Hier op zoek naar een heerlijke knuffelbeer, want ik ben er gek op. Maar het gaat natuurlijk niet alleen bij knuffelen blijven maar we gaan nog veel meer lekkers doen samen als het aan mij ligt.
Dame Knuffeltjex van 46 uit Tubbergen, Overijssel zoekt man
VrouwXx_x (44)
★★★★☆
Jaja hier ben ik dan! Normaal zou ik nooit via deze weg een date zoeken maar mijn vriendin heeft zo al meerdere keren succes gehad, alleen zoek ik niet alleen sex maar wel echt een man voor een relatie, iets op de langere termijn dus.
Hou wel van een uitdaging, liefst wel met een leuke spontane man die niet vies is van nieuwe dingen uitproberen. Ook zoek ik iemand die niet te ver van mij vandaan woont.
Ik ben heel erg sociaal ik heb een rijk netwerk aan vrienden. Ik heb een leuke familie. En een leuke baan. In mijn vrije tijd hou ik van shoppen en er is altijd wel iemand die mee wil.
Na mijn scheiding heb ik een leuke vakantie huisje gekocht in het buitenland. Ik dacht als ik het nu niet doe dan doe ik het nooit. Regelmatig ga ik er ook even heen om te genieten van de natuur de rust en zeker ook de ruimte. Maar ik ben daar zo vaak alleen dat misschien vind ik hier iemand waar ik het mee kan delen.
Hallo, ik ben een alleenstaande moeder van 38 jaar die het goed voor elkaar heeft. Het lijkt me leuk om in contact te komen met mannen die net als ik wat gezelschap zoeken, voel me regelmatig erg alleen en eenzaam.