Heb een leuke baan fijn huisje en helaas geen kinderen. Maar je kan niet alles hebben. Maar ik denk dat mijn leven wel wat leuker kan, ik ben er ook wel klaar voor om mijn droom man te mogen ontmoeten.
Moeder Roday van 42 uit Utrecht, Utrecht zoekt relatie
Audry_H (41)
★★★★☆
Mijn ex wil me niet meer, die ging er vandoor met een jonger exemplaar. Maar hier zal ik toch wel een man kunnen vinden die mij wel wil? Zo lelijk ben ik toch niet?
Helaas ben ik nu al een hele tijd alleen, kom gewoon de juiste man niet tegen. Het is niet dat ik veeleisend ben maar word gewoon vaak voor de gek gehouden.
Ben echt gek op balsporten, wat dat betreft zit er een kleine jongen in mij. Maar al mijn vriendinnen vinden het maar raar. Maar een vrouw die goed is met ballen moet je toch blij mee zijn?
Een nette man is wat ik zoek je mag best een grote mond hebben maar een klein hartje. Dat is echt wat bij mij past. Je weet hoe je een vrouw moet verleiden en doet dat op zo een manier dat er niet om je heen te draaien valt. Dat lijkt mij wel wat dus doe je best!