Hier op zoek naar een heerlijke knuffelbeer, want ik ben er gek op. Maar het gaat natuurlijk niet alleen bij knuffelen blijven maar we gaan nog veel meer lekkers doen samen als het aan mij ligt.
Dame Knuffeltjex van 46 uit Tubbergen, Overijssel zoekt man
IkbenTessa (46)
★★★★☆
Hoi hoi, Ik ben pas verhuisd en ken maar weinig mensen in deze omgeving. Soms voel ik me weleens alleen. Ik zoek iemand waarmee ik een goed gesprek mee kan voeren maar ook de intieme dingen kan delen. Ik bedoel dus eigenlijk friends with benefits.
Ik heb een hele leuke baan, leuke vrienden, leuke collega's, leuke buren en vriendelijke mensen om me heen. Eigenlijk kan ik wel zeggen dat ik mijn leven goed op de rit heb. Ik ga graag op vakantie naar de zon of lekker skiën in de sneeuw, maar zeg nu even eerlijk dat is toch leuker met een fijn persoon aan je zijde.
Ben jij net als ik op zoek en kan je het niet vinden, dan moeten we misschien onze krachten bundelen en samen verder gaan. Ik denk namelijk dat ik niks mis in mijn leven op de erotiek en de romantiek van een relatie na. Ik ben nu een jaar of 5 gescheiden en ik denk dat ik nu wel klaar ben om weer te gaan daten. Laat jij wat weten dan kunnen we gaan kijken of wij samen verder kunnen gaan.
Als jij denkt een relatie met me aan te kunnen dan moet je wel een man zijn die stevig in zijn schoenen staat. Een beetje wispelturig kan ik wel zijn maar ook heel erg lief voor de man die bij me past.