Ik denk dat je je wel voor kunt stellen dat ik het zat ben om elke keer weer mezelf te verwennen. Zeven jaar lang ben ik nu gescheiden en hunker naar een man die het verwennen van mijn lichaam op zich wil nemen.
Je ziet het op mijn foto's ik ben nog net zo uitbundig als een aantal jaar geleden en dat zou ik ook altijd blijven. Want het maakt mij als persoon een open en vooral eerlijk mens. En zo een persoon zou ik ook graag naast mij willen hebben in het levne.
Je weet wat ze zeggen over donkere vrouwen, once u get black u never go back;) Heb nog nooit een blanke man gedate en het lijkt me wel is spannend dit te doen.
Waar ik fan van ben is om zwoele, romantische avonden door te brengen met de man die mij zijn liefde verklaart. Helaas heb ik die man nog niet gevonden ne hoop hem snel te leren kennen.
Als je me vraagt wat ik het meeste mis in mijn leven, weet je wat dan het antwoord is? Gezelligheid en geborgenheid. Ik heb dat nodig, ik denk dat iedereen dat wel nodig heeft. Ik zou graag een man vinden waar ik me veilig bij kan voelen en die me een goed gevoel geeft. Het mag ook vriendschap zijn, als je dat graag wil. Maar als het uit zou groeien tot een relatie, zou ik dat ook niet erg vinden.