Helaas ben ik nu al een hele tijd alleen, kom gewoon de juiste man niet tegen. Het is niet dat ik veeleisend ben maar word gewoon vaak voor de gek gehouden.
Milfje Okidoki van 41 uit Twenterand, Overijssel zoekt jongen
Heinny (43)
★★★★☆
In het mooie noorden van het land heb je nog van die natuurlijke meren of rivieren. Je kan daar heerlijk genieten in het water maar ook zeker langs de kant. Wie is er ook zo avontuurlijk om daar te gaan genieten?
De scheiding heeft zijn sporen nagelaten maar hoop dat jij het bent die me daar overheen kan zetten. Een leuke, lieve man is die ik zoek en die met mij een geweldige tijd wil doorbrengen.
Twee keer ben ik gevallen voor de man die me gouden bergen beloofde, de romantiek was intens, met name in de eerste maanden maar daarna was het over en uit. Wil dit geen derde keer meemaken!
In een relatie vind ik het erg belangrijk dat we elkaar begrijpen, dat er wederzijds respect is en dat de liefde hoogtij viert. Zo niet, dan zie ik een relatie niet zitten!
Van mijzelf weet ik dat ik niet de mooiste ben die op deze aardbol rond loop. Bij moeder natuur heb ik achterin de rij gestaan. Met mijn karakter heb ik voor in de rij gestaan, ik ben lief, sociaal, open minded en eerlijk. Waar mijn hart naar uitga is een man vinden die naar mijn mooie karakter kijkt.