Een bh dragen hou ik niet zo van, ik kan er ook niets aan doen maar het zit gewoon niet fijn. Maar mijn stijve tepels omdat ik altijd lekkere zin heb blijven maar komen. Kan jij daar wat aan doen?
Milfje Almile van 44 uit Waddinxveen, Zuid-Holland zoekt relatie
Gabriejela (44)
★★★★★
Sinds kort veel op het water te vinden, huur dan meestal een bootje en ga er een paar uur of een paar dagen op uit. Ik zit er nu over na te denken om zelf een bootje of sloep te kopen, maar ik met 0 technische kennis kan wel wat hulp gebruiken.
Heel veel andere dingen dan de standaard dingen in bed ken ik niet. Het lijkt me namelijk heel opwindend om een rollenspel te doen en zoek een man die daar ook oren naar heeft.
De scheiding deed me veel verdriet, ik zag het dan ook niet aankomen dat een scheiding op handen was en mijn ex een ander had. Ik ben blij dat de kinderen de deur uit zijn en hoop dat ik zo tijd genoeg heb om een nieuwe man te leren kennen.
Bij gebrek aan beter gebruik ik mijn dildo, is doe er alles mee en fantaseer dat het een lekkere pik is waar ik op mag zuigen en die mijn grotje verwent. Hoop echt een keer een echte pik in al mijn gaatjes te hebben en hop dat jij het bent die over ene dergelijke pik beschikt die elk gaatje van mij wil opvullen.
Ben helemaal gek op bloemen en planten al van kind of aan, daarom ben ik ook de bloemen wereld in gegaan. Nog moment spijt gehad maar nu ben ik op zoek naar dat ene bloemetje voor mij.
Ik wil graag en jonger man leren kennen, een echte stud die mij wil beminnen en die ik nog het nodige kan leren om een vrouw te verwennen. Ik kijk naar je uit en wie weet zien we elkaar binnenkort.