Fotograferen is wat ik graag doe, alleen het blijft meestal bij selfies of natuur foto's. Zijn natuurlijk niet minder mooi maar een mooie man zou ik ook wel eens voor mijn lens willen.
Ik ben een single vrouw met een artistieke inslag, schilderen is mijn hobby en ga graag naar een expositie. Ik zoek een man die ook zo in elkaar steekt en met mij op zoek wil gaan naar nieuwe kunstenaars en natuurlijk de liefde.
Het is de hoogste tijd voor een lekkere vent in mijn leven. Liefst een lekker jong ding, ik ben, zoals ze dat noemen, een milf. En wat voor één! Bij mij kom je gegarandeerd aan te trekken. Ik doe niet onder voor een jonge meid van achttien, ik durf zelfs wel te zeggen dat ik beter ben!
Na mijn scheiding echt de tijd aan mijzelf gegund om het leven weer op de rit te krijgen. En ik had dat ook wel echt nodig om samen met de kinderen een plekje te vinden. Maar nu is het weer tijd voor een maatje want dat heb ik echt wel gemist.
Fotograferen is wat ik graag doe, alleen het blijft meestal bij selfies of natuur foto's. Zijn natuurlijk niet minder mooi maar een mooie man zou ik ook wel eens voor mijn lens willen.
Wil weer eens voelen aan een strak lichaam, verleiden wil ik je om mij alle hoeken van de slaapkamer te laten zien en kan je verzekeren dat je het bij mij erg naar je zin gaat hebben.