Zo een leuke en attente vrouw al sik laat toch niemand aan haar lot over? Ik voel me alleen en verlaten een leuke man kan mijn leven beduidend fijner maken. Wil genieten van he leven en het liefst met jou.
Gescheiden Kaarina van 43 uit Noardeast-Fryslan, Friesland zoekt sexdating
Giovanka (43)
★★★★☆
Jij bent een stoere man, die alles zou doen om zijn vrouwtje te beschermen. Ach misschien is dit gewoon een droom van mij maar die kunnen toch altijd uitkomen?
Wees je er van bewust dat als wij een relatie met elkaar hebben en jij gekke dingen uitspookt dat de relatie maar zo over kan zijn. Ik ben niet iemand die van daar van houd, een rustig leventje wil ik hebben met een lieve, beetje saaie man.
Heb een leuke baan fijn huisje en helaas geen kinderen. Maar je kan niet alles hebben. Maar ik denk dat mijn leven wel wat leuker kan, ik ben er ook wel klaar voor om mijn droom man te mogen ontmoeten.
Mijn leven is een stuk relaxter geworden sinds ik gescheiden ben. De hectiek is weg, van zijn drankmisbruik heb ik geen last meer en kan gaan en staan waar ik wil. Ik kijk er naar uit om een lieve man te leren kennen die met mij en relatie aan wil gaan.
Getekend door het leven, gegaan door een hel wil ik verder in de toekomst met iemand die dat ook wil. Ik wil niet blijven hangen in het verleden, blijven hangen in verdriet. Ik wil vooruit, verder naar het licht. Het liefste met een leuke vent aan mijn zijde die er voor mij wil zijn.