Heb een leuke baan fijn huisje en helaas geen kinderen. Maar je kan niet alles hebben. Maar ik denk dat mijn leven wel wat leuker kan, ik ben er ook wel klaar voor om mijn droom man te mogen ontmoeten.
Nu ik weer vrijgezelle ben, voel ik me gewoon weer helemaal vrij in mijn doen en laten. Trouwen doe ik nooit meer maar voor een leuke relatie sta ik altijd open. Het is wel zo dat als je voor mij kiest, je er automatisch een hondje bij krijgt. Perry is mijn alles en neem hem overal mee naar toe. Als je niet van honden houdt, heb je pech gehad haha.
Sinds ik ben gescheiden voel ik me 100 kilo lichter. Wel mis ik echt iemand om zo nu en dan de romantiek mee te beleven en leuke dingen mee te doen. Ik zoek ook iemand die qua karakter goed bij mij aansluit. Eerlijkheid en oprechtheid vind ik het aller belangrijkste.
In het geheim zit ik op de wc me nu in te schrijven, ik ben namelijk op mijn werk en ik verveel me kapot. Niet alleen op mijn werk maar ook als ik vrij ben. Ik zou gewoon graag eens lekker willen spelen met een lekkere stoere man die het niet erg vind dat ik een maatje meer heb. Graag heb ik een man die ouder is dan ik zelf ben omdat ik als kleine meid behandeld wil worden. En dan straf kan krijgen wel op een lieve manier. Dat ik tegen je aan kan kruipen en me geborgen kan voelen. Mijn vorige huwelijk was niet zo een succes en ik zoek dus ook niet zo zeer naar een relatie maar meer gewoon een lekkere seksrelatie waar ik mijn gevoel in kwijt kan en krijg wat ik graag wil. Er is vast wel een man die mij dat kan geven.
Na de scheiding heb ik in een flinke dip gezeten en ben reuze blij dat ik daar goed uit ben gekomen. Ik voel me weer goed en op en top vrouw en zoek een man die interesse heeft om een relatie met me aan te gaan.
Jij bent een stoere man, die alles zou doen om zijn vrouwtje te beschermen. Ach misschien is dit gewoon een droom van mij maar die kunnen toch altijd uitkomen?