In de morgen heb ik wel eens een probleem dan heb ik het heet en dan moet ik even spelen. Maar dat is helemaal niet leuk in je eentje. Dus wie wil er spelen?
Waar ik naar uitkijk is om een man te leren kennen die de ware voor me is en ik voor hem. Echte liefde tussen een man en vrouw is toch één van de aller mooiste dingen op aarde!
Reuze benieuwd ben ik naar de mannen die achter de lieve reacties zitten die ik verwacht te krijgen. Ik ben een leuke, hippe vrouw die niet van een saai leventje houd en een man zoekt die een beetje avontuurlijk is ingesteld.
Zie jij mijn kontje en wil jij daar lekker je pik diep in stoppen? Ik kan zeggen toe maar want ik hou er wel van. Heb jij andere idieen dan hoor ik het graag. Groetjes
Het is toch veel en veel leuker om met zijn twee verder door het leven te gaan. Althans dat vind ik wel en zoek de die daar ook zo over denkt. De man die ik zoek is alleraardigst, charmant en sociaal.