Een bh dragen hou ik niet zo van, ik kan er ook niets aan doen maar het zit gewoon niet fijn. Maar mijn stijve tepels omdat ik altijd lekkere zin heb blijven maar komen. Kan jij daar wat aan doen?
Milfje Almile van 44 uit Waddinxveen, Zuid-Holland zoekt relatie
Dayaatje (45)
★★★★☆
Is het ouderwets om een minnaar te willen? Nouja, dan maar ouderwets, het is toch wat ik wil. Mijn libido is hoog en een man heb ik niet, dus heb ik een minnaar nodig. Zou makkelijk zijn als je ze kon bestellen, maar als ik je hier vraag, lukt het ook wel toch?
De man die ik wil leren kennen is net als ik single en heeft geen verplichtingen naar wie dan ook. Het zal niet meevallen om zo iemand te vinden maar heb toch al mijn hoop op hier gevestigd.
Eerlijk, betrouwbare man gezocht voor een date en wellicht meerdere. Ik laat me graag mee uiteten nemen naar een gezellig restaurant en daarna samen naar huis of niet.. Ik vind het echt spannend en weet niet zo goed wat ik hier over mezelf kan schrijven, je mag het me vragen!
Ik ben opzoek naar een nieuwe partner, de man die mijn geliefde wil zijn, de man die mij gelijkwaardig behandeld en op wie ik smoorverliefd wordt! Reageer als je denkt dat jij dat bent.
Heel erg benieuwd ben ik wie er allemaal een berichtje gaat sturen naar mij. Ik ben een gescheiden vrouw zonder kinderen en zie er volgens mij best leuk uit. Lijkt me dat ik best wel veel lieve reacties krijg van mannen die serieus een relatie met me willen aangaan.