Een beetje eenzaam is het wel geworden in mijn leven nu ik geen vriend meer heb. Ik voel me er wel goed bij maar de aandacht van een lieve man is wat ik toch wel heel erg mis.
Gescheiden Ranieta van 43 uit Assen, Drenthe zoekt relatie
Veralienx (41)
★★★★★
Eindelijk heb ik tijd oor mezelf, in mijn huwelijk heb ik vooral al mijn aandacht aan mijn man besteed. Zijn carrière stond op nummer één en heb wat feestjes mee moeten maken waar ik geen zin in had. Ben blij daar vanaf te zijn en een nieuwe man toe te laten in mijn leven.
Zoek een alleenstaande man, ik ben een moderne vrouw die al een tijdje gescheiden is en de ellende achter me heb gelaten. Samen met jou wil ik kijken of we een klik met elkaar hebben en verder samen kunnen gaan.
Ik sta er helemaal alleen voor met mijn zoontje. Mijn ex is na de scheiding met de Noorderzon vertrokken en laat ons achter. Geen alimentatie, helemaal niets. Gelukkig heb ik een goede baan en kan me financieel goed bedruipen. Blijft over dat er van liefde tussen man en vrouw geen sprake meer is.
Sinds kort heb ik de sauna ontdekt, eerder vond ik het altijd wat overdreven of nam er de tijd niet voor maar ik vind het nu helemaal leuk. Maar eens samen met een leuke man dit doen is toch nog leuker?
Hoi, leuk dat je op mijn profiel kom kijken. Wat zal ik over mezelf vertellen. Kan het standaard verhaal vertellen: ik ben een lieve en spontane vrouw. Maar dat verteld iedereen al ? Wel kan ik zeggen dat ik van reizen hou en graag veel van de wereld wil zien. Helaas heb ik nog niet zoveel gezien als ik zou willen. Misschien deel jij deze passie wel met mij