Milfje Gescheiden_endan van 49 uit Keerbergen, Vlaams-Brabant zoekt man
Hanneke (47)
★★★★★
Het is alweer een tijdje geleden dat er een man in mijn leven was, zeker na wat mijn ex mij allemaal heeft geflikt was ik er even klaar mee, maar nu wil ik verder met mijn eigen leven en daar wil ik graag een lieve en betrouwbare man in hebben.
Mijn ex vond het gras bij de buren groener, nou ja in ieder geval de buurvrouw, Maar goed genoeg over die ... ik ben op zoek naar een betrouwbare man die samen met mij een relatie wil op bouwen
ik ben een gewone vrouw zonder kapsones. kan soms wat verlegen zijn ( moet de kat ff uit de boom kijken).soms wat onzeker. ben een rustig persoon maar kan ook echt wel uit de band springen. en volgens anderen ben ik een lief en aardig mens .
Wat denk jij van een beetje kinky sex en kinky kleding? Ik ben dol op latex, heb een heleboel speeltjes liggen oa handboeien of een zweepje, vrijwel alles is mogelijk als je er maar voor openstaat.