Een beetje eenzaam is het wel geworden in mijn leven nu ik geen vriend meer heb. Ik voel me er wel goed bij maar de aandacht van een lieve man is wat ik toch wel heel erg mis.
Ik hoop echt dat de man van mijn dromen in de buurt woont, ik heb een relatie afstand gehad maar dat beviel me totaal niet. Ik wil je naast me hebben en het liefst elke dag van je kunnen genieten.
Van mijzelf weet ik dat ik niet de mooiste ben die op deze aardbol rond loop. Bij moeder natuur heb ik achterin de rij gestaan. Met mijn karakter heb ik voor in de rij gestaan, ik ben lief, sociaal, open minded en eerlijk. Waar mijn hart naar uitga is een man vinden die naar mijn mooie karakter kijkt.
In mijn mening is er niks mis met een vrouw die wat gezetter is. Ik ben namelijk echt een super lieve en bovenal betrouwbare dame. Met mij kun lachen en gieren en dat is toch wel een de belangrijkste dingen denk ik.
Iedere avond verwend worden door een leuke man en verder niets van me verwacht. Ik weet dat dat waarschijnlijk een onmogelijke opgave is, maar ik ga het toch proberen. Ik zoek dus iemand die (bijna) iedere avond bij me kan komen, of ik bij jou en me wil verwennen. En daarna weer naar huis dus.