Zo tijd voor mij denk ik, ook al je kinderen hebt heb je soms me time nodig en ik denk dat ik er hard aan toe ben. Lekker weer in iemand zijn armen te kunnen kruipen na een lange dag.
Vrouw Qwie van 41 uit Velsen, Noord-Holland zoekt sexdating
Josepien (43)
★★★★☆
Heb een aantal jaar geleden een leuke boot gekocht, redelijk groot en daardoor is het eigenlijk een huisje op het water. Ik ga er ook regelmatig een paar dagen mee weg maar de laatste tijd voel ik mij er ook erg alleen.
Zo een leuke en attente vrouw al sik laat toch niemand aan haar lot over? Ik voel me alleen en verlaten een leuke man kan mijn leven beduidend fijner maken. Wil genieten van he leven en het liefst met jou.
Zo af en toe heb ik het niet meer, met name als mijn speeltje weigert te functioneren doordat de batterijen op zijn en ik geen batterijen in huis heb. Wil dan het liefst elke man die voorbij loopt mijn bed in sleuren. Wie weet ben jij het die mij dan uit de brand wil helpen.
Mijn leven is een stuk relaxter geworden sinds ik gescheiden ben. De hectiek is weg, van zijn drankmisbruik heb ik geen last meer en kan gaan en staan waar ik wil. Ik kijk er naar uit om een lieve man te leren kennen die met mij en relatie aan wil gaan.
Na twee jaar single te zijn geweest ben ik toe aan een man met wie ik goed op kan schieten, die me leuk en lief vind en waar ik stapel verleid op ben. Als de liefde van twee kanten komt dan passen we goed bij elkaar.
Schrik niet, ik ben op zoek naar een vent die ervoor wil zorgen dat ik nog moeder ga worden. De leeftijd begint te tellen, vandaar dat ik er grote haast mee heb.