Hier op zoek naar een heerlijke knuffelbeer, want ik ben er gek op. Maar het gaat natuurlijk niet alleen bij knuffelen blijven maar we gaan nog veel meer lekkers doen samen als het aan mij ligt.
Dame Knuffeltjex van 46 uit Tubbergen, Overijssel zoekt man
Dayaatje (45)
★★★★★
Is het ouderwets om een minnaar te willen? Nouja, dan maar ouderwets, het is toch wat ik wil. Mijn libido is hoog en een man heb ik niet, dus heb ik een minnaar nodig. Zou makkelijk zijn als je ze kon bestellen, maar als ik je hier vraag, lukt het ook wel toch?
Tina zit hier aan deze kant, een gescheiden mama die woont in de provincie Utrecht. Ik heb het leven op zich weer goed op orde, kinderen worden groot, leuk huisje en een goede baan. Maar er mist toch nog iets in dit rijtje?
Zon, zee en een geile man als ik dat heb ben ik tevreden. Een man om flink mee los te gaan, lekker in de duinen of in het bos. Ik ben wel niet de allerjongste meer maar wel super ondeugend.