In de morgen heb ik wel eens een probleem dan heb ik het heet en dan moet ik even spelen. Maar dat is helemaal niet leuk in je eentje. Dus wie wil er spelen?
Niet om het één of ander, ik ben altijd maar opgewonden en wil het liefst drie keer per dag er een stevige pik in hebben. Lijkt mij een erg duidelijk verhaal. Dat is dus eigenlijk ook wat ik zoek.
Iedere nacht gaan mijn dromen over mannen die er goed uitzien en ik er één mag kiezen die met met mij de nacht mag doorbrengen. Hoop zo dat die droom een keer uitkomt en wie weet is dat heel snel.
Ben helemaal gek op bloemen en planten al van kind of aan, daarom ben ik ook de bloemen wereld in gegaan. Nog moment spijt gehad maar nu ben ik op zoek naar dat ene bloemetje voor mij.
Als jij denkt dat je me een nachtje lang kunt verwennen, me even op een roze wolk kunt laten lopen dan ben jij het waar ik naar uitkijk om in mijn bed te treffen. Ik denk dat ik wel een kans maak om een knappe vent voor een nachtje aan de haak te slaan.