Als ik eenmaal de man van mijn dromen heb ontmoet dan wil ik er ook helemaal voor gaan, tenminste als we een klik met elkaar hebben. Mijn single bestaan wil graag opgeven voor een man die met mij een relatie wil aangaan.
Ik verlang naar de liefde en de warmte die een man me dat heeft te bieden. Wil verliefd op je worden en met jou een geweldige tijd tegemoet gaan, een tijd die is gebaseerd op liefde en intimiteit.
Gescheiden, maar seksueel nog zeer actief. Helaas sta ik alweer even droog, dus ik zoek per direct een lekkere kerel die zich beschikbaar stelt om mij weer even ouderwets te neuken. Je hoeft niet voorzichtig met me te zijn, hoe harder, hoe beter.
Sinds kort ben ik begonnen met kickboksen, waarom geen idee maar ik zocht een nieuwe uitdaging eigenlijk. En die heb ik gevonden, dus wie wil eens met mij sparren?
Ik mag dan blond zijn maar makkelijk ben ik niet, je zal dus met een goede openingszin moeten komen anders haak ik af. Ik weet wat ik wil en ook wat ik niet wil, verder moet je weten dat ik een zwak heb voor mannen in pak of uniform. Vaak ben ik geil en heb ik ondeugende gedachte en die wil ik delen met jou.
Zingen kan ik best wel onder de douche dan. Maar als ik nu gezelschap zou hebben die mij ook lekker mijn rug was zeg ik misschien wat anders. Ben je al nieuwsgierig?