Zo af en toe lekker gek doen is wat ik graag doe, mijn ex had daar een bloedhekel aan maar verwacht van jou dat je me accepteert zoals ik ben en jij ook wel eens in mijn gezelschap uit je dak wil gaan.
Moeder Esillia van 41 uit Zwartewaterland, Overijssel zoekt sexdate
Brig (42)
★★★★★
Drie jaar gescheiden nu en drie jaar geen sex gehad. Geloof je me niet? Het is echt waar. Ja, sex met mezelf, dat heb ik wel gedaan, iedere dag bijna. En hoewel ik mezelf best een lekker wijf vind, is het toch niet echt bevredigend. Daar heb ik toch weer eens een echte man met een stijve pik voor nodig.
Alleen is maar alleen, tenminste ik vind het prima om single te zijn, maar voor bepaalde hete dingen moet je toch echt met twee zijn. Wie zit in hetzelfde schuitje als mij?
Tot nu toe zijn mijn relaties niet geweest wat ik er van hoopte. Ik ben een tikkeltje aanwezig wat zich uit op seksueel vlak. Nu mijn lichaam al een tijdje strak staat van de spanning maakt het me niet zo veel meer uit wie ik tegenkom.
Ik ben geen hopeloos geval of radeloos omdat ik geen partner heb. Bewust ben ik enkele jaren alleenstaand geweest maar kijk nu verwachtingsvol uit naar de mannen die op me reageren.
Gewoon een beetje scharrelen, dat ben ik aan het doen. Geen vastigheid, dat heb ik de afgelopen vijftien jaar mee mogen maken, daar zeg ik nu even nee tegen. Maar gewoon beetje elkaar aftasten, een spannende vrijpartij, misschien daarna nog eens. Gewoon lekker scharrelen dus, wat ik al zei. Scharrel je met me mee?