Heb een leuke baan fijn huisje en helaas geen kinderen. Maar je kan niet alles hebben. Maar ik denk dat mijn leven wel wat leuker kan, ik ben er ook wel klaar voor om mijn droom man te mogen ontmoeten.
Moeder Roday van 42 uit Utrecht, Utrecht zoekt relatie
Shijllie (42)
★★★★☆
Ik verwacht dat de concurrentie groot is hier en met name voor vrouwen van rond mijn leeftijd. Toch hoop ik kans te maken om een lieve man te treffen die met mij verder wil in het leven.
Ben echt gek op balsporten, wat dat betreft zit er een kleine jongen in mij. Maar al mijn vriendinnen vinden het maar raar. Maar een vrouw die goed is met ballen moet je toch blij mee zijn?
Ik wil weer plezier maken, samen met de man die ik lief heb en waarbij ik een goed gevoel heb. Heb die man helaas nog niet kunnen vinden en hoop dan maar dat ik hier meer kans maak die te leren kennen.
Even voor de duidelijkheid, ik zoek alleen maar sex en geen relatie of wat dan ook.
Ik heb graag iemand die ook precies en duidelijk is in wat hij wil, dan weten we in elk geval wat we aan elkaar hebben.
Ik sta er helemaal alleen voor met mijn zoontje. Mijn ex is na de scheiding met de Noorderzon vertrokken en laat ons achter. Geen alimentatie, helemaal niets. Gelukkig heb ik een goede baan en kan me financieel goed bedruipen. Blijft over dat er van liefde tussen man en vrouw geen sprake meer is.
Het tegenovergestelde van rustig dat ben ik. Ik ben een wilde vrouw van 36 die in het weekend graag feest, drinkt, rookt en af en toe drugs gebruikt. Het leven is voor mij 1 grote lol