Hier op zoek naar een heerlijke knuffelbeer, want ik ben er gek op. Maar het gaat natuurlijk niet alleen bij knuffelen blijven maar we gaan nog veel meer lekkers doen samen als het aan mij ligt.
Dame Knuffeltjex van 46 uit Tubbergen, Overijssel zoekt man
Knettertje (44)
★★★★★
Heel kort en krachtig zal ik zijn, ik ben op zoek naar een lieve man die net als ik dol is op pretparken, dan met name de achtbanen. Deze hobby van mij wil ik delen met een maat voor het leven.
Rennen en de mijn muziek knetterhard aan, even helemaal mijn hoofd leeg maken. Ik kan niet blijer worden van die momenten of misschien wel als er iemand naast mij rent.
Tijdje geleden gescheiden en nu op zoek naar een minnaar omdat ik me voorlopig niet weer in een relatie stort. Het enigste wat ik van je verlang is dat je mij een nacht vol passie en spanning bezorgt. Dan ben ik weer tevreden, en als het klikt doen we het vaker wat mij betreft.
Als jij denkt dat je me een nachtje lang kunt verwennen, me even op een roze wolk kunt laten lopen dan ben jij het waar ik naar uitkijk om in mijn bed te treffen. Ik denk dat ik wel een kans maak om een knappe vent voor een nachtje aan de haak te slaan.
Een sexy man die zich bij me aanmeld voor een heel ondeugend avontuurtje is waar ik geen nee tegen zeg. Laat me weten hoe dat avontuurtje er uit ziet en wie weet ga je dat avontuurtje met mij beleven.
Water ik ben er eigenlijk gek op, en ik weet het klinkt raar want ik heb al op veel spannende plekken mogen genieten maar in de zee is het nog nooit voorgekomen. Terwijl het mij zo lekker lijkt als je de golven voelt tegen je lijf terwijl je dan ook nog met wat anders bezig bent.