Milf Vivvianne van 46 uit Sint-Niklaas, Oost-vlaanderen zoekt dating
Rosalienda (46)
★★★★★
Wetende dat het voor mij moeilijk zou worden want ik ben natuurlijk niet moeders mooiste. Maar er wordt ook altijd gezegd op ieder potje past een dekseltje. Dus dekseltje waar ben je?
Ik wil graag een nieuwe relatie opbouwen maar dan wel met iemand die de tijd voor me heeft en me de aandacht wil geven die ik nodig heb. Mijn ex was daar niet van en deed liever zijn eigen ding zonder rekening te houden met mij.
In mijn kast hangt een grote collectie lingerie echter draag ik dat nog maar amper. Sinds de scheiding is dat zo en zou al mijn sexy setjes graag eens laten zien aan een knappe vent.
Hier in de buurt zijn absoluut geen ondeugende mannen te vinden, allemaal boeren en niets interessants dus. Ik wil wel weer eens echte sex beleven en heb ook een heel ondeugende fetish, hopelijk schrik je er niet van.