Milf Woeppi van 43 uit Bergen op Zoom, Noord-Brabant zoekt sexdating
Djelina (43)
★★★★☆
Ben een echte wildebras, eerder zeiden mijn ouders al dat ik alles deed wat ik niet mocht doen. Nu vind ik dat alles mag doen en ik doe dat ook. Parachute springen, bungeejumpen, surfen voor mij iets niets te gek. Wie is er ook zo een durfal?
Mag het een fotootje meer, ik hoor het je denken. Maar sommige dingen moet je niet zien op een foto toch haha. Wat ik hier zoek een leuke man die ook zich zelf graag laat zien.
Je kan het al raden wie ik ben en wat ik zoek natuurlijk. Maar de vraag is wat voor man jij natuurlijk bent, want ik hou wel van een stevig karakter zeg maar hihi.
Heb een aantal jaar geleden een leuke boot gekocht, redelijk groot en daardoor is het eigenlijk een huisje op het water. Ik ga er ook regelmatig een paar dagen mee weg maar de laatste tijd voel ik mij er ook erg alleen.
Na mijn scheiding heb ik mij in het uitgaansleven gestort om niet de leegte te voelen die ik sinds mijn scheiding ervaar. Helaas voel ik ook dat dit leven geen fijne invulling is, ik heb meer inhoud nodig.
Ik hoop niet dat je verder kijkt nu je mij hebt gevonden. Ik ben een heel leuke vrouw, spontaan, sociaal en natuurlijk ontzettend lief. Het single leventje bevalt me niet zo en kijk uit naar de reacties van leuke mannen die ik hoop te krijgen.