Niet om het één of ander, ik ben altijd maar opgewonden en wil het liefst drie keer per dag er een stevige pik in hebben. Lijkt mij een erg duidelijk verhaal. Dat is dus eigenlijk ook wat ik zoek.
Milfje Sim0ne van 46 uit Sint-Truiden, Vlaams-Limburg zoekt sexdate
Inkehoopvol (44)
★★★★☆
In het uitgaansleven kom ik enkel als mijn vriendin meegaat. Alleen zie ik dat niet zitten en de kans dat ik een leuke man tegenkom is dan ook uitermate klein. Hier hoop ik op meer succes!
Heb geen grote ego maar ik vind dat ik er nog geweldig uit zie voor mijn lichaam, of mannen daar anders over denken kom ik wel achter. Want jij wilt er toch ook lekker van genieten?
Ik zit niet te wachten op fake berichtjes van mannen die het niet menen wat ze zeggen en mij in de maling willen nemen. Ik heb genoeg van die mannen meegemaakt en zoek een serieus iemand die voor een relatie gaat.
Hey hallo, ik ben Astrid een leuke vlotte,pittige, eerlijke dame. Ik ben op zoek naar een leuke man voor romantiek en meer. Ben jij die leuke man van rond de 40 ? Dan hoor ik snel van je xxx
Ik wil graag een nieuwe relatie opbouwen maar dan wel met iemand die de tijd voor me heeft en me de aandacht wil geven die ik nodig heb. Mijn ex was daar niet van en deed liever zijn eigen ding zonder rekening te houden met mij.
Mijn karakter is goed en ben altijd heel bescheiden, als wij bij elkaar komen moeten we het een beetje rustig aan op gaan bouwen, dan zul je merken dat je aan mij een hele goede vrouw hebt. Lief, zorgzaam en in bed ook niet bepaald saai.