Zo tijd voor mij denk ik, ook al je kinderen hebt heb je soms me time nodig en ik denk dat ik er hard aan toe ben. Lekker weer in iemand zijn armen te kunnen kruipen na een lange dag.
Vrouw Qwie van 41 uit Velsen, Noord-Holland zoekt sexdating
Annoway (41)
★★★★☆
Ik ben een leuke, gezellige, sportieve vrouw. Ik hou van wintersport, zonvakanties en winkelen. Daarnaast heb ik een pittig karakter en een leven met mij zal dan ook nooit saai zijn;) Ik ben open, spontaan en zorgzaam....
In de morgen begint er bij al wat te kriebelen en vaak word ik nat wakker. Dan moet ik spelen en ben ik weer eens te laat en in de avond begint het probleem weer. Ik kan de hele avond spelen met mijn speelgoed maar ik speel het liefste met een man.
Waarom is het op mijn leeftijd zo moeilijk om aan een spannende minnaar te komen? Ik denk niet dat ik er slecht uitzie en ik denk dat ik enorm veel te bieden heb. Ik kom hier dus maar eens snuffelen. Op zoek naar een man voor de lusten. Voor een beetje aandacht en romantiek.
Heb al een hoop ondeugende dingen gedaan in mijn leven en wil daar zeker mee verder gaan. Ik wil mijn eigen grenzen opzoeken op seks gebied. Dus kom laat je fantasie eens horen kijken of ik er wat mee kan.
Het is nooit te laat voor grote veranderingen en ben daar na de scheiding achter gekomen. Wil een man leren kennen die ook van avonturen houd, beter laat dan nooit om te ontdekken wat er allemaal te koop is in de wereld.
Sinds kort heb ik de sauna ontdekt, eerder vond ik het altijd wat overdreven of nam er de tijd niet voor maar ik vind het nu helemaal leuk. Maar eens samen met een leuke man dit doen is toch nog leuker?