Als ik niet aan het werk hoef ga ik heel graag op vakantie of een beetje de wereld verkennen, ik zou heel erg graag een man treffen die ook wat avontuur in zijn leven wil hebben.
Rijpe Zonnetjeinhuis van 42 uit Eemsdelta, Groningen zoekt sexdate
Molleke (42)
★★★★☆
Heel vaak zie ik op televisie van die dames die superondeugend zijn en van allerlei stoute dingen laten zien. Dat wil ik ook. Maar ik vind dat een beetje eng. Ik ben geen slanke den, dus ik denk al gauw dat mannen me niet mooi vinden. Mijn ex heeft me dat vaak genoeg laten weten. Toch probeer ik het. Zijn er mannen die me wel mooi vinden en bij wie ik echt ondeugend kan zijn zonder dat ik uitgelachen word?
Ik ben zeker niet op mijn mondje gevallen en ben heel duidelijk wat ik wil en wat ik zoek. Ik wil een man leren kennen die single is, geen macho of nerd maar iemand die gevoelig is en een heel romantische instelling heeft.
Na mijn scheiding een poosje alleen geweest, maar daar kan ik niet tegen hoor. Ik heb een kerel om me heen nodig. Een echte man. Lekker breed, lekker sterk en lekker stoer. Ik hou er wel van, een man die het heft in handen neemt. Neem jij de leiding maar, ik volg wel.
Wat meer glans mag mijn leven wel weer krijgen, sinds ik weer alleenstaand ben sluit ik me een beetje op en ben veel op mezelf. Hoog tijd om dat te doorbreken, me mooi te maken en opzoek te gaan naar een lieve man.
Ik voel me de laatste tijd wat eenzaam, ik kijk dan ook vol verwachting uit naar de mannen die mij een reactie sturen omdat ze wel een keer met me uit willen. Ik zal de man kiezen die me het liefste berichtje stuurt en wat me aanspreekt wat hij schrijft over zichzelf.
Een beetje afwisseling vind ik wel leuk. Ik heb al zo lang in het gareel moeten lopen, dat doe ik dus niet meer. De kids zijn op een leeftijd dat ik ze niet meer de hele tijd achterna moet lopen en mijn ex loop ik al heel lang niet meer achterna, dus nu ga ik eindelijk experimenteren zoveel als ik wil. Ik zou het leuk vinden als jij ook een hele rijke fantasie hebt!