Fotograferen is wat ik graag doe, alleen het blijft meestal bij selfies of natuur foto's. Zijn natuurlijk niet minder mooi maar een mooie man zou ik ook wel eens voor mijn lens willen.
Dame Xiion van 42 uit Ameland, Friesland zoekt sex
Globetrottertje (41)
★★★★☆
ik ben niet meer heel jong, maar ik wil wel degelijk wat. Ben jij reislustig, ondernemend en heb je een brede kijk op de wereld om ons heen, dan kom ik graag met jou in contact.
Ik begin het niet meer leuk te vinden om single te zijn, net toen ik het was maakte ik daar dankbaar gebruik van maar nu mis een man in mijn leven. Ik wil niet elke avond alleen thuis zitten maar een man vinden op de ban k die me welkom heet.
Moet mijzelf weer op de markt gooien zoals het heet volgens mijn vriendinnen dus hier ben ik. Wat ik zoek gewoon een erg leuk maatje om te kijken of er meer uit voort kan komen.
Het is met mij vrij simpel, ik ben iemand die het rustig aan opbouwt als wij elkaar net kennen en als het ijs is gebroken kan ik nog wel ietsjes verder gaan. Hoever ga ik natuurlijk niet verklappen, dat merk je allemaal vanzelf.
Sinds mijn scheiding moet ik zeggen dat ik toch wel heel goed mijn plan trek ook al is het alleen. Vooral gezelschap mis ik wat ik ben dan zelf iemand die graag praat en ergens toch ook wel een knuffelaar.