Hier op zoek naar een heerlijke knuffelbeer, want ik ben er gek op. Maar het gaat natuurlijk niet alleen bij knuffelen blijven maar we gaan nog veel meer lekkers doen samen als het aan mij ligt.
Dame Knuffeltjex van 46 uit Tubbergen, Overijssel zoekt man
Pilhar (46)
★★★★★
Een echt goede zoen, en dan bedoel ik echt een lekker zoen, kan ik helemaal wild worden. Waarom dat is ik heb geen idee maar ik geniet er graag van. Vooral als je daarna langzaam je weg naar beneden gaat vinden.
Eerlijk, betrouwbare man gezocht voor een date en wellicht meerdere. Ik laat me graag mee uiteten nemen naar een gezellig restaurant en daarna samen naar huis of niet.. Ik vind het echt spannend en weet niet zo goed wat ik hier over mezelf kan schrijven, je mag het me vragen!
Mijn mooie donkere haren willen over een sexy body strelen, dit is mijn manier van een massage geven. Je huid zal ervan tintelen, kom ik bij je meest intieme plekje dan zal mijn mond het hete werk overnemen.
Altijd hard gewerkt aan mijzelf. Altijd blijven leren, sporten en wat kreeg ik ervoor terug? Alsnog in de steek gelaten voor een jongere griet. Maar goed, niet getreurd er is vast een man die mij wel weet te waarderen. Ik ben trouwens nog zeer jong van geest.