In het mooie noorden van het land heb je nog van die natuurlijke meren of rivieren. Je kan daar heerlijk genieten in het water maar ook zeker langs de kant. Wie is er ook zo avontuurlijk om daar te gaan genieten?
Mama Heinny van 43 uit Groningen, Groningen zoekt contact
Charlene (42)
★★★★★
Het is met mij vrij simpel, ik ben iemand die het rustig aan opbouwt als wij elkaar net kennen en als het ijs is gebroken kan ik nog wel ietsjes verder gaan. Hoever ga ik natuurlijk niet verklappen, dat merk je allemaal vanzelf.
Als gescheiden vrouw is het leven niet altijd even kleurrijk. Oh ik geniet wel, heb toffe vriendinnen, een leuke baan, een prachtige plek om te wonen. Maar de erotiek he. Die is nu al een tijdje uit mijn leven. Het wordt tijd dat ik mijzelf weer op de markt gooi haha. Ik zoek een fwb. Komt er meer, mooi, maar het is geen must. Ik hou van uitdagingen en avontuur dus je moet wel ruimdenkend zijn.
Ik ben zeker niet op mijn mondje gevallen en ben heel duidelijk wat ik wil en wat ik zoek. Ik wil een man leren kennen die single is, geen macho of nerd maar iemand die gevoelig is en een heel romantische instelling heeft.
Mijn fetish ik zie het je vragen, dat zijn gewoon spannende stoeipakjes aantrekken. Vooral in de natuur zoals je ziet maak ik het graag erg heet. Enig idee waarmee ik het nog heter zou krijgen?
De scheiding heeft zijn sporen nagelaten maar hoop dat jij het bent die me daar overheen kan zetten. Een leuke, lieve man is die ik zoek en die met mij een geweldige tijd wil doorbrengen.
Na twee jaar single te zijn geweest ben ik toe aan een man met wie ik goed op kan schieten, die me leuk en lief vind en waar ik stapel verleid op ben. Als de liefde van twee kanten komt dan passen we goed bij elkaar.