Hier op zoek naar een heerlijke knuffelbeer, want ik ben er gek op. Maar het gaat natuurlijk niet alleen bij knuffelen blijven maar we gaan nog veel meer lekkers doen samen als het aan mij ligt.
Dame Knuffeltjex van 46 uit Tubbergen, Overijssel zoekt man
Lottiezoekende (44)
★★★★☆
De man die met mij een relatie aan wil gaan moet wel van heel goede huize komen. Zo moet je doortastend zijn, gevoel voor humor hebben en natuurlijk heel erg charmant zijn!
Het lijkt net of ik in een midlifecrisis zit, ik voel mij steeds meer naar beneden zakken. Ik weet precies waar dit door komt, ik mis een lieve man aan mijn zijde.
Niet om het één of ander, ik ben altijd maar opgewonden en wil het liefst drie keer per dag er een stevige pik in hebben. Lijkt mij een erg duidelijk verhaal. Dat is dus eigenlijk ook wat ik zoek.
Zelf vind ik dat ik er goed uitzie, hoor dit ook vaak binnen mijn vriendengroep. Enige wat ik jammer vind is dat mijn mooie uiterlijk mij weinig moois oplevert. Daarom zit ik hier, ik wil eens zien wat voor moois het mij hier oplevert.
Laatst kreeg ik van een vriendin de uitnodiging om mee te gaan naar een parenclub. Samen met haar vriend. Deze heb ik beleefd afgeslagen omdat ik dat soort dingen liever niet doe met mijn beste vrienden. Die parenclub blijft echter wel interessant moet ik je zeggen. Ik hou van lekker gekke dingen en lekkere dingen. Zo ligt een trio wel in mijn fantasie. Het spelen met touwtjes en een klein beetje pijn. Geen bloed geen naalden en geen plas en poep. Ik ben benieuwd wie me uitnodigt.