Fotograferen is wat ik graag doe, alleen het blijft meestal bij selfies of natuur foto's. Zijn natuurlijk niet minder mooi maar een mooie man zou ik ook wel eens voor mijn lens willen.
Dame Xiion van 42 uit Ameland, Friesland zoekt sex
Shijllie (42)
★★★★☆
Ik verwacht dat de concurrentie groot is hier en met name voor vrouwen van rond mijn leeftijd. Toch hoop ik kans te maken om een lieve man te treffen die met mij verder wil in het leven.
Genieten doe ik graag, echter wel in gezelschap van een man die me lief is. Hoop die man heit te vinden en met hem een helrijke tijd door te brengen, niet voor een avondje maar voor de rest van mijn leven!
Een hart vol liefde heb ik om te delen, zoek een man die me leuk vind en met mij een relatie wil aangaan. Met elkaar een leuk bestaan opbouwen, een relatie die is gebaseerd op liefde is waar ik voor wil gaan.
Sinds ik gescheiden ben moet ik zeggen dat ik een heel andere visie op het leven heb gekregen. Ik geniet maar vind het soms ook wel fijn om de mannen eens een beetje uit te dagen.