Een bh dragen hou ik niet zo van, ik kan er ook niets aan doen maar het zit gewoon niet fijn. Maar mijn stijve tepels omdat ik altijd lekkere zin heb blijven maar komen. Kan jij daar wat aan doen?
De scheiding deed me geen goed, alles heb ik achter moeten laten en alleen de persoonlijke dingen kon ik meenemen. Alles heeft mijn ex er aan gedaan om me dwars te zitten en dat is hem gelukt. Hoop niet dat alle mannen van die trekjes hebben en hoop snel een lieverd te vinden die voor me wil gaan.
Een Rubensvrouw noem ik mijzelf, ik ben er trots op, ik weet dat een mager figuur mij onaantrekkelijk maakt. Omdat ik zo lekker in mijn vel zit en trots ben op mijn lijf kan ik ongeremd genieten van heerlijke seks, ik maak mij niet druk om een vetlaagje hier of daar. Seks is voor mij genieten op een pure manier vol lust, maar ook met respect naar elkaar.
Ik ben weer enorm toe aan goede sex en zoek hier dus die ene man die mij weer eens goed climax kan bezorgen! Natuurlijk kom jij net zo hard aan de beurt. Ik houd erg van panty's en sexy lingerie, ook sex op ondeugende plekjes spreekt me erg aan. Nieuwsgierig geworden?
Goh ik heb er echt weer behoefte aan om eens lekker te mogen genieten. Het is voor mij al zo lang geleden dat ik weer eens lekker heb mogen spelen met een man. Of met mij heb laten spelen.
Secretaresse van 37 jaar oud, 2 kinderen en gescheiden, zoekt een man om hele fijne tijden mee te beleven. Ik hou van de natuur en van de zee. Ik sport redelijk vaak en ik ben dol op gezellig uit eten gaan. Zin gekregen in iets leuks?