Zo tijd voor mij denk ik, ook al je kinderen hebt heb je soms me time nodig en ik denk dat ik er hard aan toe ben. Lekker weer in iemand zijn armen te kunnen kruipen na een lange dag.
Vrouw Qwie van 41 uit Velsen, Noord-Holland zoekt sexdating
Saamhappy (43)
★★★★☆
Als je niet veel ouder bent dan ik en je aangesproken voelt om een lieve reactie te sturen dan zie ik die met veel belangstelling tegemoet. Ik ben een single vrouw die graag in contact komt met een alleraardigste man.
Ik begin te trillen van opwinding als ik me bedenk dat ik heel veel erotische berichtjes krijg van mooie mannen die een date met mij wel zien zitten. Mochten we een klik met elkaar hebben tijdens de kennismaking dan is de kans groot dat jij me thuis mag brengen.
Ik heb lang gedacht dat iedereen me voor de gek hield toen ze vertelde dat ze mijn ex met andere vrouwen hadden zien zoenen. Ik had totaal niet verwacht dat hij zo was en kwam van een koude kermis terug toen hij de waarheid opbiechtte. De scheiding was een feit en ben nu weer zoekende naar en leuke man die niet zo is als mijn ex.
Zo in mijn eentje als alleenstaande heb ik het best wel naar mijn zin. Het enige wat ik mis is de liefde en intimiteit die een lieve man me kan geven. Drie jaar ben ik nu single en wat aandacht van een lieve man is meer dan welkom.
Van mijn hobby heb ik mijn beroep gemaakt en dat is voor nu ook helemaal prima. Maar nu heb ik niets meer om te doen in mijn vrije tijd. Heb jij soms een leuk ideetje?
Ik verwacht dat de concurrentie groot is hier en met name voor vrouwen van rond mijn leeftijd. Toch hoop ik kans te maken om een lieve man te treffen die met mij verder wil in het leven.