Heb mijzelf helemaal terug gevonden en weet nu precies wat ik wil en niet wil. Genieten moet bij mij echt boven aan staan, elke dag opnieuw. Zin om mee te doen?
Heb geen grote ego maar ik vind dat ik er nog geweldig uit zie voor mijn lichaam, of mannen daar anders over denken kom ik wel achter. Want jij wilt er toch ook lekker van genieten?
Tijdje geleden gescheiden en nu op zoek naar een minnaar omdat ik me voorlopig niet weer in een relatie stort. Het enigste wat ik van je verlang is dat je mij een nacht vol passie en spanning bezorgt. Dan ben ik weer tevreden, en als het klikt doen we het vaker wat mij betreft.
Iedere vrouw wil toch geneukt worden? Die zeggen van niet zijn vaak de grootste sletten, ik kom er gewoon eerlijk voor uit dat ik me hier heb aangemeld voor sex.
Laatst kreeg ik van een vriendin de uitnodiging om mee te gaan naar een parenclub. Samen met haar vriend. Deze heb ik beleefd afgeslagen omdat ik dat soort dingen liever niet doe met mijn beste vrienden. Die parenclub blijft echter wel interessant moet ik je zeggen. Ik hou van lekker gekke dingen en lekkere dingen. Zo ligt een trio wel in mijn fantasie. Het spelen met touwtjes en een klein beetje pijn. Geen bloed geen naalden en geen plas en poep. Ik ben benieuwd wie me uitnodigt.
Te lang alleen dat het nu echt gaat kriebelen tussen de benen. Graag word ik verwend door een man die de weg weet te vinden bij een vrouw. En die heel lang wil spelen.