Een bh dragen hou ik niet zo van, ik kan er ook niets aan doen maar het zit gewoon niet fijn. Maar mijn stijve tepels omdat ik altijd lekkere zin heb blijven maar komen. Kan jij daar wat aan doen?
Milfje Almile van 44 uit Waddinxveen, Zuid-Holland zoekt relatie
Biblondy (45)
★★★★☆
Altijd viel ik al voor beiden geslachten maar wil nu weer even lekker met een man rollenbollen. Ik hoop snel een lekkere vent tegen te komen want ik sta al weer veel te lang droog.
Altijd in beweging. Ik noem mijzelf soms adhd Diana maar goed, ik ben gewoon geen stilzitter. Ik hou van sporten, reizen, romantiek. Dat laatste heb ik na mijn scheiding niet meer gehad dus zou ik graag weer aan mijn leuke leven toevoegen.
Secretaresse van 37 jaar oud, 2 kinderen en gescheiden, zoekt een man om hele fijne tijden mee te beleven. Ik hou van de natuur en van de zee. Ik sport redelijk vaak en ik ben dol op gezellig uit eten gaan. Zin gekregen in iets leuks?
Goh ik heb er echt weer behoefte aan om eens lekker te mogen genieten. Het is voor mij al zo lang geleden dat ik weer eens lekker heb mogen spelen met een man. Of met mij heb laten spelen.