Hier op zoek naar een heerlijke knuffelbeer, want ik ben er gek op. Maar het gaat natuurlijk niet alleen bij knuffelen blijven maar we gaan nog veel meer lekkers doen samen als het aan mij ligt.
Heb het roer helemaal omgegooid en ben lekker gaan sporten, en ik moet zeggen ik zie wel resultaat. Ik durf ook gewoon weer sexy lingerie en kleding te dragen. Nu nog iemand die het uit wil trekken.
Ik ben een vrouw die erg romantisch is. Ik kan erg genieten van een avond op de bank, kaarsjes aan, filmpje en een hapje en drankje. Maar ook buiten de deur, dat is ook heel fijn, romantisch etentje bijvoorbeeld. Ik ben gescheiden en weer toe aan een leuke man die ook geniet van het leven.
Heel erg benieuwd ben ik wie er allemaal een berichtje gaat sturen naar mij. Ik ben een gescheiden vrouw zonder kinderen en zie er volgens mij best leuk uit. Lijkt me dat ik best wel veel lieve reacties krijg van mannen die serieus een relatie met me willen aangaan.
Ik ben opzoek naar een nieuwe partner, de man die mijn geliefde wil zijn, de man die mij gelijkwaardig behandeld en op wie ik smoorverliefd wordt! Reageer als je denkt dat jij dat bent.