De zon is weer aan het schijnen in mijn leven en dat kon ik ook echt wel gebruiken moet ik zeggen. Maar altijd alleen te genieten staat mij steeds vaker tegen. Wie wil er met mij een groot avontuur aan gaan.
Geile Iemka van 45 uit Sittard-Geleen, Limburg zoekt dating
Elsmetlef (45)
★★★★☆
Wat ik in mijn leven mis is een man bij wie ik voor alles kan aankloppen. Met hulp van mijn ouders heb ik na de scheiding een appartementje kunnen kopen maar zit elke avond alleen op de bank. Hoog tijd om een leuke man te ontmoeten die het met mij wel ziet zitten.
Na mijn scheiding is mijn seksleven op een dood spoor beland. Ligt aan mijzelf, ik ben niet van de one night stands. Liever ga ik voor een vast seksmaatje, het voordeel hiervan is dat je ook veel beter op elkaars behoefte ingespeeld raakt.
ik ben een beetje gezet , en ben op zoek naar een gezellige man, uiterlijk is onbelangrijk leeftijd ook, vind het belangrijker dat je mij waardeert zoals ik ben, en dat mag je van mij ook verwachten.