Als je alleen bent ben je ook wel een keer klaar met solo seks. Ik zoek een man die gewoon lekker geil en gek is en ook nog eens leuk tussen de lakens.
Moeder Pammielie van 42 uit Hoogeveen, Drenthe zoekt sex contact
Aktiffgirl (41)
★★★★★
Lekker op vakantie, de natuur in of een dagje mountainbiken, dat zijn de dingen die ik leuk vind om te doen. Momenteel ga ik vaak alleen maar het is natuurlijk veel leuker en gezelliger om het samen te doen.
Kleding in mijn leven vind ik heel belangrijk, net zo als verzorging, ik hoop dat ik een man ga vinden die net als mij zich goed verzorgd en het belangrijk vind om goed voor de dag te komen.
Heb al een hoop ondeugende dingen gedaan in mijn leven en wil daar zeker mee verder gaan. Ik wil mijn eigen grenzen opzoeken op seks gebied. Dus kom laat je fantasie eens horen kijken of ik er wat mee kan.
De looks heb ik nog vind ik zelf, maar daar sport ik ook wel hard voor. Ik heb altijd nog een fantasie van lekker ondeugend doen in de gym. Samen op de roeiapparaat bijvoorbeeld terwijl ik bijna naakt op je zit en jij je oefening blijft doen.
Sinds enkele jaren woon ik in Nederland en ik kom oorspronkelijk uit Griekenland. Ik heb toen besloten de stap te nemen om te emigreren want een normaal leven is daar erg moeilijk op te bouwen. Gelukkig heb ik het heel erg naar mijn zin hier en heb mijn leven netjes op de rails. Het enige wat mij nog ontbreekt is een leuke man om mee samen te zijn.
Laarzen en tassen, ik kan er geen genoeg van krijgen. Maar goed ik denk dat meerdere vrouwen zo zijn. Heb jij enig idee waar ik nog meer geen genoegen van kan krijgen?