. Ik zou het namelijk wel eens met een man en een vrouw willen doen. De vrouw kan ik wel regelen, een vriendin van mij is wel in voor dit soort dingen. Zou jij dan ook mee willen doen? Of durf je er geen twee aan?
Altijd hard gewerkt aan mijzelf. Altijd blijven leren, sporten en wat kreeg ik ervoor terug? Alsnog in de steek gelaten voor een jongere griet. Maar goed, niet getreurd er is vast een man die mij wel weet te waarderen. Ik ben trouwens nog zeer jong van geest.