Gescheiden OhMyGoshh van 45 uit Groningen, Groningen zoekt jongen
Warmhart (44)
★★★★☆
Hallo jij..Ik ben gescheiden. Ik zou bijna zeggen"gelukkig". Natuurlijk ben ik niet gelukkig, maar wel blij dat ik van hem af ben. Ik zoek een romantische minnaar!!!
Zo platvloers als sommigen het hier zeggen, zal ik niet doen. Maar het is eigenlijk wel gewoon waar ik zin in heb. Ik zou meteen wel kunnen, al vind ik het reuzespannend. Zullen we gewoon eens gek doen?
Blond maar zeker niet dom want zo denken wel veel mannen over blonde meiden. Ik heb veel meer in mijn mars en heel wat te bieden. Ik heb wel een druk leven door mijn baan maar ik wil daar zeker nog wat tijd uit halen voor een lieve man.
Hoi hoi, Ik ben pas verhuisd en ken maar weinig mensen in deze omgeving. Soms voel ik me weleens alleen. Ik zoek iemand waarmee ik een goed gesprek mee kan voeren maar ook de intieme dingen kan delen. Ik bedoel dus eigenlijk friends with benefits.