Hier op zoek naar een heerlijke knuffelbeer, want ik ben er gek op. Maar het gaat natuurlijk niet alleen bij knuffelen blijven maar we gaan nog veel meer lekkers doen samen als het aan mij ligt.
Dame Knuffeltjex van 46 uit Tubbergen, Overijssel zoekt man
Alineeh (44)
★★★★★
Sex is net als een hobby voor mij, ik wil ook absoluut geen vaste relatie want ik kan niet monogaam zijn. Het is niet zo dat ik elke week een ander heb maar ik houd er gewoon van. Daarbij houd ik ook erg van afwisseling!
Ik heb een heel zwaar huwelijk achter de rug en ik heb sinds kort het hoofdstuk kunnen afsluiten. Het vertrouwen vinden in een man is nog steeds moeilijk voor mij en ik hoop hier iemand te leren kennen die dit kan begrijpen en geduld kan opbrengen voor me.
Ik dacht dat mijn droom was uitgekomen maar dat mocht niet zo zijn. Hoop dat er nu wel iemand in mijn leven komt die die droom kan waarmaken en me elke dag op een heerlijke manier weet te verwennen zonder dat het saai en eentonig wordt.
Over mijn werk kan ik weinig zeggen maar daarvoor ben ik hier ook niet. Ik zoek een leuke en spannende man. Ik ben nu 3 jaar geleden gescheiden van mijn man. Die vond het niet zo fijn dat ik dominant was en kon niet leven met die kant van mij. Hij wilde mij niet geven wat ik vroeg en dus hebben we besloten om er maar een einde aan te maken. Misschien jammer maar ja anders kan je nooit jezelf ontplooien denk ik maar. Ik zoek een onderdanige man. Die net als ik de liefde voor een rollenspel deelt.
Zon, zee en een geile man als ik dat heb ben ik tevreden. Een man om flink mee los te gaan, lekker in de duinen of in het bos. Ik ben wel niet de allerjongste meer maar wel super ondeugend.
Ik hou het al best wel lang vol minimaal 8000 stappen per dag, nu ik dit doe kan ik eten wat ik wil en blijf ik mijn figuur houden. Al moet ik soms wel laat nog even rond de tafel rennen.