Zo af en toe lekker gek doen is wat ik graag doe, mijn ex had daar een bloedhekel aan maar verwacht van jou dat je me accepteert zoals ik ben en jij ook wel eens in mijn gezelschap uit je dak wil gaan.
Moeder Esillia van 41 uit Zwartewaterland, Overijssel zoekt sexdate
MarLynna (43)
★★★★★
Van mijzelf weet ik dat ik niet de mooiste ben die op deze aardbol rond loop. Bij moeder natuur heb ik achterin de rij gestaan. Met mijn karakter heb ik voor in de rij gestaan, ik ben lief, sociaal, open minded en eerlijk. Waar mijn hart naar uitga is een man vinden die naar mijn mooie karakter kijkt.
Dit lekkere wijf met een dito heerlijk lijf kan je toch niet onaangeroerd maar laten verschrompelen? Zijn er dan echt geen mannen die mij een beetje willen bevochtigen?
Alleen is maar alleen, tenminste ik vind het prima om single te zijn, maar voor bepaalde hete dingen moet je toch echt met twee zijn. Wie zit in hetzelfde schuitje als mij?
Heb het diepste punt in mijn leven wel gezien en ben daar helemaal alleen weer uit gekomen. Het was zwaar, moeilijk en vaak eenzaam. En vooral het laatste wil ik nu aan gaan pakken.
In een relatie vind ik het erg belangrijk dat we elkaar begrijpen, dat er wederzijds respect is en dat de liefde hoogtij viert. Zo niet, dan zie ik een relatie niet zitten!
Ik mag dan wel een beetje dominant zijn, dat was ook de reden dat mijn ex het met een ander deed, echter verwacht ik dat jij daar wel mee om kunt gaan. Zoek een lieverd, iemand die met mij een mooie toekomst tegemoet wil gaan.