Ik heb echt een leuke baan en soms kan ik mij helemaal in mijn werk verliezen. Maar toch moet ik van mijzelf nu wat anders doen dan werken. Heb jij een goed idee?
Na mijn scheiding heb ik in een coconnetje geleefd, gelukkig ben ik daar weer uit gekropen. Hier had ik professionele hulp voor nodig, schaam ik mij niet voor. Ik ben weer waar ik wil zijn, nu nog de man vinden die samen met mij van het leven wil genieten.
Het vertrouwen in de mannen ben ik na 2 slechte relaties niet kwijt geraak, ik voel aan alles dat er ook lieve eerlijke mannen zijn. Ik houd het er maar op dat ik 2x op een foute man gevallen ben, wie weet word de 3x relatie wel de relatie waar ik gelukkig van word.
De man die ik wil leren kennen is net als ik single en heeft geen verplichtingen naar wie dan ook. Het zal niet meevallen om zo iemand te vinden maar heb toch al mijn hoop op hier gevestigd.
Nu ik al een tijd gescheiden ben, zou ik graag weer een man willen ontmoeten. Iemand rond mijn eigen leeftijd, want grote leeftijdsverschillen werken bij mij niet.