Als ik niet aan het werk hoef ga ik heel graag op vakantie of een beetje de wereld verkennen, ik zou heel erg graag een man treffen die ook wat avontuur in zijn leven wil hebben.
Rijpe Zonnetjeinhuis van 42 uit Eemsdelta, Groningen zoekt sexdate
RacerFloor (42)
★★★★☆
Als je meteen al hebt nu je me hier ziet, dat is een leuke vrouw en daar wil ik graag kennis mee maken, reageer dan snel want voor je het weet heb ik een ander gevonden. Ik ben een hartelijke vrouw die vol in het leven staat en zich eenzaam voelt.
In mijn mening is er niks mis met een vrouw die wat gezetter is. Ik ben namelijk echt een super lieve en bovenal betrouwbare dame. Met mij kun lachen en gieren en dat is toch wel een de belangrijkste dingen denk ik.
Na twee jaar single te zijn geweest ben ik toe aan een man met wie ik goed op kan schieten, die me leuk en lief vind en waar ik stapel verleid op ben. Als de liefde van twee kanten komt dan passen we goed bij elkaar.
Ik gedraag me niet altijd naar mijn leeftijd en heb dan het gevoel dat ik nog 25 ben. Ik ben een spontane vrouw die er naar uitkijkt om weer emnan te treffen die met mij een relatie wil aangaan.