Heb een leuke baan fijn huisje en helaas geen kinderen. Maar je kan niet alles hebben. Maar ik denk dat mijn leven wel wat leuker kan, ik ben er ook wel klaar voor om mijn droom man te mogen ontmoeten.
Moeder Roday van 42 uit Utrecht, Utrecht zoekt relatie
Xiion (42)
★★★★☆
Fotograferen is wat ik graag doe, alleen het blijft meestal bij selfies of natuur foto's. Zijn natuurlijk niet minder mooi maar een mooie man zou ik ook wel eens voor mijn lens willen.
Als je jouw leven lang ervoor gezorgd hebt dat je in opperbeste stemming en gezondheid verkeert en een super conditie hebt, dan wil je ook nog wel genieten van wat spanning en avontuur. Met mijn leeftijd als oude vrijster moeten leven is een schande. Dus ik zoek een minnaar. Ik val op iets jonger, maar jong van geest en lichaam is ook welkom.
Erg benieuwd ben naar de reactie die ik hopelijk krijg, als het er heel veel zijn dan is de keuze waarschijnlijk een stuk moeilijker, maar het zei zo. Liever te veel dan te weinig reacties.
Zo af en toe lekker gek doen is wat ik graag doe, mijn ex had daar een bloedhekel aan maar verwacht van jou dat je me accepteert zoals ik ben en jij ook wel eens in mijn gezelschap uit je dak wil gaan.