Een bh dragen hou ik niet zo van, ik kan er ook niets aan doen maar het zit gewoon niet fijn. Maar mijn stijve tepels omdat ik altijd lekkere zin heb blijven maar komen. Kan jij daar wat aan doen?
Milfje Almile van 44 uit Waddinxveen, Zuid-Holland zoekt relatie
Wsuus (45)
★★★★☆
Hier heb ik wel een beetje een hekel aan dat ik mezelf aan moet prijzen, alsof ik een stukje vlees ben. Bevalt mijn foto je en zie je het zitten om met mij in contact te komen, dan zeg ik stuur maar een berichtje. Ik kan heel direct zijn in mijn antwoorden dus als ik bot overkom moet je me dat even zeggen want zo bedoel ik het niet hoor.
Goh ik heb er echt weer behoefte aan om eens lekker te mogen genieten. Het is voor mij al zo lang geleden dat ik weer eens lekker heb mogen spelen met een man. Of met mij heb laten spelen.
Heb het roer helemaal omgegooid en ben lekker gaan sporten, en ik moet zeggen ik zie wel resultaat. Ik durf ook gewoon weer sexy lingerie en kleding te dragen. Nu nog iemand die het uit wil trekken.