Een bh dragen hou ik niet zo van, ik kan er ook niets aan doen maar het zit gewoon niet fijn. Maar mijn stijve tepels omdat ik altijd lekkere zin heb blijven maar komen. Kan jij daar wat aan doen?
Milfje Almile van 44 uit Waddinxveen, Zuid-Holland zoekt relatie
Zahidy (46)
★★★★☆
Na mijn scheiding heb ik een leuke vakantie huisje gekocht in het buitenland. Ik dacht als ik het nu niet doe dan doe ik het nooit. Regelmatig ga ik er ook even heen om te genieten van de natuur de rust en zeker ook de ruimte. Maar ik ben daar zo vaak alleen dat misschien vind ik hier iemand waar ik het mee kan delen.
Mijn goede eigenschappen zijn vrolijk, goed kunnen luisteren en gezellig. Mijn minpunten zijn perfect willen zijn, eigenwijs en negatief zijn. Hopelijk hebben mijn slechte kanten je niet afgeschrikt en vind je het leuk om met mij in contact te komen. Dan hoop ik dat ik je berichtje mag lezen waarin jij jezelf voorstelt. Dan kunnen we kijken of we tot een date kunnen komen.
Reuze benieuwd ben ik naar de mannen die achter de lieve reacties zitten die ik verwacht te krijgen. Ik ben een leuke, hippe vrouw die niet van een saai leventje houd en een man zoekt die een beetje avontuurlijk is ingesteld.