Als ik niet aan het werk hoef ga ik heel graag op vakantie of een beetje de wereld verkennen, ik zou heel erg graag een man treffen die ook wat avontuur in zijn leven wil hebben.
Ik wil maar wat graag een paar nachtjes van je heerlijke body gebruikmaken. Wil je voelen, hoe je me zoent, me streelt en teder bij me binnendringt. Ik kan niet wachten om je te leren kennen.
Ik mag dan blond zijn maar makkelijk ben ik niet, je zal dus met een goede openingszin moeten komen anders haak ik af. Ik weet wat ik wil en ook wat ik niet wil, verder moet je weten dat ik een zwak heb voor mannen in pak of uniform. Vaak ben ik geil en heb ik ondeugende gedachte en die wil ik delen met jou.
Mooi, sexy en heel elegant, zo zou je mij het beste kunnen omschrijven. Al een tijdje mis ik de intimiteit en hoop hier de man te vinden die me dat kan geven en dat ik met jou heel veel nachten plezier kan beleven.
Sinds kort ben ik begonnen met kickboksen, waarom geen idee maar ik zocht een nieuwe uitdaging eigenlijk. En die heb ik gevonden, dus wie wil eens met mij sparren?