De zon is weer aan het schijnen in mijn leven en dat kon ik ook echt wel gebruiken moet ik zeggen. Maar altijd alleen te genieten staat mij steeds vaker tegen. Wie wil er met mij een groot avontuur aan gaan.
Geile Iemka van 45 uit Sittard-Geleen, Limburg zoekt dating
Germainehier (46)
★★★★★
De scheiding deed me geen goed, alles heb ik achter moeten laten en alleen de persoonlijke dingen kon ik meenemen. Alles heeft mijn ex er aan gedaan om me dwars te zitten en dat is hem gelukt. Hoop niet dat alle mannen van die trekjes hebben en hoop snel een lieverd te vinden die voor me wil gaan.
Je ziet het op mijn foto's ik ben nog net zo uitbundig als een aantal jaar geleden en dat zou ik ook altijd blijven. Want het maakt mij als persoon een open en vooral eerlijk mens. En zo een persoon zou ik ook graag naast mij willen hebben in het levne.