De zon is weer aan het schijnen in mijn leven en dat kon ik ook echt wel gebruiken moet ik zeggen. Maar altijd alleen te genieten staat mij steeds vaker tegen. Wie wil er met mij een groot avontuur aan gaan.
Rennen en de mijn muziek knetterhard aan, even helemaal mijn hoofd leeg maken. Ik kan niet blijer worden van die momenten of misschien wel als er iemand naast mij rent.
Ik ben een Dominante vrouw die al enige jaren als Meesters door het leven gaat. Het lijkt me nu juist zo lekker geil als ik eens degene ben die eens onderdanig ben alleen heb ik die juiste persoon nog niet gevonden die dat met mij wil proberen. Hopelijk kan ik die via deze weg vinden anders blijft het een droom. Voor mij is niks te gek en ik hou van van alles. Van trio tot lekker buiten seks. Misschien dat we heerlijk bezig zijn en er mensen bij komen. Lijkt je dat ook wat? Nou ik kan zeggen zet de camera maar klaar want ik wil geile seks en niets wil ik missen.
Het vertrouwen in de mannen ben ik na 2 slechte relaties niet kwijt geraak, ik voel aan alles dat er ook lieve eerlijke mannen zijn. Ik houd het er maar op dat ik 2x op een foute man gevallen ben, wie weet word de 3x relatie wel de relatie waar ik gelukkig van word.
Mijn leven heeft een hele nieuwe wending gekregen na mijn scheiding. Ik ben vrijer geworden, durf te doen wat ik leuk vind en zal ik je eens wat zeggen? Dat bevalt me heel erg goed! Daarom ga ik nu weer doen wat ik leuk vind en dat is een man vinden. Hier, op deze manier. Moet lukken, vind je ook niet?