De zon is weer aan het schijnen in mijn leven en dat kon ik ook echt wel gebruiken moet ik zeggen. Maar altijd alleen te genieten staat mij steeds vaker tegen. Wie wil er met mij een groot avontuur aan gaan.
Geile Iemka van 45 uit Sittard-Geleen, Limburg zoekt dating
Langsdelijn (46)
★★★★☆
Gekkigheid, daar hou ik zo van! Ik ben totaal niet iemand die graag in de maat loopt, ik loop liever langs het lijntje want dan maak je ook veel meer dingen mee. Mensen kijken vaak gek wanneer ik voorbij loop maar dat maakt mij juist nog vrolijker want ik vind die mensen juist erg saai en zo zou ik echt niet willen zijn. Hou jij er ook van om langs de lijntjes te lopen?
Hoe noemen ze dat, een eenvoudige vrouw? Dat ben ik. Ik leef zonder man, maar met twee kinderen. Ik neem met weinig genoegen, ben snel tevreden. Ik zou wel een leuke man willen, die ook 'eenvoudig' is, zodat we samen een beetje kunnen genieten.
De zon is weer aan het schijnen in mijn leven en dat kon ik ook echt wel gebruiken moet ik zeggen. Maar altijd alleen te genieten staat mij steeds vaker tegen. Wie wil er met mij een groot avontuur aan gaan.
Heel eerlijk zal ik zijn, trouwen wil ik niet meer, 1x is voor mij genoeg geweest. Wat ik voor ogen heb is een lat relatie, zo houd ieder toch zijn eigen vrijheid.
Een beetje dominant karakter heb ik wel maar daarnaast ben ik ook heel lief en behulpzaam. Al een tijdje zit ik zonder partner en hoop op korte termijn een leuke man te vinden die er voor me wil zijn.
Ik zoek een charmante man, iemand die er heel sexy uitziet en mij als de ideale vrouw ziet om een relatie mee aan te gaan. Ik hou van een lekker robbertje vechten in bed en ben heel romantisch ingesteld.