Zo af en toe lekker gek doen is wat ik graag doe, mijn ex had daar een bloedhekel aan maar verwacht van jou dat je me accepteert zoals ik ben en jij ook wel eens in mijn gezelschap uit je dak wil gaan.
Moeder Esillia van 41 uit Zwartewaterland, Overijssel zoekt sexdate
Tamaraatje (42)
★★★★☆
Iedere avond verwend worden door een leuke man en verder niets van me verwacht. Ik weet dat dat waarschijnlijk een onmogelijke opgave is, maar ik ga het toch proberen. Ik zoek dus iemand die (bijna) iedere avond bij me kan komen, of ik bij jou en me wil verwennen. En daarna weer naar huis dus.
Waar ik naar uitkijk is om weer echte liefde te hebben, ik wil weer verliefd worden op een sympathieke man die ook single is en niet in zijn eentje door het leven wil gaan.
Gewoon een beetje scharrelen, dat ben ik aan het doen. Geen vastigheid, dat heb ik de afgelopen vijftien jaar mee mogen maken, daar zeg ik nu even nee tegen. Maar gewoon beetje elkaar aftasten, een spannende vrijpartij, misschien daarna nog eens. Gewoon lekker scharrelen dus, wat ik al zei. Scharrel je met me mee?
Helaas helaas, mijn man, of eigenlijk ex-man, kon er niet mee omgaan dat ik een open relatie wou. Hij heeft het geprobeerd, maar werd vreselijk jaloers als ik een afspraakje met iemand had. We zijn uit elkaar. Dus ik heb alle vrijheid om rond te neuken. Nog niet zo oud, nog steeds lekker, dus wie spreekt met me af?
Je ziet soms wel eens een romantische film waarin alles perfect gaat, van voorspel hoofdspel en na spel, maar zo iets heb ik nog nooit mogen beleven in mijn leven. Nee ik ben geen maagd meer maar zo iets lekkers zou ik graag mee maken.
Nu ik weer vrijgezelle ben, voel ik me gewoon weer helemaal vrij in mijn doen en laten. Trouwen doe ik nooit meer maar voor een leuke relatie sta ik altijd open. Het is wel zo dat als je voor mij kiest, je er automatisch een hondje bij krijgt. Perry is mijn alles en neem hem overal mee naar toe. Als je niet van honden houdt, heb je pech gehad haha.