Dromen komen bij mij vaak voor, nu is het toch een keer tijd om dingen werkelijkheid te laten worden. Sinds mijn scheiding heb ik al geen seks meer gehad, via deze weg hoop ik daar verandering in te brengen.
Geile Dromedame van 43 uit Kaag en Braassem, Zuid-Holland zoekt jongen
Almila (41)
★★★★★
Mijn fetish ik zie het je vragen, dat zijn gewoon spannende stoeipakjes aantrekken. Vooral in de natuur zoals je ziet maak ik het graag erg heet. Enig idee waarmee ik het nog heter zou krijgen?
Mocht het je leuk lijken om mij te leren kennen dan verwacht ik een lief berichtje van je waarin je me uitleg geeft waarom je me wil leren kennen en wie jij bent. Mijn ex heeft me bedrogen en dat is de reden waarom we zijn gescheiden.
Sinds enkele jaren woon ik in Nederland en ik kom oorspronkelijk uit Griekenland. Ik heb toen besloten de stap te nemen om te emigreren want een normaal leven is daar erg moeilijk op te bouwen. Gelukkig heb ik het heel erg naar mijn zin hier en heb mijn leven netjes op de rails. Het enige wat mij nog ontbreekt is een leuke man om mee samen te zijn.
Mag in mijn leven niet klagen, mijn eigen onderneming opgezet om zo van mijn hobby mijn beroep te maken, en na wat werk is het mij echt gelukt. Dus nu wil ik mijn volgend projectje starten, zoeken naar de ideale man.
ik ben niet meer heel jong, maar ik wil wel degelijk wat. Ben jij reislustig, ondernemend en heb je een brede kijk op de wereld om ons heen, dan kom ik graag met jou in contact.
Vind het een rare gedachte maar binnen niet al te lange tijd wordt ik al oma. Ik vind het geweldig mooi maar ik ben nog zo jong, en mijn dochter eigenlijk ook nog.