Heb een leuke baan fijn huisje en helaas geen kinderen. Maar je kan niet alles hebben. Maar ik denk dat mijn leven wel wat leuker kan, ik ben er ook wel klaar voor om mijn droom man te mogen ontmoeten.
Als gescheiden vrouw is het leven niet altijd even kleurrijk. Oh ik geniet wel, heb toffe vriendinnen, een leuke baan, een prachtige plek om te wonen. Maar de erotiek he. Die is nu al een tijdje uit mijn leven. Het wordt tijd dat ik mijzelf weer op de markt gooi haha. Ik zoek een fwb. Komt er meer, mooi, maar het is geen must. Ik hou van uitdagingen en avontuur dus je moet wel ruimdenkend zijn.
Mijn fetish ik zie het je vragen, dat zijn gewoon spannende stoeipakjes aantrekken. Vooral in de natuur zoals je ziet maak ik het graag erg heet. Enig idee waarmee ik het nog heter zou krijgen?
Ben al een tijdje op zoek naar een leuke vakantie woning, gewoon waar je tijd kan doorbrengen als je er zin in hebt. Maar ik heb er niet veel verstand van of het verstandig is of niet. Wie zou samen met mij deze zoektocht willen maken?
Hallo leuke mannen, wat leuk dat je op mijn profiel komt kijken. Ik weet eigenlijk niet goed wat ik hier neer moet zetten. Als je iets van mij wilt weten kan je het ook altijd vragen.
Trouwen wilde ik al vanaf dat ik een kleine meid was, dat heb ik ook gedaan en uiteindelijk dan toch gescheiden. Voor mij hoeft dat ook niet meer. Wel wil ik gewoon blijven genieten. Hopelijk vind ik hier een leuke man voor heel veel plezier.