Zo een leuke en attente vrouw al sik laat toch niemand aan haar lot over? Ik voel me alleen en verlaten een leuke man kan mijn leven beduidend fijner maken. Wil genieten van he leven en het liefst met jou.
Gescheiden Kaarina van 43 uit Noardeast-Fryslan, Friesland zoekt sexdating
Yodo (41)
★★★★☆
Sinds kort ben ik begonnen met kickboksen, waarom geen idee maar ik zocht een nieuwe uitdaging eigenlijk. En die heb ik gevonden, dus wie wil eens met mij sparren?
Twee keer ben ik gevallen voor de man die me gouden bergen beloofde, de romantiek was intens, met name in de eerste maanden maar daarna was het over en uit. Wil dit geen derde keer meemaken!
Gewoon een beetje scharrelen, dat ben ik aan het doen. Geen vastigheid, dat heb ik de afgelopen vijftien jaar mee mogen maken, daar zeg ik nu even nee tegen. Maar gewoon beetje elkaar aftasten, een spannende vrijpartij, misschien daarna nog eens. Gewoon lekker scharrelen dus, wat ik al zei. Scharrel je met me mee?
Tijdens mijn ziekbed kwam mijn man bij mij en zei ik ga van je weg. Tja kon geen beter moment kiezen denk ik. Maar ik heb zowel mijn ziekbed gehad als dat ik van deze man ben verlost. Nu wil ik eens alles uit het leven halen wat er in zit.
Zoek een alleenstaande man, ik ben een moderne vrouw die al een tijdje gescheiden is en de ellende achter me heb gelaten. Samen met jou wil ik kijken of we een klik met elkaar hebben en verder samen kunnen gaan.
Zo tijd voor mij denk ik, ook al je kinderen hebt heb je soms me time nodig en ik denk dat ik er hard aan toe ben. Lekker weer in iemand zijn armen te kunnen kruipen na een lange dag.