Helaas ben ik nu al een hele tijd alleen, kom gewoon de juiste man niet tegen. Het is niet dat ik veeleisend ben maar word gewoon vaak voor de gek gehouden.
Milfje Okidoki van 41 uit Twenterand, Overijssel zoekt jongen
Channah (42)
★★★★☆
Achter dit lieve koppie zit een heel ondeugende sexy dame;-) maar daar ga je zelf gauw genoeg achter komen. Ik zoek absoluut geen preutse types maar iemand die mij door het hele huis heen neemt!
Als jij het bent die op hetzelfde niveau zit als ik qua intellect en baan dan is de kans groot dat we het met elkaar fijn gaan hebben. Uiteraard moet de klik er zijn en de aantrekkingskracht voor elkaar groot.
Laarzen en tassen, ik kan er geen genoeg van krijgen. Maar goed ik denk dat meerdere vrouwen zo zijn. Heb jij enig idee waar ik nog meer geen genoegen van kan krijgen?
Mijn vaardigheden moeten nodig weer eens opgevijzeld worden. Sinds de scheiding heb ik geen man meer gehad, ik was er even klaar mee. Maar dat is nu alweer bijna vijf jaar geleden en ik begin het alleen zijn nu toch wel weer een beetje zat te worden. Een relatie hoeft niet perse, gewoon een leuk contact is ook oke.
Ik ben altijd de vrouw waar men heen komt voor goed advies. Ook de mannen zien mij altijd maar als een vriendin. Ik zou zo graag weer eens iemands vriendin willen zijn.
Ik ben een leuke, gezellige, sportieve vrouw. Ik hou van wintersport, zonvakanties en winkelen. Daarnaast heb ik een pittig karakter en een leven met mij zal dan ook nooit saai zijn;) Ik ben open, spontaan en zorgzaam....