Ik denk dat je je wel voor kunt stellen dat ik het zat ben om elke keer weer mezelf te verwennen. Zeven jaar lang ben ik nu gescheiden en hunker naar een man die het verwennen van mijn lichaam op zich wil nemen.
Moeder Ginassi van 45 uit Oudewater, Utrecht zoekt sexdating
Miljoena (46)
★★★★★
Ik dacht dat mijn droom was uitgekomen maar dat mocht niet zo zijn. Hoop dat er nu wel iemand in mijn leven komt die die droom kan waarmaken en me elke dag op een heerlijke manier weet te verwennen zonder dat het saai en eentonig wordt.
Door een schildklierziekte zal ik nooit slank worden, dat vind ik moeilijk, maar ik moet ermee dealen. Waar ik mij aan vast houd is dat er genoeg mannen zijn die van een vrouw met een maatje meer houden, op zo een man zit ik te wachten.
Mijn goede eigenschappen zijn vrolijk, goed kunnen luisteren en gezellig. Mijn minpunten zijn perfect willen zijn, eigenwijs en negatief zijn. Hopelijk hebben mijn slechte kanten je niet afgeschrikt en vind je het leuk om met mij in contact te komen. Dan hoop ik dat ik je berichtje mag lezen waarin jij jezelf voorstelt. Dan kunnen we kijken of we tot een date kunnen komen.
Ik wil graag en jonger man leren kennen, een echte stud die mij wil beminnen en die ik nog het nodige kan leren om een vrouw te verwennen. Ik kijk naar je uit en wie weet zien we elkaar binnenkort.
Verliefd wil ik worden, verliefd op en knappe man die ongeveer van mijn leeftijd is en net als ik single en heel sportief. Ik wil het super fijn met je hebben en jarenlang met je doorbrengen als er een klik tussen ons is.
Zon, zee en een geile man als ik dat heb ben ik tevreden. Een man om flink mee los te gaan, lekker in de duinen of in het bos. Ik ben wel niet de allerjongste meer maar wel super ondeugend.