Ik ben heel erg sociaal ik heb een rijk netwerk aan vrienden. Ik heb een leuke familie. En een leuke baan. In mijn vrije tijd hou ik van shoppen en er is altijd wel iemand die mee wil.
Dame Socialshopper van 45 uit Enschede, Overijssel zoekt sex
Onlylonely (45)
★★★★☆
Net gescheiden maar ik merk dat ik niet alleen kan zijn. Ik zoek toch iemand om mij heen die mij mij past. Dat kost misschien wel even tijd. Ik weet zeker dat deze man hier ergens is dat moet wel. Ik zoek een man vanaf 40 jaar die mij beter wilt leren kennen.
Onlangs heb ik mijn cursus voor masseren afgesloten en ik kan zeggen dat ik het geweldig vond. Nu zoek ik dus leuke mannen die onder mijn handen willen genieten, vooral van een happy end.
Zo platvloers als sommigen het hier zeggen, zal ik niet doen. Maar het is eigenlijk wel gewoon waar ik zin in heb. Ik zou meteen wel kunnen, al vind ik het reuzespannend. Zullen we gewoon eens gek doen?
Tijdje geleden gescheiden en nu op zoek naar een minnaar omdat ik me voorlopig niet weer in een relatie stort. Het enigste wat ik van je verlang is dat je mij een nacht vol passie en spanning bezorgt. Dan ben ik weer tevreden, en als het klikt doen we het vaker wat mij betreft.