Als ik eenmaal de man van mijn dromen heb ontmoet dan wil ik er ook helemaal voor gaan, tenminste als we een klik met elkaar hebben. Mijn single bestaan wil graag opgeven voor een man die met mij een relatie wil aangaan.
Milf EngelBerha van 42 uit Capelle aan den IJssel, Zuid-Holland zoekt contact
Ammeh (41)
★★★★☆
Ik sta al een tijdje droog en het begint nu toch echt wel te kriebelen, dus dan kom ik er maar gewoon voor uit, ik wil seks het hoeft voor mij geen relatie te worden als je mij maar op zeer korte termijn wil komen neuken.
Genieten doe ik graag, echter wel in gezelschap van een man die me lief is. Hoop die man heit te vinden en met hem een helrijke tijd door te brengen, niet voor een avondje maar voor de rest van mijn leven!
Ik hoop niet dat je verder kijkt nu je mij hebt gevonden. Ik ben een heel leuke vrouw, spontaan, sociaal en natuurlijk ontzettend lief. Het single leventje bevalt me niet zo en kijk uit naar de reacties van leuke mannen die ik hoop te krijgen.
Wees je er van bewust dat als wij een relatie met elkaar hebben en jij gekke dingen uitspookt dat de relatie maar zo over kan zijn. Ik ben niet iemand die van daar van houd, een rustig leventje wil ik hebben met een lieve, beetje saaie man.
Omdat ik moeder ben mag ik niet meer genieten van mijn leven? Ik vind dat zo makkelijk gezegd, zijn er ook nog mannen die het niet erg vinden dat ik een moeder ben?
Elke man mag reageren op mij, oud, jong, het maakt me niet uit. Het enige wat ik wil is om een lieverd te leren kennen die behulpzaam is en sociaal goed ontwikkelt. Samen met jou een relatie aangaan is waar ik open voor sta.