Als je net als ik ook al een tijdje niemand in je bed hebt gehad en daar erg naar uitkijkt dan moeten we een keer afspreken, tenminste als je leuke en aardig bent en er heel erg sexy uitziet.
Moeder Aamyne van 44 uit Groningen, Groningen zoekt contact
Geullie (44)
★★★★★
Volgens mij zijn er mannen genoeg die het wel aandurven om mij eens lekker onder handen te nemen. Ik wil niet zomaar seks ik wil het wel wat uitgebreider en vooral erg spannend. Ik ben niet echt te porren voor een vluggertje.
Ik word graag verleid door een leuke man, met gewoon echt een leuk karakter. Ik wil een man gewoon echt kunnen vertrouwen en samen de speciale band op bouwen.
Toen de scheiding werd uitgesproken heb ik de vlag dagen buiten gehangen. Wat was dit een opluchting, geen man meer die mij controleert en mij klein houdt. Toch wil ik ondanks deze nare relatie weer een man in mijn leven. Ik weet dat er ook mannen zijn die wel respect hebben voor een vrouw.
Mijn intuïtie laat me bijna nooit in de steek, ik had meteen door dat mijn ex me bedroog met een ander, de scheiding was dan ook snel geregeld. Nu, vier jaar later, zou ik graag weer een man willen leren kennen, iemand die betrouwbaar is, waar ik me goed bij voel en die me lief heeft.
Wetende dat het voor mij moeilijk zou worden want ik ben natuurlijk niet moeders mooiste. Maar er wordt ook altijd gezegd op ieder potje past een dekseltje. Dus dekseltje waar ben je?