Ik denk dat ik jou geile blik niet kan weerstaan en je meteen mijn bed insleur. Verwacht wel dat ge over een hoog libido beschikt en een heel flinke knots in uw broek hebt.
Een Rubensvrouw noem ik mijzelf, ik ben er trots op, ik weet dat een mager figuur mij onaantrekkelijk maakt. Omdat ik zo lekker in mijn vel zit en trots ben op mijn lijf kan ik ongeremd genieten van heerlijke seks, ik maak mij niet druk om een vetlaagje hier of daar. Seks is voor mij genieten op een pure manier vol lust, maar ook met respect naar elkaar.
Heel veel andere dingen dan de standaard dingen in bed ken ik niet. Het lijkt me namelijk heel opwindend om een rollenspel te doen en zoek een man die daar ook oren naar heeft.
Het is zo lang geleden dat ik een leuke man heb ontmoet dat ik het nu maar eens hier ga proberen. Hebben mijn vriendinnen gelijk en zou ik hier gaan vinden wat ik zoek. Hopelijk kom ik er snel achter.
Ik word graag verleid door een leuke man, met gewoon echt een leuk karakter. Ik wil een man gewoon echt kunnen vertrouwen en samen de speciale band op bouwen.
als de zon begint te schijnen denk ik maar aan 1 ding, sex, korte rokjes, en ja het naaktstrand, ik bezoek regelmatig een naaktstrand, ben 1 met de natuur en schaam me nergens voor. Ook sex in het openbaar heb ik geen problemen mee. Ben bi-schierig en vind het heel geil om af te spreken met een stelletje.