Zo tijd voor mij denk ik, ook al je kinderen hebt heb je soms me time nodig en ik denk dat ik er hard aan toe ben. Lekker weer in iemand zijn armen te kunnen kruipen na een lange dag.
Vrouw Qwie van 41 uit Velsen, Noord-Holland zoekt sexdating
Bitsiena (41)
★★★★★
Mocht het je leuk lijken om mij te leren kennen dan verwacht ik een lief berichtje van je waarin je me uitleg geeft waarom je me wil leren kennen en wie jij bent. Mijn ex heeft me bedrogen en dat is de reden waarom we zijn gescheiden.
Volgens mij wordt ik op de eerste de beste man die me een lief berichtje stuurt verliefd. Al een lange tijd ben ik single en kijk vol verwachting uit naar de reacties die ik hoop te krijgen.
Een vrouw ben ik die vol uitdagingen zit, zelf ga ik geen uitdaging uit de weg. Ik zoek een nieuwe uitdaging, de uitdaging van een lieve man ben ik naar op zoek.
Bijna altijd goedgehumeurd ben ik. Ik ben een postief ingestelde vrouw en ik kgeef nooit op. Zo nu dus ook niet. Ik ben alweer een tijdje op zoek naar een leuke man om daar eventueel wat mee op te bouwen. Mag ook eenmalig zijn, maar ik ga een nieuwe relatie zeker niet uit de weg. Gewoon eens kijken of we bij elkaar passen?
Mag in mijn leven niet klagen, mijn eigen onderneming opgezet om zo van mijn hobby mijn beroep te maken, en na wat werk is het mij echt gelukt. Dus nu wil ik mijn volgend projectje starten, zoeken naar de ideale man.