Ik denk dat ik jou geile blik niet kan weerstaan en je meteen mijn bed insleur. Verwacht wel dat ge over een hoog libido beschikt en een heel flinke knots in uw broek hebt.
Mama bernadie van 46 uit Brussel, Brussel zoekt sexdate
Janiena (45)
★★★★★
Hallo leuke man, ik hoop dat je de tijd neemt om dit te lezen. Niet dat ik veel te vertellen heb maar gewoon omdat je dan echt interesse in mij hebt. Een paar jaar geleden ben ik gescheiden, leuk zijn dat soort dingen nooit maar ik ben er wel achter dat ik ook verder moet, daarom zoek ik nu naar jou!
Ik ben een zelfverzekerde vrouw, sta sterk in mijn schoenen om zo maar te zeggen, wat ik nog wel in mijn leven mis is een man, de meeste manen die ik ontmoet zijn niet echt mijn type dus vandaar dat ik mijn horizon hier eens wil verbreden.
Over mijn werk kan ik weinig zeggen maar daarvoor ben ik hier ook niet. Ik zoek een leuke en spannende man. Ik ben nu 3 jaar geleden gescheiden van mijn man. Die vond het niet zo fijn dat ik dominant was en kon niet leven met die kant van mij. Hij wilde mij niet geven wat ik vroeg en dus hebben we besloten om er maar een einde aan te maken. Misschien jammer maar ja anders kan je nooit jezelf ontplooien denk ik maar. Ik zoek een onderdanige man. Die net als ik de liefde voor een rollenspel deelt.
Sinds ik geen man meer heb is de intimiteit helemaal uit mijn leven verbannen. Als ik er aan terug denk hoe dat met mijn ex was dan huiver ik. Echter verlang ik daar onbewust toch wel naar maar dan met een man die me teder behandeld en heel erg lief voor me is.
Zo platvloers als sommigen het hier zeggen, zal ik niet doen. Maar het is eigenlijk wel gewoon waar ik zin in heb. Ik zou meteen wel kunnen, al vind ik het reuzespannend. Zullen we gewoon eens gek doen?