Zo af en toe lekker gek doen is wat ik graag doe, mijn ex had daar een bloedhekel aan maar verwacht van jou dat je me accepteert zoals ik ben en jij ook wel eens in mijn gezelschap uit je dak wil gaan.
Samen met mijn 4 honden woon ik in een prachtige vrijstaande villa met een grote tuin er omheen. Dieren geven zoveel liefde, ze zijn trouw aan hun baasje. Kinderen heb ik niet, zal eerlijk zijn, daar ben ik het type niet voor. Ik wil mijn liefde geven aan honden en aan een man, alleen die man moet ik nog even zien te vinden.
Zo af en toe heb ik het niet meer, met name als mijn speeltje weigert te functioneren doordat de batterijen op zijn en ik geen batterijen in huis heb. Wil dan het liefst elke man die voorbij loopt mijn bed in sleuren. Wie weet ben jij het die mij dan uit de brand wil helpen.
Als ik mezelf zou moeten omschrijven dan zou ik zeggen, een vrouw met ballen. Geen echte ballen natuurlijk maar gewoon een pittig karakter. Ik zeg wat ik denk en hou er niet van om de schijn op te houden. Dat is ook de reden waarom relaties niet altijd succesvol uitpakken want niet iedereen denkt zoals ik. Hopelijk vind ik nu wel een vent die zich in mijn denkwijze kunt vinden.
Een nette man is wat ik zoek je mag best een grote mond hebben maar een klein hartje. Dat is echt wat bij mij past. Je weet hoe je een vrouw moet verleiden en doet dat op zo een manier dat er niet om je heen te draaien valt. Dat lijkt mij wel wat dus doe je best!