Ik heb echt een leuke baan en soms kan ik mij helemaal in mijn werk verliezen. Maar toch moet ik van mijzelf nu wat anders doen dan werken. Heb jij een goed idee?
Mama Zeniaan van 44 uit Sudwest-Fryslan, Friesland zoekt sex
Nicolaya (46)
★★★★★
Heel veel andere dingen dan de standaard dingen in bed ken ik niet. Het lijkt me namelijk heel opwindend om een rollenspel te doen en zoek een man die daar ook oren naar heeft.
Het leven is mooi, sinds mijn scheiding ben ik erachter wat ik eigenlijk in mijn mars heb. Jong getrouwd, dom en naief. Maar goed, op dit moment sta ik weer open voor een ondernemende, zorgzame man. Iemand die de waarderen en normen wel kan waarderen. Zelf ben ik zorgzaam, ondernemend en positief ingesteld.
Over mijn werk kan ik weinig zeggen maar daarvoor ben ik hier ook niet. Ik zoek een leuke en spannende man. Ik ben nu 3 jaar geleden gescheiden van mijn man. Die vond het niet zo fijn dat ik dominant was en kon niet leven met die kant van mij. Hij wilde mij niet geven wat ik vroeg en dus hebben we besloten om er maar een einde aan te maken. Misschien jammer maar ja anders kan je nooit jezelf ontplooien denk ik maar. Ik zoek een onderdanige man. Die net als ik de liefde voor een rollenspel deelt.