Rijpe Spontaan van 45 uit Kampen, Overijssel zoekt contact
Beckyopzoek (45)
★★★★★
Iedere nacht gaan mijn dromen over mannen die er goed uitzien en ik er één mag kiezen die met met mij de nacht mag doorbrengen. Hoop zo dat die droom een keer uitkomt en wie weet is dat heel snel.
Alvast een stukje van hoe ik een eerste date voor me zie. Je staat voor mijn deur, belt aan, ik open de deur in alleen mijn mooie satijnen ochtendjas, daaronder draag ik niets, maar dat weet jij nog niet. Benieuwd naar meer?
Ben jij net als ik op zoek en kan je het niet vinden, dan moeten we misschien onze krachten bundelen en samen verder gaan. Ik denk namelijk dat ik niks mis in mijn leven op de erotiek en de romantiek van een relatie na. Ik ben nu een jaar of 5 gescheiden en ik denk dat ik nu wel klaar ben om weer te gaan daten. Laat jij wat weten dan kunnen we gaan kijken of wij samen verder kunnen gaan.
Lady in red, wat een geweldig nummer is het ook. Maar dat heeft misschien ook wel te maken met het feit dat ik graag iets roods draag. En niet enkel wat zichtbaar is.
Kan hier een hele hoop neer zetten maar mijn verleden zit in mijn rugzakje, ik wil met goede moed naar de toekomst kijken. Dus ik zoek nu een leuk maatje die ook houdt van reizen, wandelen, samen lekker koken en daarna een gezellige avond.