Milf Woeppi van 43 uit Bergen op Zoom, Noord-Brabant zoekt sexdating
Elbetine (42)
★★★★☆
De scheiding heeft zijn sporen nagelaten maar hoop dat jij het bent die me daar overheen kan zetten. Een leuke, lieve man is die ik zoek en die met mij een geweldige tijd wil doorbrengen.
Ben een leuke alleenstaande moeder, heb een dochter van 7 jaar oud. Wat ik hier hoop te vinden is een man die mijn alleenstaande leventje weer wat op kan fleuren. Hou van veel romantiek, kun jij mij hier mee charmeren?
Zo in mijn eentje als alleenstaande heb ik het best wel naar mijn zin. Het enige wat ik mis is de liefde en intimiteit die een lieve man me kan geven. Drie jaar ben ik nu single en wat aandacht van een lieve man is meer dan welkom.
Als je net als ik al een tijdje opzoek bent naar de ware liefde dan zou het maar zo kunnen zijn dat ik dat ben. Ik hoop het wel want dat maakt de keuze in al de reacties die ik hoop te krijgen een stuk makkelijker.
Heb het diepste punt in mijn leven wel gezien en ben daar helemaal alleen weer uit gekomen. Het was zwaar, moeilijk en vaak eenzaam. En vooral het laatste wil ik nu aan gaan pakken.
Ik verwacht dat de concurrentie groot is hier en met name voor vrouwen van rond mijn leeftijd. Toch hoop ik kans te maken om een lieve man te treffen die met mij verder wil in het leven.