Een bh dragen hou ik niet zo van, ik kan er ook niets aan doen maar het zit gewoon niet fijn. Maar mijn stijve tepels omdat ik altijd lekkere zin heb blijven maar komen. Kan jij daar wat aan doen?
Milfje Almile van 44 uit Waddinxveen, Zuid-Holland zoekt relatie
Kimsusanne (45)
★★★★★
Ik dacht dat ik zeker wist dat ik geen man meer nodig had. Ik kan alles prima in mijn eentje. Maar ik moet toegeven ik mis toch wel een man in mijn leven om mee te spelen.
De nieuwe ik zo noem ik mijzelf maar, ben begonnen met yoga om de rust terug te vinden en mijn leven en ik ben er helemaal verslaafd aan geraakt. Daarna even bijkomen met een kop koffie en de dag kan beginnen. Eens samen proberen?
Ik ben weer enorm toe aan goede sex en zoek hier dus die ene man die mij weer eens goed climax kan bezorgen! Natuurlijk kom jij net zo hard aan de beurt. Ik houd erg van panty's en sexy lingerie, ook sex op ondeugende plekjes spreekt me erg aan. Nieuwsgierig geworden?
Zie jij mijn kontje en wil jij daar lekker je pik diep in stoppen? Ik kan zeggen toe maar want ik hou er wel van. Heb jij andere idieen dan hoor ik het graag. Groetjes