Heb een leuke baan fijn huisje en helaas geen kinderen. Maar je kan niet alles hebben. Maar ik denk dat mijn leven wel wat leuker kan, ik ben er ook wel klaar voor om mijn droom man te mogen ontmoeten.
Moeder Roday van 42 uit Utrecht, Utrecht zoekt relatie
Liekelove (43)
★★★★★
Je kan het al raden wie ik ben en wat ik zoek natuurlijk. Maar de vraag is wat voor man jij natuurlijk bent, want ik hou wel van een stevig karakter zeg maar hihi.
Wat meer glans mag mijn leven wel weer krijgen, sinds ik weer alleenstaand ben sluit ik me een beetje op en ben veel op mezelf. Hoog tijd om dat te doorbreken, me mooi te maken en opzoek te gaan naar een lieve man.
Ik voel me de laatste tijd wat eenzaam, ik kijk dan ook vol verwachting uit naar de mannen die mij een reactie sturen omdat ze wel een keer met me uit willen. Ik zal de man kiezen die me het liefste berichtje stuurt en wat me aanspreekt wat hij schrijft over zichzelf.
Niet op mijn mondje gevallen, zeg wat ik denk en verwacht dit ook van jou. Praat graag over spannende dingen, heb een ruime fantasie en zoek beslist niet iemand die preuts of verlegen is, gewoon lekker spontaan en jezelf zijn vind ik het belangrijkste wat er is!
Schrik niet, ik ben op zoek naar een vent die ervoor wil zorgen dat ik nog moeder ga worden. De leeftijd begint te tellen, vandaar dat ik er grote haast mee heb.
Nu je toch eenmaal binnen bent gevallen bij mijn profiel kunnen we net zo goed samen praten hoe je de dingen voor je ziet, op gebied van seks ben ik een tikkeltje onderdanig, maar menig man weet daar wel raad mee neem ik aan.