Helaas ben ik nu al een hele tijd alleen, kom gewoon de juiste man niet tegen. Het is niet dat ik veeleisend ben maar word gewoon vaak voor de gek gehouden.
Milfje Okidoki van 41 uit Twenterand, Overijssel zoekt jongen
Globetrottertje (41)
★★★★★
ik ben niet meer heel jong, maar ik wil wel degelijk wat. Ben jij reislustig, ondernemend en heb je een brede kijk op de wereld om ons heen, dan kom ik graag met jou in contact.
Ik ben bedrogen door mijn ex man en zit nu alleen in mijn appartementje te kijken totdat er een leuke man langskomt en ik me op hem kan storten! Ik wil graag een liever leren kennen die samen met mij aan een schitterende toekomst wil bouwen.
Ik verlang naar de liefde en de warmte die een man me dat heeft te bieden. Wil verliefd op je worden en met jou een geweldige tijd tegemoet gaan, een tijd die is gebaseerd op liefde en intimiteit.
Ongeveer twee jaar geleden ben ik gescheiden en ergens is het een opluchting voor mij want mijn man ging vreemd en daar kon ik niet meer mee leven. Ik ben niet echt op zoek naar een nieuwe relatie maar mis soms wat gezelschap om eens iets leuk te doen.
Als je niet veel ouder bent dan ik en je aangesproken voelt om een lieve reactie te sturen dan zie ik die met veel belangstelling tegemoet. Ik ben een single vrouw die graag in contact komt met een alleraardigste man.