Rijpe Spontaan van 45 uit Kampen, Overijssel zoekt contact
Miloenja (45)
★★★★☆
Een paar dagdelen per week ben ik thuis en heb dan alle tijd om me te storten op een nieuwe liefde. Laat me weten of jij daarvoor in aanmerking wil komen en stuur me een uiterst romantisch berichtje.
Sinds kort veel op het water te vinden, huur dan meestal een bootje en ga er een paar uur of een paar dagen op uit. Ik zit er nu over na te denken om zelf een bootje of sloep te kopen, maar ik met 0 technische kennis kan wel wat hulp gebruiken.
Wat je geeft aan mij zal ik je ook zeker terug geven, ik geloof wel in karma als het om het leven gaat. Alleen heb ik niemand om iets aan te geven. Ja ik heb mijn vrienden en familie maar ik zou echt weer een steun en toeverlaat willen hebben in het leven.
Na het lezen van de boeken van 50tig tinten grijs, het zien van een aantal films en nazoeken op internet ben ik opzoek naar een man die mij,op speelse wijze wegwijs wil maken in de wereld van de BDSM.