Ik denk dat ik jou geile blik niet kan weerstaan en je meteen mijn bed insleur. Verwacht wel dat ge over een hoog libido beschikt en een heel flinke knots in uw broek hebt.
Mama bernadie van 46 uit Brussel, Brussel zoekt sexdate
Gabriejela (44)
★★★★☆
Sinds kort veel op het water te vinden, huur dan meestal een bootje en ga er een paar uur of een paar dagen op uit. Ik zit er nu over na te denken om zelf een bootje of sloep te kopen, maar ik met 0 technische kennis kan wel wat hulp gebruiken.
Een vechtscheiding heb ik achter de rug, een heel verhaal, dat zal ik hier niet neerzetten. Het heeft mij wel onzeker gemaakt en het vertrouwen in de mens geschaad. Toch weet ik dat ik niet iedereen in hetzelfde hokje moet zetten, er zijn ook mannen die wel eerlijk en betrouwbaar zijn. Die hoop ik te vinden.
Een stress bestendige man is die ik zoek, niet iemand die bij het minst geringste op zijn tenen is getrapt en het een en ander kan hebben. Samen met jou wil ik een mooi bestaan opbouwen en een leuk leven hebben met elkaar.