Als ik niet aan het werk hoef ga ik heel graag op vakantie of een beetje de wereld verkennen, ik zou heel erg graag een man treffen die ook wat avontuur in zijn leven wil hebben.
Rijpe Zonnetjeinhuis van 42 uit Eemsdelta, Groningen zoekt sexdate
Marinkezkt (43)
★★★★☆
Ik denk dat jij optimaal zal genieten van mijn heerlijke rondingen, je mag er bijna alles mee doen waar je zin in hebt. Verwacht wel van jou dat je mij ook laat genieten en hopelijk niet één keer.
De diepe put heb ik achter me gelaten na een lange tijd. Het was heel moeilijk, want ik voelde me behoorlijk afgedankt hoor. Ik stond altijd voor hem klaar en zo opeens word je dan ingeruild voor een jonger exemplaar. Maar ik weet nu dat ik er weer toe doe en dat ik nog niet afgeserveerd ben. Er zijn heus wel lieve mannen te vinden die wel trouw kunnen blijven en me op waarde schatten. Ja toch?
Sinds mijn scheiding moet ik zeggen dat ik toch wel heel goed mijn plan trek ook al is het alleen. Vooral gezelschap mis ik wat ik ben dan zelf iemand die graag praat en ergens toch ook wel een knuffelaar.
Ik hoop niet dat je verder kijkt nu je mij hebt gevonden. Ik ben een heel leuke vrouw, spontaan, sociaal en natuurlijk ontzettend lief. Het single leventje bevalt me niet zo en kijk uit naar de reacties van leuke mannen die ik hoop te krijgen.