De zon is weer aan het schijnen in mijn leven en dat kon ik ook echt wel gebruiken moet ik zeggen. Maar altijd alleen te genieten staat mij steeds vaker tegen. Wie wil er met mij een groot avontuur aan gaan.
Heee ik ben Julia, dol op latex, sm en allerlei ondeugende spelletjes. Hoop iemand te vinden waar ik samen mee kan experimenteren en iemand die open minded is.
Ik ben niet opzoek naar een man die me een nachtje wil verwennen, wel naar de man die met mij een langdurige relatie wil aangaan. Ik ben een sportieve en spontane vrouw die niet alleen wil blijven.
Is het ouderwets om een minnaar te willen? Nouja, dan maar ouderwets, het is toch wat ik wil. Mijn libido is hoog en een man heb ik niet, dus heb ik een minnaar nodig. Zou makkelijk zijn als je ze kon bestellen, maar als ik je hier vraag, lukt het ook wel toch?