Gescheiden OhMyGoshh van 45 uit Groningen, Groningen zoekt jongen
Ciellie (45)
★★★★★
Ik ben er niet op uit om een eenmalig contact aan te gaan met een leuke man. Ik zoek de ware, de liefde van mijn leven en met hem wil ik een heel mooie toekomst tegemoet gaan.
Als jij denkt dat je me een nachtje lang kunt verwennen, me even op een roze wolk kunt laten lopen dan ben jij het waar ik naar uitkijk om in mijn bed te treffen. Ik denk dat ik wel een kans maak om een knappe vent voor een nachtje aan de haak te slaan.
Als ik mijzelf moet omschrijven zijn mijn kernwoorden, lief, eerlijk, sociaal, vrolijk, gezellig en bovenal intelligent. Een man met dezelfde kernwoorden mag mijn hart veroveren.
Onlangs heb ik mijn cursus voor masseren afgesloten en ik kan zeggen dat ik het geweldig vond. Nu zoek ik dus leuke mannen die onder mijn handen willen genieten, vooral van een happy end.