Ik ben heel erg sociaal ik heb een rijk netwerk aan vrienden. Ik heb een leuke familie. En een leuke baan. In mijn vrije tijd hou ik van shoppen en er is altijd wel iemand die mee wil.
Dame Socialshopper van 45 uit Enschede, Overijssel zoekt sex
Miloenja (45)
★★★★★
Een paar dagdelen per week ben ik thuis en heb dan alle tijd om me te storten op een nieuwe liefde. Laat me weten of jij daarvoor in aanmerking wil komen en stuur me een uiterst romantisch berichtje.
Ik heb een leuke opleiding gedaan en heb een leuke baan, ik dacht dat ik een leuk leven had en een leuke man alleen vonden 3 andere vrouwen dat ook en dat ging me te ver. Daarom einde huwelijk. Ik zoek geen relatie want daar heb ik wel even mijn buik van vol.
Ik zoek een charmante man, iemand die er heel sexy uitziet en mij als de ideale vrouw ziet om een relatie mee aan te gaan. Ik hou van een lekker robbertje vechten in bed en ben heel romantisch ingesteld.
Ik wil iets heel spannends doen! Voor mij is het heel wat, ik heb dat nog nooit gedaan. Ik zou het namelijk wel eens met een man en een vrouw willen doen. De vrouw kan ik wel regelen, een vriendin van mij is wel in voor dit soort dingen. Zou jij dan ook mee willen doen? Of durf je er geen twee aan?
De aller jongste ben ik misschien niet meer maar ik voel me nog wel super jong. Het is nu al zo lang geleden dat ik iets leuks heb gedaan met een man samen. Ik ben er gewoon echt weer even aan toe dus spreek me gewoon aan zou ik zeggen. X
Ik hou van kunst en cultuur en het theater is daar een onderdeel uit. Alleen, ik speel dat graag op een bijzondere, passievolle manier en het liefst met twee. Juist ja, een rollenspel. Welke man heeft daar zo nu en dan ook behoefte aan? Uiteraard is er veel meer mogelijk.