Door mijn drukke baan heb ik de tijd niet om veel mensen te leren kennen. Misschien dat ik hier wat meer succes heb, ben van nature een natuurmens en geniet van de kleine dingen in het leven.
Altijd in voor een heerlijk heet sexafspraakje, jonger of ouder maakt voor mij niets uit, als je maar zin hebt. Het zou leuk zijn als je niet te ver weg woont maar dat is geen must. Ik houd wel van geschoren mannen vind ik wel zo fris.
Hallo voor alle leuke sexy mannen aan de andere kant. Ja ik ben geen 20 jarige topmodel maar daarom heb ik nog wel mijn sexy kanten en rondingen. Plus misschien wel iets meer ervaring. Ik ben helemaal gek op verschillende standjes eigenlijk, altijd een bal gehakt wil je toch ook niet eten?
KLOP KLOP, Sarah hier. Ik ben een gescheiden dame en zoek weer wat vertier. Nu snap jij natuurlijk wel dat ik op zoek ben naar een leuke man, en dan kom ik jou ineens tegen. Natuurlijk kan jij dan wel na gaan dat ik mijn oog op jou heb laten vallen. Zoek jij ook een leuke vrouw? Dan hoor ik toch vast wel snel wat van jou terug?