De zon is weer aan het schijnen in mijn leven en dat kon ik ook echt wel gebruiken moet ik zeggen. Maar altijd alleen te genieten staat mij steeds vaker tegen. Wie wil er met mij een groot avontuur aan gaan.
Geile Iemka van 45 uit Sittard-Geleen, Limburg zoekt dating
Hartsverbod (46)
★★★★☆
Ik ben een zelfverzekerde vrouw, sta sterk in mijn schoenen om zo maar te zeggen, wat ik nog wel in mijn leven mis is een man, de meeste manen die ik ontmoet zijn niet echt mijn type dus vandaar dat ik mijn horizon hier eens wil verbreden.
Ben jij net als ik alleen en ook toe aan iemand in je leven? Natuurlijk voor leuke dingen maar ook voor de erotiek. Ik word graag verrast door een man en ik verras jou ook graag. Ik heb al zo lang niet genoten dat ik nu echt niet meer kan wachten hihi, ik heb alle tijd, hoor ik van je?
Door een schildklierziekte zal ik nooit slank worden, dat vind ik moeilijk, maar ik moet ermee dealen. Waar ik mij aan vast houd is dat er genoeg mannen zijn die van een vrouw met een maatje meer houden, op zo een man zit ik te wachten.
Ik ben opzoek naar een nieuwe partner, de man die mijn geliefde wil zijn, de man die mij gelijkwaardig behandeld en op wie ik smoorverliefd wordt! Reageer als je denkt dat jij dat bent.