Als ik eenmaal de man van mijn dromen heb ontmoet dan wil ik er ook helemaal voor gaan, tenminste als we een klik met elkaar hebben. Mijn single bestaan wil graag opgeven voor een man die met mij een relatie wil aangaan.
Milf EngelBerha van 42 uit Capelle aan den IJssel, Zuid-Holland zoekt contact
MijnZoeteInval (42)
★★★★★
Bij mij thuis is het net de zoete inval, iedereen is bij mij van harte welkom. Mijn koelkast is altijd goed gevuld om iedereen te voorzien van een hapje en een drankje.
Ben een echte wildebras, eerder zeiden mijn ouders al dat ik alles deed wat ik niet mocht doen. Nu vind ik dat alles mag doen en ik doe dat ook. Parachute springen, bungeejumpen, surfen voor mij iets niets te gek. Wie is er ook zo een durfal?
Ik geniet nog elke dag met volle overgave van het leven. Maar iets is toch een beetje ingekakt. Want niets is zo lekker als kunnen spelen met een lekkere paal.
De man die ik zoek woont bij me in de buurt, wil mij elke dag ontmoeten en is een echte romanticus. Al een tijdje ben ik alleen en de liefde die je me kan en wil geven heb ik hard nodig.
Ik geloof nog steeds da tik ooit de liefde van mijn leven ontmoet, verwacht zelfs dat dat hier gaat gebeuren. Als jij denkt dat te zijn dan verwacht ik snel een lieve reactie van je.