Ik zou het heel vervelend vinden wanneer je alleen maar interesse zou hebben in mijn D cup. Ik heb namelijk heel veel meer te bieden als het op het gebied van sex komt.
Hallo! Ik zoek leuke en vooral spannende dates. Ben niet de jongste en de strakste meer maar dat neemt niet weg dat we het niet leuk kunnen hebben samen. Mijn kinderen zijn al uit huis kan dus prima ontvangen, verplaatsen is echt ook geen enkel probleem.Als het je leuk lijkt om kennis met mij te maken dan hoor ik het wel.
Het is toch niet omdat ik geen jeugdige leeftijd meer heb dat ik niet meer mag verleiden en charmeren. Ik ga de uitdaging met je aan om te kijken hoelang jij er kan aan weerstaan.
Het is alweer een tijdje geleden dat er een man in mijn leven was, zeker na wat mijn ex mij allemaal heeft geflikt was ik er even klaar mee, maar nu wil ik verder met mijn eigen leven en daar wil ik graag een lieve en betrouwbare man in hebben.
Hallo, ik ben aan het kijken of hier leuke mannen zijn die mijn leven extra kleur kan geven. Ik ben alweer een tijdje gescheiden en zoek een leuke man waarmee ik leuke dingen kan doen.