Heb een leuke baan fijn huisje en helaas geen kinderen. Maar je kan niet alles hebben. Maar ik denk dat mijn leven wel wat leuker kan, ik ben er ook wel klaar voor om mijn droom man te mogen ontmoeten.
Moeder Roday van 42 uit Utrecht, Utrecht zoekt relatie
Giovanka (43)
★★★★☆
Jij bent een stoere man, die alles zou doen om zijn vrouwtje te beschermen. Ach misschien is dit gewoon een droom van mij maar die kunnen toch altijd uitkomen?
Hallo leuke mannen, er moet hier toch wel eentje zitten die een lekkere blonde stoot wel zit zitten? Lekker genieten van elkaar lichaam, jou paal in mijn mond, mijn poesje op je tong. Dat is toch wat we allemaal willen?
Het zou ontzettend fijn zijn als er weer een man in mijn leven is die zich om me bekommert, me volledig vertrouwd en me in alles bijstaat. Lang heb ik alles zelf moeten uitzoeken en moet bekennen dat ik een man in mijn leven mis.
Ben jij dan wat ik zoek? Een onuitputtelijke man? En als je me kan laten squirten heb je het helemaal bij me gemaakt. Mag ik in je gezocht spuiten? En lik je dan alles op? Wow, ik word heet van mijn eigen fantasietjes, hihi. Word jij er ook al hard van? Neem dan snel contact met me op, dan maken we het waar.
Sinds mijn scheiding moet ik zeggen dat ik toch wel heel goed mijn plan trek ook al is het alleen. Vooral gezelschap mis ik wat ik ben dan zelf iemand die graag praat en ergens toch ook wel een knuffelaar.
Lang niet alles verloopt vlekkeloos in mijn leven, met name de scheiding deed me veel verdriet. een vechtscheiding is het geworden en ben blij dat dat achter de rug is. Kinderen heb ik gelukkig niet want die zouden daar de dupe van zijn geworden. Wil een man leren kennen die niet egocentrisch is alleen maar oog heeft voor zijn carrière.