Hier op zoek naar een heerlijke knuffelbeer, want ik ben er gek op. Maar het gaat natuurlijk niet alleen bij knuffelen blijven maar we gaan nog veel meer lekkers doen samen als het aan mij ligt.
Dame Knuffeltjex van 46 uit Tubbergen, Overijssel zoekt man
Fun2date (45)
★★★★★
Heel erg benieuwd wat voor mannen hier zijn, zelf zie ik het wel zitten om eerst ergens wat te gaan eten en dan een filmpje pakken, zo kunnen wij misschien wat leuks op gaan bouwen. Erotiek hoort er wel bij, maar eerst rustig opbouwen met een paar dates en dan kan er altijd nog van alles gebeuren?
Het vertrouwen in de mannen ben ik na 2 slechte relaties niet kwijt geraak, ik voel aan alles dat er ook lieve eerlijke mannen zijn. Ik houd het er maar op dat ik 2x op een foute man gevallen ben, wie weet word de 3x relatie wel de relatie waar ik gelukkig van word.
Mij gedragen naar mijn leeftijd heb ik geen zin in, ik voel mij veel te jong van geest. Ik ben een type dat alles uit het leven wil halen, enige is dat ik dit niet meer in mijn eentje wil doen. Ben je een reiziger, sta je open voor uitdagingen, dan ben jij de man die ik nodig heb.
Door een schildklierziekte zal ik nooit slank worden, dat vind ik moeilijk, maar ik moet ermee dealen. Waar ik mij aan vast houd is dat er genoeg mannen zijn die van een vrouw met een maatje meer houden, op zo een man zit ik te wachten.
Heb een aantal rot jaren gehad als ik dat zeggen mag, dingen mee gemaakt die niemand mag mee maken maar gelukkig is de zon voor een groot gedeelte weer gaan schijnen. Iets waar ik heel blij mee ben dus nu lekker op zoek naar een gezellige man die ook wil vechten voor meer zon in zijn leven.
Naar jou ben ik op zoek! (hoop ik althans) Ik zal iets over mezelf vertellen, ik heet Anoushka, ik woon in groningen, ben gescheiden en ben nu een alleenstaande moeder en al veel te lang alleen!!