Als ik niet aan het werk hoef ga ik heel graag op vakantie of een beetje de wereld verkennen, ik zou heel erg graag een man treffen die ook wat avontuur in zijn leven wil hebben.
Rijpe Zonnetjeinhuis van 42 uit Eemsdelta, Groningen zoekt sexdate
Marittah (42)
★★★★☆
Omdat ik moeder ben mag ik niet meer genieten van mijn leven? Ik vind dat zo makkelijk gezegd, zijn er ook nog mannen die het niet erg vinden dat ik een moeder ben?
Sinds enkele jaren woon ik in Nederland en ik kom oorspronkelijk uit Griekenland. Ik heb toen besloten de stap te nemen om te emigreren want een normaal leven is daar erg moeilijk op te bouwen. Gelukkig heb ik het heel erg naar mijn zin hier en heb mijn leven netjes op de rails. Het enige wat mij nog ontbreekt is een leuke man om mee samen te zijn.
Ik begin te trillen van opwinding als ik me bedenk dat ik heel veel erotische berichtjes krijg van mooie mannen die een date met mij wel zien zitten. Mochten we een klik met elkaar hebben tijdens de kennismaking dan is de kans groot dat jij me thuis mag brengen.
Sinds ik ben gescheiden voel ik me 100 kilo lichter. Wel mis ik echt iemand om zo nu en dan de romantiek mee te beleven en leuke dingen mee te doen. Ik zoek ook iemand die qua karakter goed bij mij aansluit. Eerlijkheid en oprechtheid vind ik het aller belangrijkste.
Als je meteen al hebt nu je me hier ziet, dat is een leuke vrouw en daar wil ik graag kennis mee maken, reageer dan snel want voor je het weet heb ik een ander gevonden. Ik ben een hartelijke vrouw die vol in het leven staat en zich eenzaam voelt.