Milf Woeppi van 43 uit Bergen op Zoom, Noord-Brabant zoekt sexdating
Sexysinglelover (42)
★★★★★
Alleen is maar alleen, tenminste ik vind het prima om single te zijn, maar voor bepaalde hete dingen moet je toch echt met twee zijn. Wie zit in hetzelfde schuitje als mij?
Ik ben nu twee jaar single en heb de scheiding destijds aangevraagd. Vreemdgaan is niet mijn ding en al helemaal niet als je partner dat doet. Wik nu een man leren kennen die alleen voor mij wil gaan.
Humor speelt een grote rol in mijn leven. Want waar ben je zonder humor? Je moet kunnen lachen, anders is er toch niets aan? Trouwens, tijdens mijn getrouwde leven heb ik genoeg somberheid gehad, dus daar heb ik voorgoed afscheid van genomen.
Er zijn zo veel dingen die belangrijk zijn maar één daar van is om altijd je zelf te blijven. Dat is ook precies wat ik altijd doe, dan weet iedereen wat ze van je kunnen verwachten. Leer mij kennen en dan zul je merken dat ik echt een lieverd ben.
Het geloof heeft best een belangrijke betekenis in mijn leven. Maar het is niet dat ik wekelijks een kerk bezoek. Maar het zou leuk vinden om iemand te vinden die ook geloofd dat er meer is tussen hemel en aarde.
Als je meteen al hebt nu je me hier ziet, dat is een leuke vrouw en daar wil ik graag kennis mee maken, reageer dan snel want voor je het weet heb ik een ander gevonden. Ik ben een hartelijke vrouw die vol in het leven staat en zich eenzaam voelt.