Moeder Carientje van 45 uit Almere, Flevoland zoekt contact
Marthaa (45)
★★★★★
Hallo, ik ben een alleenstaande moeder van 38 jaar die het goed voor elkaar heeft. Het lijkt me leuk om in contact te komen met mannen die net als ik wat gezelschap zoeken, voel me regelmatig erg alleen en eenzaam.
Kan hier een hele hoop neer zetten maar mijn verleden zit in mijn rugzakje, ik wil met goede moed naar de toekomst kijken. Dus ik zoek nu een leuk maatje die ook houdt van reizen, wandelen, samen lekker koken en daarna een gezellige avond.
In het uitgaansleven kom ik enkel als mijn vriendin meegaat. Alleen zie ik dat niet zitten en de kans dat ik een leuke man tegenkom is dan ook uitermate klein. Hier hoop ik op meer succes!
Mijn man en ik zijn een tijdje geleden gescheiden en toen heb ik beslist om mijn leven anders aan te pakken. Ik wil geen vaste relatie meer. Kortom ik wil de lusten maar geen lasten. Dit zal genoeg zeggen denk ik.
Na mijn scheiding had ik echt tijd voor mijzelf nodig. En die heb ik ook zeker genomen maar ik denk dat ik mij nu maar weer in het dating leven moet gaan gooien. Iedereen verdiend het toch om een maatje te vinden.
Eerst was ik echt heel blij dat ik weer vrijgezel was na mijn scheiding, maar steeds in een leeg huis thuis komen en in een leeg bed stappen valt toch wel wat tegen na een tijdje. Nu weer toe aan een lieve man in mijn leven, die mijn respecteert zoals ik ben.