Als je net als ik ook al een tijdje niemand in je bed hebt gehad en daar erg naar uitkijkt dan moeten we een keer afspreken, tenminste als je leuke en aardig bent en er heel erg sexy uitziet.
Moeder Aamyne van 44 uit Groningen, Groningen zoekt contact
Chloeke (44)
★★★★☆
Blond maar zeker niet dom want zo denken wel veel mannen over blonde meiden. Ik heb veel meer in mijn mars en heel wat te bieden. Ik heb wel een druk leven door mijn baan maar ik wil daar zeker nog wat tijd uit halen voor een lieve man.
Het lijkt net of ik in een midlifecrisis zit, ik voel mij steeds meer naar beneden zakken. Ik weet precies waar dit door komt, ik mis een lieve man aan mijn zijde.
Als jij denkt een relatie met me aan te kunnen dan moet je wel een man zijn die stevig in zijn schoenen staat. Een beetje wispelturig kan ik wel zijn maar ook heel erg lief voor de man die bij me past.
Ouder maar daarom niet minder zin, ik denk juist dat ik in de loop der jaren alleen maar meer zin heb gekregen eigenlijk. Ik kan er ook niets aan doen maar zoveel ik met mijzelf speel momenteel is absurd, dus ik zoek een lekkere spontane man die er ook wel pap van lust.