Een bh dragen hou ik niet zo van, ik kan er ook niets aan doen maar het zit gewoon niet fijn. Maar mijn stijve tepels omdat ik altijd lekkere zin heb blijven maar komen. Kan jij daar wat aan doen?
Sinds mijn scheiding heb ik even een lange pauze genomen op het gebied van mannen, maar ik ben er wel weer aan toe! Ik zoek een goed verzorgde, stabiele man om wat extra sparkel in mijn leven te brengen. Samen op reis, leuke dingen doen, genieten van de kleine dingen in het leven.
Ik ben een rijpe, mollige vrouw, die het heerlijk vind om jou te verwennen. Ik ben een ster in pijpen, maar vind het ook geil als ik je kontje mag likken.
Reuze benieuwd ben ik naar de mannen die achter de lieve reacties zitten die ik verwacht te krijgen. Ik ben een leuke, hippe vrouw die niet van een saai leventje houd en een man zoekt die een beetje avontuurlijk is ingesteld.
Hallo leuke man, ik hoop dat je de tijd neemt om dit te lezen. Niet dat ik veel te vertellen heb maar gewoon omdat je dan echt interesse in mij hebt. Een paar jaar geleden ben ik gescheiden, leuk zijn dat soort dingen nooit maar ik ben er wel achter dat ik ook verder moet, daarom zoek ik nu naar jou!