Als je net als ik ook al een tijdje niemand in je bed hebt gehad en daar erg naar uitkijkt dan moeten we een keer afspreken, tenminste als je leuke en aardig bent en er heel erg sexy uitziet.
Moeder Aamyne van 44 uit Groningen, Groningen zoekt contact
Kerstin (45)
★★★★★
Zon, zee en een geile man als ik dat heb ben ik tevreden. Een man om flink mee los te gaan, lekker in de duinen of in het bos. Ik ben wel niet de allerjongste meer maar wel super ondeugend.
Heel veel andere dingen dan de standaard dingen in bed ken ik niet. Het lijkt me namelijk heel opwindend om een rollenspel te doen en zoek een man die daar ook oren naar heeft.
Als er hier een man is die weet hoe hij een vrouw moet laten spuiten, ik hou mij aanbevolen. Het is al eens gelukt en het was een super ervaring. Ik beken wel, ik wil geen relatie, maar de lusten die wil ik des te meer. Natuurlijk heb ik ook wel het een en ander te bieden.
Het lijkt net of ik in een midlifecrisis zit, ik voel mij steeds meer naar beneden zakken. Ik weet precies waar dit door komt, ik mis een lieve man aan mijn zijde.
Kan hier een hele hoop neer zetten maar mijn verleden zit in mijn rugzakje, ik wil met goede moed naar de toekomst kijken. Dus ik zoek nu een leuk maatje die ook houdt van reizen, wandelen, samen lekker koken en daarna een gezellige avond.