Als je net als ik ook al een tijdje niemand in je bed hebt gehad en daar erg naar uitkijkt dan moeten we een keer afspreken, tenminste als je leuke en aardig bent en er heel erg sexy uitziet.
Moeder Aamyne van 44 uit Groningen, Groningen zoekt contact
Jellemy (44)
★★★★★
De scheiding was een drama, maar goed dat we geen kinderen hebben want die zouden er een trauma van oplopen. Gelukkig is alles al een tijde achter de rug en kan ik me weer storten op de man die me leuk vind.
Een relatie is niet direct wat ik zoek, eerst even mailen, kletsen, daten en daarna zien we wel verder. Ben niet vies van lekker zoenen en seksen op een 1e date, maar je moet me wel wat te bieden hebben.
Naar jou ben ik op zoek! (hoop ik althans) Ik zal iets over mezelf vertellen, ik heet Anoushka, ik woon in groningen, ben gescheiden en ben nu een alleenstaande moeder en al veel te lang alleen!!
Eerst was ik echt heel blij dat ik weer vrijgezel was na mijn scheiding, maar steeds in een leeg huis thuis komen en in een leeg bed stappen valt toch wel wat tegen na een tijdje. Nu weer toe aan een lieve man in mijn leven, die mijn respecteert zoals ik ben.