Als ik niet aan het werk hoef ga ik heel graag op vakantie of een beetje de wereld verkennen, ik zou heel erg graag een man treffen die ook wat avontuur in zijn leven wil hebben.
Rijpe Zonnetjeinhuis van 42 uit Eemsdelta, Groningen zoekt sexdate
Shijllie (42)
★★★★☆
Ik verwacht dat de concurrentie groot is hier en met name voor vrouwen van rond mijn leeftijd. Toch hoop ik kans te maken om een lieve man te treffen die met mij verder wil in het leven.
Niets moet en alles mag is mijn motto. Ik ben geen Pietje precies en leef mijn leven al een tijdje als single. De periode tijdens de scheiding was geen pretje en ik was het vertrouwen in mannen grotendeels kwijt. Nu ben ik weer zover om een relatie aan te gaan met de man die me lief heeft.
Geen idee wat ik hier neer moet zetten en dan ben ik heel eerlijk. Ik denk dat iedereen rond onze leeftijd een rugzakje heeft wat aardig gevuld is maar dat kan je ook aan elkaar vertellen.
Als jij in het bezit bent van een lekker lijf, mooie blauwe ogen en een gulle lach dan ben jij de man waarvan ik denk dat hij bij me past. Wil je leren kennen en kijken of we een klik met elkaar hebben.
Moet mijzelf weer op de markt gooien zoals het heet volgens mijn vriendinnen dus hier ben ik. Wat ik zoek gewoon een erg leuk maatje om te kijken of er meer uit voort kan komen.