Als je alleen bent ben je ook wel een keer klaar met solo seks. Ik zoek een man die gewoon lekker geil en gek is en ook nog eens leuk tussen de lakens.
Moeder Pammielie van 42 uit Hoogeveen, Drenthe zoekt sex contact
Xxju (43)
★★★★☆
Sinds ik gescheiden heb ik heel veel nieuwe dingen ontdekt. Ik was dan ook maar het gewone huismoedertje. Nu durf ik al eens uitdagen en kijken hoe een man reageert. Hier hoop ik ook wel een man te leren kennen die mij eens durft uit te dagen.
Ik ben nu twee jaar single en heb de scheiding destijds aangevraagd. Vreemdgaan is niet mijn ding en al helemaal niet als je partner dat doet. Wik nu een man leren kennen die alleen voor mij wil gaan.
Ik ben geen hopeloos geval of radeloos omdat ik geen partner heb. Bewust ben ik enkele jaren alleenstaand geweest maar kijk nu verwachtingsvol uit naar de mannen die op me reageren.
Na mijn scheiding een poosje alleen geweest, maar daar kan ik niet tegen hoor. Ik heb een kerel om me heen nodig. Een echte man. Lekker breed, lekker sterk en lekker stoer. Ik hou er wel van, een man die het heft in handen neemt. Neem jij de leiding maar, ik volg wel.