Ik ben heel erg sociaal ik heb een rijk netwerk aan vrienden. Ik heb een leuke familie. En een leuke baan. In mijn vrije tijd hou ik van shoppen en er is altijd wel iemand die mee wil.
Zelf vind ik dat ik er goed uitzie, hoor dit ook vaak binnen mijn vriendengroep. Enige wat ik jammer vind is dat mijn mooie uiterlijk mij weinig moois oplevert. Daarom zit ik hier, ik wil eens zien wat voor moois het mij hier oplevert.
Ja ik geloof in sprookjes, in prinsessen en prinsen op het witte paard. Ik ben een ongelofelijke romanticus en hou dus van kaarsjes, zachte muziek, wijntje en een haardvuur. Ondanks mijn misgelopen huwelijk hoop ik op een dag echt wel mijn droomprins te vinden en er samen mee oud en gelukkig te worden.