In het mooie noorden van het land heb je nog van die natuurlijke meren of rivieren. Je kan daar heerlijk genieten in het water maar ook zeker langs de kant. Wie is er ook zo avontuurlijk om daar te gaan genieten?
Mama Heinny van 43 uit Groningen, Groningen zoekt contact
Nadiien (41)
★★★★☆
In de morgen begint er bij al wat te kriebelen en vaak word ik nat wakker. Dan moet ik spelen en ben ik weer eens te laat en in de avond begint het probleem weer. Ik kan de hele avond spelen met mijn speelgoed maar ik speel het liefste met een man.
Na mijn scheiding echt de tijd aan mijzelf gegund om het leven weer op de rit te krijgen. En ik had dat ook wel echt nodig om samen met de kinderen een plekje te vinden. Maar nu is het weer tijd voor een maatje want dat heb ik echt wel gemist.
Niet op mijn mondje gevallen, zeg wat ik denk en verwacht dit ook van jou. Praat graag over spannende dingen, heb een ruime fantasie en zoek beslist niet iemand die preuts of verlegen is, gewoon lekker spontaan en jezelf zijn vind ik het belangrijkste wat er is!
Sinds ik ben gescheiden voel ik me 100 kilo lichter. Wel mis ik echt iemand om zo nu en dan de romantiek mee te beleven en leuke dingen mee te doen. Ik zoek ook iemand die qua karakter goed bij mij aansluit. Eerlijkheid en oprechtheid vind ik het aller belangrijkste.
De tijd die ik nu in mijn werk stop omdat ik me zo alleen en eenzaam voel geeft me geen voldoening. Ik wil uit die vlucht ontsnappen door een leuke man te vinden die bij me past.
Al een tijd gescheiden en moet zeggen dat ik mijn man niet mis. Ik heb ook heel wat meegemaakt met hem. Mijn hartje heeft wel nog een klein plaatsje voor een lieve man die wel respect heeft.