Een bh dragen hou ik niet zo van, ik kan er ook niets aan doen maar het zit gewoon niet fijn. Maar mijn stijve tepels omdat ik altijd lekkere zin heb blijven maar komen. Kan jij daar wat aan doen?
Milfje Almile van 44 uit Waddinxveen, Zuid-Holland zoekt relatie
Djolie (46)
★★★★★
Ik hou van het leven al heeft het even geduurd om op dit punt te komen. Maar ik merk wel dat ik alleen van het leven hou. Ik zou het ook erg leuk vinden om het weer samen te doen.
Ik wil iets heel spannends doen! Voor mij is het heel wat, ik heb dat nog nooit gedaan. Ik zou het namelijk wel eens met een man en een vrouw willen doen. De vrouw kan ik wel regelen, een vriendin van mij is wel in voor dit soort dingen. Zou jij dan ook mee willen doen? Of durf je er geen twee aan?
Ik dacht dat ik zeker wist dat ik geen man meer nodig had. Ik kan alles prima in mijn eentje. Maar ik moet toegeven ik mis toch wel een man in mijn leven om mee te spelen.
Ik ben een vrouw die erg romantisch is. Ik kan erg genieten van een avond op de bank, kaarsjes aan, filmpje en een hapje en drankje. Maar ook buiten de deur, dat is ook heel fijn, romantisch etentje bijvoorbeeld. Ik ben gescheiden en weer toe aan een leuke man die ook geniet van het leven.
In een hokje plaatsen kan je mij eigenlijk niet, ik ben vooral iemand die doet wat er in mij opkomt. Spontaan zou je dan zeker kunnen zeggen, ben jij dat ook?