Hier op zoek naar een heerlijke knuffelbeer, want ik ben er gek op. Maar het gaat natuurlijk niet alleen bij knuffelen blijven maar we gaan nog veel meer lekkers doen samen als het aan mij ligt.
Dame Knuffeltjex van 46 uit Tubbergen, Overijssel zoekt man
Yotoppie (45)
★★★★☆
Het leven is mooi, sinds mijn scheiding ben ik erachter wat ik eigenlijk in mijn mars heb. Jong getrouwd, dom en naief. Maar goed, op dit moment sta ik weer open voor een ondernemende, zorgzame man. Iemand die de waarderen en normen wel kan waarderen. Zelf ben ik zorgzaam, ondernemend en positief ingesteld.
Hoi, ik ben op zoek naar mannen om gezellige dingen mee te doen, en met de tijd zien we wel hoe het loopt. Wil vooral gezelligheid en eerlijkheid samen.
Alvast een stukje van hoe ik een eerste date voor me zie. Je staat voor mijn deur, belt aan, ik open de deur in alleen mijn mooie satijnen ochtendjas, daaronder draag ik niets, maar dat weet jij nog niet. Benieuwd naar meer?
Wat je geeft aan mij zal ik je ook zeker terug geven, ik geloof wel in karma als het om het leven gaat. Alleen heb ik niemand om iets aan te geven. Ja ik heb mijn vrienden en familie maar ik zou echt weer een steun en toeverlaat willen hebben in het leven.