De zon is weer aan het schijnen in mijn leven en dat kon ik ook echt wel gebruiken moet ik zeggen. Maar altijd alleen te genieten staat mij steeds vaker tegen. Wie wil er met mij een groot avontuur aan gaan.
Geile Iemka van 45 uit Sittard-Geleen, Limburg zoekt dating
Liefeneerlijk (44)
★★★★☆
Mijn profielnaam omschrijft precies waar ik naar op zoek ben en wat je van mij kan verwachten. Het klinkt misschien wat afgezaagd maar het zijn wel de 2 belangrijkste dingen voor mij. Na mijn scheiding heb ik geen man meer aangeraakt dus het wordt toch wel weer de hoogste tijd.
Ik ben er niet op uit om een eenmalig contact aan te gaan met een leuke man. Ik zoek de ware, de liefde van mijn leven en met hem wil ik een heel mooie toekomst tegemoet gaan.
Heel eerlijk zal ik zijn, trouwen wil ik niet meer, 1x is voor mij genoeg geweest. Wat ik voor ogen heb is een lat relatie, zo houd ieder toch zijn eigen vrijheid.
Ik ben een zelfverzekerde vrouw, sta sterk in mijn schoenen om zo maar te zeggen, wat ik nog wel in mijn leven mis is een man, de meeste manen die ik ontmoet zijn niet echt mijn type dus vandaar dat ik mijn horizon hier eens wil verbreden.
Wat je geeft aan mij zal ik je ook zeker terug geven, ik geloof wel in karma als het om het leven gaat. Alleen heb ik niemand om iets aan te geven. Ja ik heb mijn vrienden en familie maar ik zou echt weer een steun en toeverlaat willen hebben in het leven.