Een beetje eenzaam is het wel geworden in mijn leven nu ik geen vriend meer heb. Ik voel me er wel goed bij maar de aandacht van een lieve man is wat ik toch wel heel erg mis.
Gescheiden Ranieta van 43 uit Assen, Drenthe zoekt relatie
Heleni (43)
★★★★★
Sinds mijn scheiding moet ik zeggen dat ik toch wel heel goed mijn plan trek ook al is het alleen. Vooral gezelschap mis ik wat ik ben dan zelf iemand die graag praat en ergens toch ook wel een knuffelaar.
Ik voel me de laatste tijd wat eenzaam, ik kijk dan ook vol verwachting uit naar de mannen die mij een reactie sturen omdat ze wel een keer met me uit willen. Ik zal de man kiezen die me het liefste berichtje stuurt en wat me aanspreekt wat hij schrijft over zichzelf.
Waar ik naar uitkijk is om weer echte liefde te hebben, ik wil weer verliefd worden op een sympathieke man die ook single is en niet in zijn eentje door het leven wil gaan.
Er zijn zo veel dingen die belangrijk zijn maar één daar van is om altijd je zelf te blijven. Dat is ook precies wat ik altijd doe, dan weet iedereen wat ze van je kunnen verwachten. Leer mij kennen en dan zul je merken dat ik echt een lieverd ben.