Zo af en toe lekker gek doen is wat ik graag doe, mijn ex had daar een bloedhekel aan maar verwacht van jou dat je me accepteert zoals ik ben en jij ook wel eens in mijn gezelschap uit je dak wil gaan.
Zo zonder vriend heb ik het eigenlijk best naar mijn zin, ben blij dat k nu de dingen kan doen die ik wil en niet meer gebonden ben aan de eisen van mijn vriend. Ik denk dat een LAT relatie het beste bij me past maar wel met een lieve man die in de buurt woont.
Ik ben bedrogen door mijn ex man en zit nu alleen in mijn appartementje te kijken totdat er een leuke man langskomt en ik me op hem kan storten! Ik wil graag een liever leren kennen die samen met mij aan een schitterende toekomst wil bouwen.
Humor speelt een grote rol in mijn leven. Want waar ben je zonder humor? Je moet kunnen lachen, anders is er toch niets aan? Trouwens, tijdens mijn getrouwde leven heb ik genoeg somberheid gehad, dus daar heb ik voorgoed afscheid van genomen.