Als je alleen bent ben je ook wel een keer klaar met solo seks. Ik zoek een man die gewoon lekker geil en gek is en ook nog eens leuk tussen de lakens.
Moeder Pammielie van 42 uit Hoogeveen, Drenthe zoekt sex contact
Koziela (41)
★★★★☆
Veel te kort is het leven om dingen alleen te doen, samen met een leuke man wil ik het leven verkennen en de dingen doen die we beide leuk vinden. Hoop dat je me zo leuk vind dat je kennis met me wil maken.
Ik wil weer plezier maken, samen met de man die ik lief heb en waarbij ik een goed gevoel heb. Heb die man helaas nog niet kunnen vinden en hoop dan maar dat ik hier meer kans maak die te leren kennen.
Het is met mij vrij simpel, ik ben iemand die het rustig aan opbouwt als wij elkaar net kennen en als het ijs is gebroken kan ik nog wel ietsjes verder gaan. Hoever ga ik natuurlijk niet verklappen, dat merk je allemaal vanzelf.
In de morgen begint er bij al wat te kriebelen en vaak word ik nat wakker. Dan moet ik spelen en ben ik weer eens te laat en in de avond begint het probleem weer. Ik kan de hele avond spelen met mijn speelgoed maar ik speel het liefste met een man.
Een keer de bloemetjes buiten zetten lijkt me heerlijk, het liefste in gezelschap van de man die de ware voor me is. Samen er op uit trekken en genieten van elkaar is waar ik voor ga.
Lingerie en stoeipakjes hou ik enorm van. Helemaal als een man ook nog eens wat leuks aantrekt. Want mijn lichaam reageert daar enorm op. Met het juiste pakje kan ik al nat worden door enkel het kijken.