Ben een leuke alleenstaande moeder, heb een dochter van 7 jaar oud. Wat ik hier hoop te vinden is een man die mijn alleenstaande leventje weer wat op kan fleuren. Hou van veel romantiek, kun jij mij hier mee charmeren?
Rijpe Maddy van 41 uit Veenendaal, Utrecht zoekt sexdate
JufMieke (43)
★★★★☆
Zo zonder vriend heb ik het eigenlijk best naar mijn zin, ben blij dat k nu de dingen kan doen die ik wil en niet meer gebonden ben aan de eisen van mijn vriend. Ik denk dat een LAT relatie het beste bij me past maar wel met een lieve man die in de buurt woont.
Ik hoop hier mijn toekomstige man of partner te vinden, ik dacht de ware gevonden te hebben maar dat bleek niet zo te zijn. Lange tijd hebben we als broer en zus geleefd maar dat is niet wat ik van ene relatie verwacht.
Heb het diepste punt in mijn leven wel gezien en ben daar helemaal alleen weer uit gekomen. Het was zwaar, moeilijk en vaak eenzaam. En vooral het laatste wil ik nu aan gaan pakken.
Zingen kan ik best wel onder de douche dan. Maar als ik nu gezelschap zou hebben die mij ook lekker mijn rug was zeg ik misschien wat anders. Ben je al nieuwsgierig?
Hoi, leuk dat je op mijn profiel kom kijken. Wat zal ik over mezelf vertellen. Kan het standaard verhaal vertellen: ik ben een lieve en spontane vrouw. Maar dat verteld iedereen al ? Wel kan ik zeggen dat ik van reizen hou en graag veel van de wereld wil zien. Helaas heb ik nog niet zoveel gezien als ik zou willen. Misschien deel jij deze passie wel met mij