Moeder Carientje van 45 uit Almere, Flevoland zoekt contact
Droepje (45)
★★★★☆
Nog steeds ben ik hem niet tegengekomen, de man die heel charmant is, een gulle glimlach heeft en bij het zien van mijn foto's 's dat hij meteen al verliefd op me wordt.
Iedere nacht gaan mijn dromen over mannen die er goed uitzien en ik er één mag kiezen die met met mij de nacht mag doorbrengen. Hoop zo dat die droom een keer uitkomt en wie weet is dat heel snel.
Als jij denkt dat je me een nachtje lang kunt verwennen, me even op een roze wolk kunt laten lopen dan ben jij het waar ik naar uitkijk om in mijn bed te treffen. Ik denk dat ik wel een kans maak om een knappe vent voor een nachtje aan de haak te slaan.
Altijd in beweging. Ik noem mijzelf soms adhd Diana maar goed, ik ben gewoon geen stilzitter. Ik hou van sporten, reizen, romantiek. Dat laatste heb ik na mijn scheiding niet meer gehad dus zou ik graag weer aan mijn leuke leven toevoegen.
Toen alles geregeld was met mijn scheiding heb ik mijzelf eens onder de loep genomen. Terug gekeken op mijn leven en waar ik sta. Ik heb daarna wat veranderd, mijn manier van leven, een kappertje ach je kent het wel. En nu lacht het leven mij weer toe, wie wil er mee lachen?