In het mooie noorden van het land heb je nog van die natuurlijke meren of rivieren. Je kan daar heerlijk genieten in het water maar ook zeker langs de kant. Wie is er ook zo avontuurlijk om daar te gaan genieten?
Mama Heinny van 43 uit Groningen, Groningen zoekt contact
Watvoller (41)
★★★★☆
In mijn mening is er niks mis met een vrouw die wat gezetter is. Ik ben namelijk echt een super lieve en bovenal betrouwbare dame. Met mij kun lachen en gieren en dat is toch wel een de belangrijkste dingen denk ik.
Bijna altijd goedgehumeurd ben ik. Ik ben een postief ingestelde vrouw en ik kgeef nooit op. Zo nu dus ook niet. Ik ben alweer een tijdje op zoek naar een leuke man om daar eventueel wat mee op te bouwen. Mag ook eenmalig zijn, maar ik ga een nieuwe relatie zeker niet uit de weg. Gewoon eens kijken of we bij elkaar passen?
Ik zou mezelf beschrijven als een stoere vrouw. ik durf veel, ik doe veel en ik ben niet op mijn mondje gevallen. Als een man mij kan temmen dan ben je een blijvertje.
Wat meer glans mag mijn leven wel weer krijgen, sinds ik weer alleenstaand ben sluit ik me een beetje op en ben veel op mezelf. Hoog tijd om dat te doorbreken, me mooi te maken en opzoek te gaan naar een lieve man.
Mijn man wou een jongere vriendin, die heeft hij maar of hij nog blij is weet ik niet. Ik heb het leven radicaal omgegooid, sporten sexy lingerie en nu nog een sexy man.
Goedlachse dame die een gezellig maatje zoekt. Altijd in voor gezelligheid en een praatje. Ik ben geen type fotomodel. Ik ben graag buiten en dol op dieren. Ik kom net zo makkelijk onder de modder thuis als mijn kinderen. Sta altijd voor iedereen klaar en ben nu op zoek naar mijn eigen rots in de branding. Wat ik zoek is een lief, gezellig, prettig gestoord, betrouwbaar maatje voor mij en mijn kinderen.