In de morgen heb ik wel eens een probleem dan heb ik het heet en dan moet ik even spelen. Maar dat is helemaal niet leuk in je eentje. Dus wie wil er spelen?
Het is neem ik aan niet teveel gevraagd veel lol te maken in het leven? Toch heb ik het idee dat je vast zit in regeltjes tegenwoordig. Het mag wel eens anders worden en ik wil buiten de lijntjes gaan kleuren. Vind ik hier iemand die met mij meedoet?
Sta zeer goed in het leven en mag eigenlijk niet klagen. En ik ben ook geen klaagvrouwtje maar het single zijn breekt mij gewoon op. Ik mis gewoon een leuk gesprek, een arm om mij heen en ook zeker wel de intimiteit.
Heel erg benieuwd wat voor mannen hier zijn, zelf zie ik het wel zitten om eerst ergens wat te gaan eten en dan een filmpje pakken, zo kunnen wij misschien wat leuks op gaan bouwen. Erotiek hoort er wel bij, maar eerst rustig opbouwen met een paar dates en dan kan er altijd nog van alles gebeuren?
Ik rook en drink, hou niet van uitgaan en drukke ruimtes, liever hou ik het rustig en prive. Mijn man vond dit niet leuk en heeft me laten zitten met 2 kinderen. Graag zou ik nu iemand vinden die voor mij gaat en mijn kids.
Ik ben opzoek naar een nieuwe partner, de man die mijn geliefde wil zijn, de man die mij gelijkwaardig behandeld en op wie ik smoorverliefd wordt! Reageer als je denkt dat jij dat bent.