Zo af en toe lekker gek doen is wat ik graag doe, mijn ex had daar een bloedhekel aan maar verwacht van jou dat je me accepteert zoals ik ben en jij ook wel eens in mijn gezelschap uit je dak wil gaan.
Moeder Esillia van 41 uit Zwartewaterland, Overijssel zoekt sexdate
OctaviaX (43)
★★★★☆
Zingen kan ik best wel onder de douche dan. Maar als ik nu gezelschap zou hebben die mij ook lekker mijn rug was zeg ik misschien wat anders. Ben je al nieuwsgierig?
Een beschaafde man is die ik zoek, iemand waarvan het karakter lief is en die er bovendien goed uitziet. Een carrière tijger wil ik niet, dat was mijn ex man en ben daarom van hem gescheiden.
Ben jij dan wat ik zoek? Een onuitputtelijke man? En als je me kan laten squirten heb je het helemaal bij me gemaakt. Mag ik in je gezocht spuiten? En lik je dan alles op? Wow, ik word heet van mijn eigen fantasietjes, hihi. Word jij er ook al hard van? Neem dan snel contact met me op, dan maken we het waar.
Heb al een hoop ondeugende dingen gedaan in mijn leven en wil daar zeker mee verder gaan. Ik wil mijn eigen grenzen opzoeken op seks gebied. Dus kom laat je fantasie eens horen kijken of ik er wat mee kan.
Als gescheiden vrouw is het leven niet altijd even kleurrijk. Oh ik geniet wel, heb toffe vriendinnen, een leuke baan, een prachtige plek om te wonen. Maar de erotiek he. Die is nu al een tijdje uit mijn leven. Het wordt tijd dat ik mijzelf weer op de markt gooi haha. Ik zoek een fwb. Komt er meer, mooi, maar het is geen must. Ik hou van uitdagingen en avontuur dus je moet wel ruimdenkend zijn.