Ik heb echt een leuke baan en soms kan ik mij helemaal in mijn werk verliezen. Maar toch moet ik van mijzelf nu wat anders doen dan werken. Heb jij een goed idee?
Mama Zeniaan van 44 uit Sudwest-Fryslan, Friesland zoekt sex
Sylky (46)
★★★★★
Heb mijzelf helemaal terug gevonden en weet nu precies wat ik wil en niet wil. Genieten moet bij mij echt boven aan staan, elke dag opnieuw. Zin om mee te doen?
Heb geen grote ego maar ik vind dat ik er nog geweldig uit zie voor mijn lichaam, of mannen daar anders over denken kom ik wel achter. Want jij wilt er toch ook lekker van genieten?
Hallotjesss;) Het zou mooi zijn als je net als ik beschikt over een flink portie fantasie, houd van intimiteit en niet te vergeten, een zalige vrijpartij.
Is het ouderwets om een minnaar te willen? Nouja, dan maar ouderwets, het is toch wat ik wil. Mijn libido is hoog en een man heb ik niet, dus heb ik een minnaar nodig. Zou makkelijk zijn als je ze kon bestellen, maar als ik je hier vraag, lukt het ook wel toch?
Rennen en de mijn muziek knetterhard aan, even helemaal mijn hoofd leeg maken. Ik kan niet blijer worden van die momenten of misschien wel als er iemand naast mij rent.