Door mijn drukke baan heb ik de tijd niet om veel mensen te leren kennen. Misschien dat ik hier wat meer succes heb, ben van nature een natuurmens en geniet van de kleine dingen in het leven.
Moeder Lisannee van 47 uit Den Haag, Zuid-Holland zoekt neuk date
Eusevia (47)
★★★★☆
Soms denk ik wel eens was ik maar later geboren. Als ik nu kijk wat er allemaal mogelijk is en onder normaal wordt verstaan dan had ik het veel makkelijke en misschien wel leuker als vroeger.
De hemel, och je hoort toch verhalen van mensen die door seks in een zevende hemel zijn gekomen. Ik moet eerlijk zijn maar dat heb ik nog nooit mee gemaakt. Heb ik dan nooit een goede minnaar gehad of zou het aan mij liggen.
Sinds mijn scheiding heb ik het vrije leven weer ontdekt. Kinderen hebben wij niet dus ik hoef met niemand meer rekening te houden als ik weg wil gaan. Al zou ik een hele nacht weg blijven, het maakt allemaal niet uit. Maar in je eentje ga je natuurlijk niet snel weg en ik wil ook niet altijd mijn vriendinnen lastig vallen want die hebben allemaal nog een relatie.
Een stevige vrijpartij is waar ik erg naar uitkijk, hoop dan ook snel een lekkere vent te vinden die mijn goddelijke lichaam een keer wil verwennen. Hoop snel een reactie te krijgen en met jou een nachtje door te brengen.