Als ik niet aan het werk hoef ga ik heel graag op vakantie of een beetje de wereld verkennen, ik zou heel erg graag een man treffen die ook wat avontuur in zijn leven wil hebben.
Rijpe Zonnetjeinhuis van 42 uit Eemsdelta, Groningen zoekt sexdate
MarLynna (43)
★★★★☆
Van mijzelf weet ik dat ik niet de mooiste ben die op deze aardbol rond loop. Bij moeder natuur heb ik achterin de rij gestaan. Met mijn karakter heb ik voor in de rij gestaan, ik ben lief, sociaal, open minded en eerlijk. Waar mijn hart naar uitga is een man vinden die naar mijn mooie karakter kijkt.
Het zou maar zo kunnen dat ik in de top van mooie vrouwen zit die hier aanwezig zijn. Als dat zo is dan verwacht ik een heel sensueel berichtje van je waarin je me verteld hoe jij me het liefst zou willen laten genieten van je heerlijke lijf.
Ik heb lang gedacht dat iedereen me voor de gek hield toen ze vertelde dat ze mijn ex met andere vrouwen hadden zien zoenen. Ik had totaal niet verwacht dat hij zo was en kwam van een koude kermis terug toen hij de waarheid opbiechtte. De scheiding was een feit en ben nu weer zoekende naar en leuke man die niet zo is als mijn ex.
Twee keer ben ik gevallen voor de man die me gouden bergen beloofde, de romantiek was intens, met name in de eerste maanden maar daarna was het over en uit. Wil dit geen derde keer meemaken!
Bij mij thuis is het net de zoete inval, iedereen is bij mij van harte welkom. Mijn koelkast is altijd goed gevuld om iedereen te voorzien van een hapje en een drankje.
Zou er iemand te vinden zijn die de uitdaging wel aan durft te gaan? Ik zie er misschien vrij doorsnee uit, maar tussen de lakens verander ik in een seksgodin en dat durf ik best van mijzelf te zeggen. Je moet een goede conditie, zelfvertrouwen en ruimdenkend hart hebben zou je mij aan durven gaan. Wie o wie?