Zo tijd voor mij denk ik, ook al je kinderen hebt heb je soms me time nodig en ik denk dat ik er hard aan toe ben. Lekker weer in iemand zijn armen te kunnen kruipen na een lange dag.
Vrouw Qwie van 41 uit Velsen, Noord-Holland zoekt sexdating
Qwie (41)
★★★★★
Zo tijd voor mij denk ik, ook al je kinderen hebt heb je soms me time nodig en ik denk dat ik er hard aan toe ben. Lekker weer in iemand zijn armen te kunnen kruipen na een lange dag.
Het zou ontzettend fijn zijn als er weer een man in mijn leven is die zich om me bekommert, me volledig vertrouwd en me in alles bijstaat. Lang heb ik alles zelf moeten uitzoeken en moet bekennen dat ik een man in mijn leven mis.
Mijn ex was één van mijn grootste fouten die ik ooit in mijn leven heb gemakt. Twee jaar hield ik het met hem uit en besloot de deur voor hem te sluiten. Al een lange tijd ben ik single en voel weer de behoefte om met een man een relatie te beginnen, een relaxte die gebaseerd is op liefde en vertrouwen.
Ik verlang naar de liefde en de warmte die een man me dat heeft te bieden. Wil verliefd op je worden en met jou een geweldige tijd tegemoet gaan, een tijd die is gebaseerd op liefde en intimiteit.
Zo een leuke en attente vrouw al sik laat toch niemand aan haar lot over? Ik voel me alleen en verlaten een leuke man kan mijn leven beduidend fijner maken. Wil genieten van he leven en het liefst met jou.
Sinds ik gescheiden ben moet ik zeggen dat ik een heel andere visie op het leven heb gekregen. Ik geniet maar vind het soms ook wel fijn om de mannen eens een beetje uit te dagen.