Een bh dragen hou ik niet zo van, ik kan er ook niets aan doen maar het zit gewoon niet fijn. Maar mijn stijve tepels omdat ik altijd lekkere zin heb blijven maar komen. Kan jij daar wat aan doen?
Heel kort en krachtig zal ik zijn, ik ben op zoek naar een lieve man die net als ik dol is op pretparken, dan met name de achtbanen. Deze hobby van mij wil ik delen met een maat voor het leven.
Nu ik al een tijd gescheiden ben, zou ik graag weer een man willen ontmoeten. Iemand rond mijn eigen leeftijd, want grote leeftijdsverschillen werken bij mij niet.
In het verleden heb ik nogal wat slechte ervaringen gehad. Zowel met mijn ex man als de mannen die ik daarna gedate heb. Vandaar dat ik nu een beetje voorzichtig ben geworden en mijn geluk eens online ga beproeven. Dan kunnen we elkaar leren kennen en dan besluiten of we elkaar in het echt gaan zien. Vind jij dat ook een goede manier, dan hoor ik heel graag en heel snel van je!