Hier op zoek naar een heerlijke knuffelbeer, want ik ben er gek op. Maar het gaat natuurlijk niet alleen bij knuffelen blijven maar we gaan nog veel meer lekkers doen samen als het aan mij ligt.
Dame Knuffeltjex van 46 uit Tubbergen, Overijssel zoekt man
Aloeveraa (45)
★★★★★
Enkele jaren geleden ben ik gescheiden en nu komen de kriebels weer hoor. Ik ben ook te jong om al als een non te gaan leven, ik moet er niet aan denken. wat ik wil is volop genieten, vaak klaar komen en nieuwe dingen proberen.
Hee hallo, ik ben een zeer actieve dame en houd ook niet van passieve mannen. Je moet wel een beetje moeite voor me doen en ik houd van sex op veel plekjes en veel standjes, geen minuten maar uren genieten.
Net gescheiden maar ik merk dat ik niet alleen kan zijn. Ik zoek toch iemand om mij heen die mij mij past. Dat kost misschien wel even tijd. Ik weet zeker dat deze man hier ergens is dat moet wel. Ik zoek een man vanaf 40 jaar die mij beter wilt leren kennen.