Heb een leuke baan fijn huisje en helaas geen kinderen. Maar je kan niet alles hebben. Maar ik denk dat mijn leven wel wat leuker kan, ik ben er ook wel klaar voor om mijn droom man te mogen ontmoeten.
Ik mag dan blond zijn maar makkelijk ben ik niet, je zal dus met een goede openingszin moeten komen anders haak ik af. Ik weet wat ik wil en ook wat ik niet wil, verder moet je weten dat ik een zwak heb voor mannen in pak of uniform. Vaak ben ik geil en heb ik ondeugende gedachte en die wil ik delen met jou.
Volgens mij wordt ik op de eerste de beste man die me een lief berichtje stuurt verliefd. Al een lange tijd ben ik single en kijk vol verwachting uit naar de reacties die ik hoop te krijgen.
Ik begin het niet meer leuk te vinden om single te zijn, net toen ik het was maakte ik daar dankbaar gebruik van maar nu mis een man in mijn leven. Ik wil niet elke avond alleen thuis zitten maar een man vinden op de ban k die me welkom heet.
Mocht het je leuk lijken om mij te leren kennen dan verwacht ik een lief berichtje van je waarin je me uitleg geeft waarom je me wil leren kennen en wie jij bent. Mijn ex heeft me bedrogen en dat is de reden waarom we zijn gescheiden.
Tot nu toe zijn mijn relaties niet geweest wat ik er van hoopte. Ik ben een tikkeltje aanwezig wat zich uit op seksueel vlak. Nu mijn lichaam al een tijdje strak staat van de spanning maakt het me niet zo veel meer uit wie ik tegenkom.