Een bh dragen hou ik niet zo van, ik kan er ook niets aan doen maar het zit gewoon niet fijn. Maar mijn stijve tepels omdat ik altijd lekkere zin heb blijven maar komen. Kan jij daar wat aan doen?
Heee ik ben Julia, dol op latex, sm en allerlei ondeugende spelletjes. Hoop iemand te vinden waar ik samen mee kan experimenteren en iemand die open minded is.
Ik ben een gescheiden vouw die al een lange tijd droogstaat, ik hou van harde seks met een scherp randje en dat is wat ik erg mis. Zoek een ervaren man die weet hoe hij hard moet neuken.
Ik ben weer als single, voel me vrij en kan doen en laten wat ik wil. Sinds twee jaar ben ik een gescheiden vrouw die alles doet wat ze leuk vind zolang het betaalbaar is. Ik wil een man leren kennen om het leven mee te delen.
Ben een leuke sportieve vrouw, sta graag uren in de sportschool. Doe voornamelijk aan fitness, Zumba & hardlopen. Maar eigenlijk ben ik op zoek naar een andere sport..als je eventjes goed na denkt weet jij vast wel welke ik bedoel!