Gescheiden OhMyGoshh van 45 uit Groningen, Groningen zoekt jongen
Inkehoopvol (44)
★★★★☆
In het uitgaansleven kom ik enkel als mijn vriendin meegaat. Alleen zie ik dat niet zitten en de kans dat ik een leuke man tegenkom is dan ook uitermate klein. Hier hoop ik op meer succes!
Een tijd geleden ben ik gescheiden en wil nu de draad weer oppakken. Ik zoek een man die mij weer komt verwennen en op allerlei manieren komt nemen, ik ben iemand die voor veel open staat dus je komt nooit bedrogen uit.
Je weet wat ze zeggen over donkere vrouwen, once u get black u never go back;) Heb nog nooit een blanke man gedate en het lijkt me wel is spannend dit te doen.
Als ik mijzelf moet omschrijven zijn mijn kernwoorden, lief, eerlijk, sociaal, vrolijk, gezellig en bovenal intelligent. Een man met dezelfde kernwoorden mag mijn hart veroveren.
Mijn profielnaam omschrijft precies waar ik naar op zoek ben en wat je van mij kan verwachten. Het klinkt misschien wat afgezaagd maar het zijn wel de 2 belangrijkste dingen voor mij. Na mijn scheiding heb ik geen man meer aangeraakt dus het wordt toch wel weer de hoogste tijd.
De scheiding deed me geen goed, alles heb ik achter moeten laten en alleen de persoonlijke dingen kon ik meenemen. Alles heeft mijn ex er aan gedaan om me dwars te zitten en dat is hem gelukt. Hoop niet dat alle mannen van die trekjes hebben en hoop snel een lieverd te vinden die voor me wil gaan.