Ik denk dat ik jou geile blik niet kan weerstaan en je meteen mijn bed insleur. Verwacht wel dat ge over een hoog libido beschikt en een heel flinke knots in uw broek hebt.
De kinderen worden ouder en zelfstandiger dus ik krijg steeds meer vrije tijd. En het klinkt gek want ik dacht dat ik er heel blij mee zou zijn maar ik verveel mij soms gewoon. Dus wie wil er met mij een avontuur starten?
Kan hier een hele hoop neer zetten maar mijn verleden zit in mijn rugzakje, ik wil met goede moed naar de toekomst kijken. Dus ik zoek nu een leuk maatje die ook houdt van reizen, wandelen, samen lekker koken en daarna een gezellige avond.
De man die ik wil leren kennen is net als ik single en heeft geen verplichtingen naar wie dan ook. Het zal niet meevallen om zo iemand te vinden maar heb toch al mijn hoop op hier gevestigd.
De scheiding was een drama, maar goed dat we geen kinderen hebben want die zouden er een trauma van oplopen. Gelukkig is alles al een tijde achter de rug en kan ik me weer storten op de man die me leuk vind.
Hoe ik mezelf zou omschrijven is als een hete dame, erg open minded en vol verrassingen. Toe aan een man die van wanten weet, het liefst met een onvermoeibare tong, want oraal vind ik geweldig!