Moeder Carientje van 45 uit Almere, Flevoland zoekt contact
Ondeugt (46)
★★★★★
Hier in de buurt zijn absoluut geen ondeugende mannen te vinden, allemaal boeren en niets interessants dus. Ik wil wel weer eens echte sex beleven en heb ook een heel ondeugende fetish, hopelijk schrik je er niet van.
Heel kort en krachtig zal ik zijn, ik ben op zoek naar een lieve man die net als ik dol is op pretparken, dan met name de achtbanen. Deze hobby van mij wil ik delen met een maat voor het leven.
Als je net als ik ook al een tijdje niemand in je bed hebt gehad en daar erg naar uitkijkt dan moeten we een keer afspreken, tenminste als je leuke en aardig bent en er heel erg sexy uitziet.
Sinds kort ben ik helemaal in de yoga en tantra lijkt mij heel erg spannend om te proberen. Is er hier iemand die daar ervaring mee heeft of met mij die ervaring op wil doen?
Ik word graag verleid door een leuke man, met gewoon echt een leuk karakter. Ik wil een man gewoon echt kunnen vertrouwen en samen de speciale band op bouwen.