Ik heb echt een leuke baan en soms kan ik mij helemaal in mijn werk verliezen. Maar toch moet ik van mijzelf nu wat anders doen dan werken. Heb jij een goed idee?
De scheiding heeft me goed gedaan, na een jarenlang huwelijk is de kabel toch gebroken en ben daar achteraf heel blij mee. Ik kan me weer helemaal concerteren op de man die denkt dat hij de liefde van mijn leven is.
Ja ik geloof in sprookjes, in prinsessen en prinsen op het witte paard. Ik ben een ongelofelijke romanticus en hou dus van kaarsjes, zachte muziek, wijntje en een haardvuur. Ondanks mijn misgelopen huwelijk hoop ik op een dag echt wel mijn droomprins te vinden en er samen mee oud en gelukkig te worden.
Een paar dagdelen per week ben ik thuis en heb dan alle tijd om me te storten op een nieuwe liefde. Laat me weten of jij daarvoor in aanmerking wil komen en stuur me een uiterst romantisch berichtje.
Ik ben een gescheiden vouw die al een lange tijd droogstaat, ik hou van harde seks met een scherp randje en dat is wat ik erg mis. Zoek een ervaren man die weet hoe hij hard moet neuken.