Als je net als ik ook al een tijdje niemand in je bed hebt gehad en daar erg naar uitkijkt dan moeten we een keer afspreken, tenminste als je leuke en aardig bent en er heel erg sexy uitziet.
Verliefd wil ik worden, verliefd op en knappe man die ongeveer van mijn leeftijd is en net als ik single en heel sportief. Ik wil het super fijn met je hebben en jarenlang met je doorbrengen als er een klik tussen ons is.
Naar jou ben ik op zoek! (hoop ik althans) Ik zal iets over mezelf vertellen, ik heet Anoushka, ik woon in groningen, ben gescheiden en ben nu een alleenstaande moeder en al veel te lang alleen!!
Soms is gewoon lekker bankhangen in een ochtendjas of een huispak toch gewoon lekker? Een leuke film of serie erop en genieten maar. Maar soms is het ook fijn als je dan tegen iemand aan kan hangen.
In de morgen heb ik wel eens een probleem dan heb ik het heet en dan moet ik even spelen. Maar dat is helemaal niet leuk in je eentje. Dus wie wil er spelen?