Helaas ben ik nu al een hele tijd alleen, kom gewoon de juiste man niet tegen. Het is niet dat ik veeleisend ben maar word gewoon vaak voor de gek gehouden.
Milfje Okidoki van 41 uit Twenterand, Overijssel zoekt jongen
Lekkerleveh (41)
★★★★★
Een lastig huwelijk heb ik achter de rug maar dat is allemaal mooi afgesloten. Ik heb alle tijd voor jou en ik hoop dat jij ook alle tijd voor mij zult hebben! Kunnen wij elkaar misschien wat moois bieden?
Sinds ik gescheiden ben moet ik zeggen dat ik een heel andere visie op het leven heb gekregen. Ik geniet maar vind het soms ook wel fijn om de mannen eens een beetje uit te dagen.
Ben een echte wildebras, eerder zeiden mijn ouders al dat ik alles deed wat ik niet mocht doen. Nu vind ik dat alles mag doen en ik doe dat ook. Parachute springen, bungeejumpen, surfen voor mij iets niets te gek. Wie is er ook zo een durfal?
Omdat ik moeder ben mag ik niet meer genieten van mijn leven? Ik vind dat zo makkelijk gezegd, zijn er ook nog mannen die het niet erg vinden dat ik een moeder ben?
Eindelijk is het zover dat ik er klaar voor ben om met een man een relatie aan te gaan. Het heeft even geduurd voor het zover was, mijn ex heeft me een minderwaardigheidscomplex bezorgt en daar ben ik nu overheen gestapt.
Van het leven moet je 100% genieten en dat doe ik dan ook. Ik kan niet zeggen dat ik mij verveel maar een maatje aan mijn zijde zal zeker niet verkeerd zijn.