Ik heb echt een leuke baan en soms kan ik mij helemaal in mijn werk verliezen. Maar toch moet ik van mijzelf nu wat anders doen dan werken. Heb jij een goed idee?
Hier ben ik dan, hopen dat er nog leuke mannen over zijn hihi. Ik hou er van om eens een andere rol aan te nemen, een agente, verpleegster noem het maar op, zou ik het pakje dan ook uit de kast gaan halen?
Ik ben een gescheiden vouw die al een lange tijd droogstaat, ik hou van harde seks met een scherp randje en dat is wat ik erg mis. Zoek een ervaren man die weet hoe hij hard moet neuken.
Hier heb ik wel een beetje een hekel aan dat ik mezelf aan moet prijzen, alsof ik een stukje vlees ben. Bevalt mijn foto je en zie je het zitten om met mij in contact te komen, dan zeg ik stuur maar een berichtje. Ik kan heel direct zijn in mijn antwoorden dus als ik bot overkom moet je me dat even zeggen want zo bedoel ik het niet hoor.