De zon is weer aan het schijnen in mijn leven en dat kon ik ook echt wel gebruiken moet ik zeggen. Maar altijd alleen te genieten staat mij steeds vaker tegen. Wie wil er met mij een groot avontuur aan gaan.
Geile Iemka van 45 uit Sittard-Geleen, Limburg zoekt dating
Brendalovertje (45)
★★★★★
Na mijn scheiding is mijn seksleven op een dood spoor beland. Ligt aan mijzelf, ik ben niet van de one night stands. Liever ga ik voor een vast seksmaatje, het voordeel hiervan is dat je ook veel beter op elkaars behoefte ingespeeld raakt.
als de zon begint te schijnen denk ik maar aan 1 ding, sex, korte rokjes, en ja het naaktstrand, ik bezoek regelmatig een naaktstrand, ben 1 met de natuur en schaam me nergens voor. Ook sex in het openbaar heb ik geen problemen mee. Ben bi-schierig en vind het heel geil om af te spreken met een stelletje.
Wat je ziet is wat je kan krijgen, een lekkere sportieve dame zoekt een ook een sportieve man. Want als we hete nachten gaan krijgen moet je mij wel aankunnen.
Ik wist niet dat scheiden zoveel impact zou hebben bij mij maar toch wel. Ik ben er wel overheen maar ik weet wel dat ik er van heb geleerd. Ik wil voorlopig geen relatie maar ik wil iemand waar ik het wel samen gezellig mee kan hebben en leuke dingen mee kan doen.
Waarom alle mannen op sexy slanke dames vallen weet ik niet want ik ben zeker niet de slankste. Ik kan wel heel sexy zijn maar dan moet jij mij wel de kans geven om je te kunnen verleiden.