Een bh dragen hou ik niet zo van, ik kan er ook niets aan doen maar het zit gewoon niet fijn. Maar mijn stijve tepels omdat ik altijd lekkere zin heb blijven maar komen. Kan jij daar wat aan doen?
Milfje Almile van 44 uit Waddinxveen, Zuid-Holland zoekt relatie
Vivlie (44)
★★★★☆
Ik dacht mijn lover gevonden te hebben maar het bleek dat hij er al drie had en dat gaat me iets te ver. Een vaste minnaar is die ik zoek, een relatie wil ik niet met aangaan maar wel op zijn tijd heerlijk genieten van elkaar!
Een tijd geleden ben ik gescheiden en wil nu de draad weer oppakken. Ik zoek een man die mij weer komt verwennen en op allerlei manieren komt nemen, ik ben iemand die voor veel open staat dus je komt nooit bedrogen uit.
Alvast een stukje van hoe ik een eerste date voor me zie. Je staat voor mijn deur, belt aan, ik open de deur in alleen mijn mooie satijnen ochtendjas, daaronder draag ik niets, maar dat weet jij nog niet. Benieuwd naar meer?
Altijd hard gewerkt aan mijzelf. Altijd blijven leren, sporten en wat kreeg ik ervoor terug? Alsnog in de steek gelaten voor een jongere griet. Maar goed, niet getreurd er is vast een man die mij wel weet te waarderen. Ik ben trouwens nog zeer jong van geest.
Als jij weet wat je wil en je wensen goed kenbaar kan maken, dan geef ik die van mij aan jou. Hopelijk zijn wij dan een goede match en nog beter hebben wij een goed connectie.