Zo een leuke en attente vrouw al sik laat toch niemand aan haar lot over? Ik voel me alleen en verlaten een leuke man kan mijn leven beduidend fijner maken. Wil genieten van he leven en het liefst met jou.
Gescheiden Kaarina van 43 uit Noardeast-Fryslan, Friesland zoekt sexdating
Fiepjeenzaam (41)
★★★★★
Liefde een gezondheid zijn de meest waardevolle dingen in het leven vind ik. Eén van die twee dingen mis ik enorm en een lieve man die bij me past is dan ook meer dan welkom in mijn leven.
Mensenkennis heb ik genoeg op gedaan in mijn leven maar desondanks kan je je altijd nog vergissen in het leven. En dat kan soms erg pijnlijk en kwetsend zijn.
Ervaring met een lieve, goede man heb ik eigenlijk helemaal niet. Dat realiseerde ik me laatst toen ik op de koffie was bij een vriendin die een hele lieve man heeft. Mijn man was helaas niet zo lief, die heb ik gelukkig ook niet meer. De man van mijn vriendin kan ik helaas niet hebben, haha, maar ik kan natuurlijk wel zelf op zoek gaan naar mijn lot uit de loterij. Ben jij dat misschien?
Het zou ontzettend fijn zijn als er weer een man in mijn leven is die zich om me bekommert, me volledig vertrouwd en me in alles bijstaat. Lang heb ik alles zelf moeten uitzoeken en moet bekennen dat ik een man in mijn leven mis.
Je ziet soms wel eens een romantische film waarin alles perfect gaat, van voorspel hoofdspel en na spel, maar zo iets heb ik nog nooit mogen beleven in mijn leven. Nee ik ben geen maagd meer maar zo iets lekkers zou ik graag mee maken.
Genietend van mijn single leven maar ik mis toch wel een lekkere man naast mij. Gewoon als maatje voor hete spannende avonturen. Genot voorop en geen gezeur.