Als ik eenmaal de man van mijn dromen heb ontmoet dan wil ik er ook helemaal voor gaan, tenminste als we een klik met elkaar hebben. Mijn single bestaan wil graag opgeven voor een man die met mij een relatie wil aangaan.
Milf EngelBerha van 42 uit Capelle aan den IJssel, Zuid-Holland zoekt contact
Krollyo (41)
★★★★★
Ongeveer twee jaar geleden ben ik gescheiden en ergens is het een opluchting voor mij want mijn man ging vreemd en daar kon ik niet meer mee leven. Ik ben niet echt op zoek naar een nieuwe relatie maar mis soms wat gezelschap om eens iets leuk te doen.
Geen idee wat ik hier neer moet zetten en dan ben ik heel eerlijk. Ik denk dat iedereen rond onze leeftijd een rugzakje heeft wat aardig gevuld is maar dat kan je ook aan elkaar vertellen.
Drie jaar gescheiden en twee jaar lang heb ik moeten zwoegen om ondermijn ex uit te komen. Zelfs de politie moest erbij komen en ben nu een jaar lang helemaal vrij van hem. Ik kan het weer aan om een leuke man te leren kennen die een verslaving heeft.
Sinds kort heb ik de sauna ontdekt, eerder vond ik het altijd wat overdreven of nam er de tijd niet voor maar ik vind het nu helemaal leuk. Maar eens samen met een leuke man dit doen is toch nog leuker?
Zo in mijn eentje als alleenstaande heb ik het best wel naar mijn zin. Het enige wat ik mis is de liefde en intimiteit die een lieve man me kan geven. Drie jaar ben ik nu single en wat aandacht van een lieve man is meer dan welkom.