Hier op zoek naar een heerlijke knuffelbeer, want ik ben er gek op. Maar het gaat natuurlijk niet alleen bij knuffelen blijven maar we gaan nog veel meer lekkers doen samen als het aan mij ligt.
als de zon begint te schijnen denk ik maar aan 1 ding, sex, korte rokjes, en ja het naaktstrand, ik bezoek regelmatig een naaktstrand, ben 1 met de natuur en schaam me nergens voor. Ook sex in het openbaar heb ik geen problemen mee. Ben bi-schierig en vind het heel geil om af te spreken met een stelletje.
Een sexy man die zich bij me aanmeld voor een heel ondeugend avontuurtje is waar ik geen nee tegen zeg. Laat me weten hoe dat avontuurtje er uit ziet en wie weet ga je dat avontuurtje met mij beleven.
Het leven is mooi, sinds mijn scheiding ben ik erachter wat ik eigenlijk in mijn mars heb. Jong getrouwd, dom en naief. Maar goed, op dit moment sta ik weer open voor een ondernemende, zorgzame man. Iemand die de waarderen en normen wel kan waarderen. Zelf ben ik zorgzaam, ondernemend en positief ingesteld.