In de morgen heb ik wel eens een probleem dan heb ik het heet en dan moet ik even spelen. Maar dat is helemaal niet leuk in je eentje. Dus wie wil er spelen?
Geile Mouira van 46 uit Baarn, Utrecht zoekt neuk date
Eeleri (44)
★★★★★
Sinds ik geen man meer heb is de intimiteit helemaal uit mijn leven verbannen. Als ik er aan terug denk hoe dat met mijn ex was dan huiver ik. Echter verlang ik daar onbewust toch wel naar maar dan met een man die me teder behandeld en heel erg lief voor me is.
Gescheiden ben ik een aantal jaar geleden maar misschien heeft dat mij wel de ogen geopend. Liefde is misschien niet voor eeuwig maar daarom mag je er toch wel naar verlangen?
Gescheiden omdat het niet werkte tussen ons. De sex was wel heel goed en soms doen we het nog wel eens met elkaar. We experimenteren graag en waarom zouden we dat dan niet samen doen? We willen er wel eens een man bij, die ons allebei wil verwennen. Zou jij daar wel oren naar hebben?
Je bent op zoek naar genot, verder heb je geen verwachtingen maar niet teveel taboes want ik ben zeer open minded. Het mag eenmalig zijn of voor vaker, ik vind het allemaal prima, als je maar snel tijd hebt!
Wat ik in mijn leven mis is een man bij wie ik voor alles kan aankloppen. Met hulp van mijn ouders heb ik na de scheiding een appartementje kunnen kopen maar zit elke avond alleen op de bank. Hoog tijd om een leuke man te ontmoeten die het met mij wel ziet zitten.
Hier op zoek naar een heerlijke knuffelbeer, want ik ben er gek op. Maar het gaat natuurlijk niet alleen bij knuffelen blijven maar we gaan nog veel meer lekkers doen samen als het aan mij ligt.