Een bh dragen hou ik niet zo van, ik kan er ook niets aan doen maar het zit gewoon niet fijn. Maar mijn stijve tepels omdat ik altijd lekkere zin heb blijven maar komen. Kan jij daar wat aan doen?
Als jij denkt een relatie met me aan te kunnen dan moet je wel een man zijn die stevig in zijn schoenen staat. Een beetje wispelturig kan ik wel zijn maar ook heel erg lief voor de man die bij me past.
Heel erg benieuwd wat voor mannen hier zijn, zelf zie ik het wel zitten om eerst ergens wat te gaan eten en dan een filmpje pakken, zo kunnen wij misschien wat leuks op gaan bouwen. Erotiek hoort er wel bij, maar eerst rustig opbouwen met een paar dates en dan kan er altijd nog van alles gebeuren?
Hoi, ik ben op zoek naar mannen om gezellige dingen mee te doen, en met de tijd zien we wel hoe het loopt. Wil vooral gezelligheid en eerlijkheid samen.