Als ik eenmaal de man van mijn dromen heb ontmoet dan wil ik er ook helemaal voor gaan, tenminste als we een klik met elkaar hebben. Mijn single bestaan wil graag opgeven voor een man die met mij een relatie wil aangaan.
Milf EngelBerha van 42 uit Capelle aan den IJssel, Zuid-Holland zoekt contact
Atante (41)
★★★★☆
Ik ben altijd de vrouw waar men heen komt voor goed advies. Ook de mannen zien mij altijd maar als een vriendin. Ik zou zo graag weer eens iemands vriendin willen zijn.
Omdat ik moeder ben mag ik niet meer genieten van mijn leven? Ik vind dat zo makkelijk gezegd, zijn er ook nog mannen die het niet erg vinden dat ik een moeder ben?
De looks heb ik nog vind ik zelf, maar daar sport ik ook wel hard voor. Ik heb altijd nog een fantasie van lekker ondeugend doen in de gym. Samen op de roeiapparaat bijvoorbeeld terwijl ik bijna naakt op je zit en jij je oefening blijft doen.
Leg alsjeblieft geen claim op me als we een relatie krijgen, ik ben iemand die van een beetje vrijheid houd en niet op jaloerse mannen valt. Ik ben inmiddels drie jaar gescheiden en wacht met smart op een lieve man die bij me past.
Alleen is maar alleen, tenminste ik vind het prima om single te zijn, maar voor bepaalde hete dingen moet je toch echt met twee zijn. Wie zit in hetzelfde schuitje als mij?
Sinds ik ben gescheiden voel ik me 100 kilo lichter. Wel mis ik echt iemand om zo nu en dan de romantiek mee te beleven en leuke dingen mee te doen. Ik zoek ook iemand die qua karakter goed bij mij aansluit. Eerlijkheid en oprechtheid vind ik het aller belangrijkste.