Zo af en toe lekker gek doen is wat ik graag doe, mijn ex had daar een bloedhekel aan maar verwacht van jou dat je me accepteert zoals ik ben en jij ook wel eens in mijn gezelschap uit je dak wil gaan.
Moeder Esillia van 41 uit Zwartewaterland, Overijssel zoekt sexdate
VioolaJo (43)
★★★★☆
Mijn ex was één van mijn grootste fouten die ik ooit in mijn leven heb gemakt. Twee jaar hield ik het met hem uit en besloot de deur voor hem te sluiten. Al een lange tijd ben ik single en voel weer de behoefte om met een man een relatie te beginnen, een relaxte die gebaseerd is op liefde en vertrouwen.
Als ik mezelf zou moeten omschrijven dan zou ik zeggen, een vrouw met ballen. Geen echte ballen natuurlijk maar gewoon een pittig karakter. Ik zeg wat ik denk en hou er niet van om de schijn op te houden. Dat is ook de reden waarom relaties niet altijd succesvol uitpakken want niet iedereen denkt zoals ik. Hopelijk vind ik nu wel een vent die zich in mijn denkwijze kunt vinden.
Een lekkere massage is waar ik van kan genieten. Maar ik geef ze ook erg graag. Helemaal omdat ik een aantal maanden geleden een cursus gevolgd heb. Alleen de happy end kwam daar niet voorbij.
Ik verwacht dat de concurrentie groot is hier en met name voor vrouwen van rond mijn leeftijd. Toch hoop ik kans te maken om een lieve man te treffen die met mij verder wil in het leven.
Wat ben ik blij dat ik mijn leven weer op de rit heb, zo heeft wel echt lang geduurd voordat ik weer zin in het leven had. Maar nu het er weer is wil ik er ook optimaal van genieten.
Ik denk dat jij optimaal zal genieten van mijn heerlijke rondingen, je mag er bijna alles mee doen waar je zin in hebt. Verwacht wel van jou dat je mij ook laat genieten en hopelijk niet één keer.