Een beetje eenzaam is het wel geworden in mijn leven nu ik geen vriend meer heb. Ik voel me er wel goed bij maar de aandacht van een lieve man is wat ik toch wel heel erg mis.
Als jij in het bezit bent van een lekker lijf, mooie blauwe ogen en een gulle lach dan ben jij de man waarvan ik denk dat hij bij me past. Wil je leren kennen en kijken of we een klik met elkaar hebben.
Schrik niet, ik ben op zoek naar een vent die ervoor wil zorgen dat ik nog moeder ga worden. De leeftijd begint te tellen, vandaar dat ik er grote haast mee heb.
Van het leven moet je 100% genieten en dat doe ik dan ook. Ik kan niet zeggen dat ik mij verveel maar een maatje aan mijn zijde zal zeker niet verkeerd zijn.
Zo in mijn eentje als alleenstaande heb ik het best wel naar mijn zin. Het enige wat ik mis is de liefde en intimiteit die een lieve man me kan geven. Drie jaar ben ik nu single en wat aandacht van een lieve man is meer dan welkom.
Rust is waar ik echt van hou in mijn leven, doe ook yoga dus op zich is dat wel iets wat ik heb. Genieten hoort er ook bij ik red het voor een groot gedeelte in mijn eentje maar soms mis je ook wel een arm om je heen.