Fotograferen is wat ik graag doe, alleen het blijft meestal bij selfies of natuur foto's. Zijn natuurlijk niet minder mooi maar een mooie man zou ik ook wel eens voor mijn lens willen.
Dame Xiion van 42 uit Ameland, Friesland zoekt sex
Anktzktconnectie (41)
★★★★☆
Niets moet en alles mag is mijn motto. Ik ben geen Pietje precies en leef mijn leven al een tijdje als single. De periode tijdens de scheiding was geen pretje en ik was het vertrouwen in mannen grotendeels kwijt. Nu ben ik weer zover om een relatie aan te gaan met de man die me lief heeft.
Zo af en toe heb ik het niet meer, met name als mijn speeltje weigert te functioneren doordat de batterijen op zijn en ik geen batterijen in huis heb. Wil dan het liefst elke man die voorbij loopt mijn bed in sleuren. Wie weet ben jij het die mij dan uit de brand wil helpen.
Tijdens mijn ziekbed kwam mijn man bij mij en zei ik ga van je weg. Tja kon geen beter moment kiezen denk ik. Maar ik heb zowel mijn ziekbed gehad als dat ik van deze man ben verlost. Nu wil ik eens alles uit het leven halen wat er in zit.
Ik ben nu twee jaar single en heb de scheiding destijds aangevraagd. Vreemdgaan is niet mijn ding en al helemaal niet als je partner dat doet. Wik nu een man leren kennen die alleen voor mij wil gaan.
Na mijn scheiding echt de tijd aan mijzelf gegund om het leven weer op de rit te krijgen. En ik had dat ook wel echt nodig om samen met de kinderen een plekje te vinden. Maar nu is het weer tijd voor een maatje want dat heb ik echt wel gemist.