Als je net als ik ook al een tijdje niemand in je bed hebt gehad en daar erg naar uitkijkt dan moeten we een keer afspreken, tenminste als je leuke en aardig bent en er heel erg sexy uitziet.
Moeder Aamyne van 44 uit Groningen, Groningen zoekt contact
Hairlady (44)
★★★★★
Mijn mooie donkere haren willen over een sexy body strelen, dit is mijn manier van een massage geven. Je huid zal ervan tintelen, kom ik bij je meest intieme plekje dan zal mijn mond het hete werk overnemen.
De nieuwe ik zo noem ik mijzelf maar, ben begonnen met yoga om de rust terug te vinden en mijn leven en ik ben er helemaal verslaafd aan geraakt. Daarna even bijkomen met een kop koffie en de dag kan beginnen. Eens samen proberen?
Hoe ik mezelf zou omschrijven is als een hete dame, erg open minded en vol verrassingen. Toe aan een man die van wanten weet, het liefst met een onvermoeibare tong, want oraal vind ik geweldig!
Laatst kreeg ik van een vriendin de uitnodiging om mee te gaan naar een parenclub. Samen met haar vriend. Deze heb ik beleefd afgeslagen omdat ik dat soort dingen liever niet doe met mijn beste vrienden. Die parenclub blijft echter wel interessant moet ik je zeggen. Ik hou van lekker gekke dingen en lekkere dingen. Zo ligt een trio wel in mijn fantasie. Het spelen met touwtjes en een klein beetje pijn. Geen bloed geen naalden en geen plas en poep. Ik ben benieuwd wie me uitnodigt.
Heel veel andere dingen dan de standaard dingen in bed ken ik niet. Het lijkt me namelijk heel opwindend om een rollenspel te doen en zoek een man die daar ook oren naar heeft.
Sinds mijn scheiding heb ik even een lange pauze genomen op het gebied van mannen, maar ik ben er wel weer aan toe! Ik zoek een goed verzorgde, stabiele man om wat extra sparkel in mijn leven te brengen. Samen op reis, leuke dingen doen, genieten van de kleine dingen in het leven.