Ik heb echt een leuke baan en soms kan ik mij helemaal in mijn werk verliezen. Maar toch moet ik van mijzelf nu wat anders doen dan werken. Heb jij een goed idee?
Toen de scheiding werd uitgesproken heb ik de vlag dagen buiten gehangen. Wat was dit een opluchting, geen man meer die mij controleert en mij klein houdt. Toch wil ik ondanks deze nare relatie weer een man in mijn leven. Ik weet dat er ook mannen zijn die wel respect hebben voor een vrouw.
Een tijdje geleden zijn mijn man en ik uit elkaar gegaan. Dat was ook het beste want hij ging vreemd en kon het hem niet laten. Ik daarentegen ben heel trouw en lief. Het lijkt mij een heel goed plan om hier eens rond te neuzen of er nog eerlijke mannen zijn.
Je bent op zoek naar genot, verder heb je geen verwachtingen maar niet teveel taboes want ik ben zeer open minded. Het mag eenmalig zijn of voor vaker, ik vind het allemaal prima, als je maar snel tijd hebt!
Heel kort en krachtig zal ik zijn, ik ben op zoek naar een lieve man die net als ik dol is op pretparken, dan met name de achtbanen. Deze hobby van mij wil ik delen met een maat voor het leven.