Een bh dragen hou ik niet zo van, ik kan er ook niets aan doen maar het zit gewoon niet fijn. Maar mijn stijve tepels omdat ik altijd lekkere zin heb blijven maar komen. Kan jij daar wat aan doen?
Milfje Almile van 44 uit Waddinxveen, Zuid-Holland zoekt relatie
blankemoppa (44)
★★★★☆
Ik zie er sexy uit en in mijn sexy lingerie setje denk ik elke man om mijn vinger te kunnen winden. Ik daag je uit om mij te negeren als ik mij op mijn sexyst kleed en zal je trakteren op een etentje als je wint.
Toen de scheiding werd uitgesproken heb ik de vlag dagen buiten gehangen. Wat was dit een opluchting, geen man meer die mij controleert en mij klein houdt. Toch wil ik ondanks deze nare relatie weer een man in mijn leven. Ik weet dat er ook mannen zijn die wel respect hebben voor een vrouw.
Tijdje geleden gescheiden en nu op zoek naar een minnaar omdat ik me voorlopig niet weer in een relatie stort. Het enigste wat ik van je verlang is dat je mij een nacht vol passie en spanning bezorgt. Dan ben ik weer tevreden, en als het klikt doen we het vaker wat mij betreft.
Wetende dat het voor mij moeilijk zou worden want ik ben natuurlijk niet moeders mooiste. Maar er wordt ook altijd gezegd op ieder potje past een dekseltje. Dus dekseltje waar ben je?
Hoi hoi, Ik ben pas verhuisd en ken maar weinig mensen in deze omgeving. Soms voel ik me weleens alleen. Ik zoek iemand waarmee ik een goed gesprek mee kan voeren maar ook de intieme dingen kan delen. Ik bedoel dus eigenlijk friends with benefits.