Als ik niet aan het werk hoef ga ik heel graag op vakantie of een beetje de wereld verkennen, ik zou heel erg graag een man treffen die ook wat avontuur in zijn leven wil hebben.
Rijpe Zonnetjeinhuis van 42 uit Eemsdelta, Groningen zoekt sexdate
Leuknerd (41)
★★★★☆
Ik ben inmiddels alweer 2 jaar single, heb een vreselijke relatie achter de rug en in die 2 jaar helemaal niemand meer gehad. Het begint al aardig te kriebelen bij me en ben weer toe aan een leuke, echte kerel!
Ik mag dan wel een beetje dominant zijn, dat was ook de reden dat mijn ex het met een ander deed, echter verwacht ik dat jij daar wel mee om kunt gaan. Zoek een lieverd, iemand die met mij een mooie toekomst tegemoet wil gaan.
Ik sta al een tijdje droog en het begint nu toch echt wel te kriebelen, dus dan kom ik er maar gewoon voor uit, ik wil seks het hoeft voor mij geen relatie te worden als je mij maar op zeer korte termijn wil komen neuken.
Ben een echte wildebras, eerder zeiden mijn ouders al dat ik alles deed wat ik niet mocht doen. Nu vind ik dat alles mag doen en ik doe dat ook. Parachute springen, bungeejumpen, surfen voor mij iets niets te gek. Wie is er ook zo een durfal?
Inmiddels is het alweer twee jaar geleden dat ik gescheiden ben en al die tijd heb ik mezelf in bed moeten verwennen. Wil dat daar een einde aan komt en dat een lieve, tedere man het van me overneemt.