Zo af en toe lekker gek doen is wat ik graag doe, mijn ex had daar een bloedhekel aan maar verwacht van jou dat je me accepteert zoals ik ben en jij ook wel eens in mijn gezelschap uit je dak wil gaan.
Moeder Esillia van 41 uit Zwartewaterland, Overijssel zoekt sexdate
Nadiien (41)
★★★★☆
In de morgen begint er bij al wat te kriebelen en vaak word ik nat wakker. Dan moet ik spelen en ben ik weer eens te laat en in de avond begint het probleem weer. Ik kan de hele avond spelen met mijn speelgoed maar ik speel het liefste met een man.
Veel te kort is het leven om dingen alleen te doen, samen met een leuke man wil ik het leven verkennen en de dingen doen die we beide leuk vinden. Hoop dat je me zo leuk vind dat je kennis met me wil maken.
Het zou maar zo kunnen dat ik in de top van mooie vrouwen zit die hier aanwezig zijn. Als dat zo is dan verwacht ik een heel sensueel berichtje van je waarin je me verteld hoe jij me het liefst zou willen laten genieten van je heerlijke lijf.
Ik geef toe dat ik een beetje nonchalant kan zijn maar dat is dan ook het enige minpuntje dat ik heb. Ik wil een serieuze man leren kennen die me wel ziet zitten als zijn levenspartner.
Ik ben altijd de vrouw waar men heen komt voor goed advies. Ook de mannen zien mij altijd maar als een vriendin. Ik zou zo graag weer eens iemands vriendin willen zijn.