Lady in red, wat een geweldig nummer is het ook. Maar dat heeft misschien ook wel te maken met het feit dat ik graag iets roods draag. En niet enkel wat zichtbaar is.
Milfje Gresa van 44 uit Den Haag, Zuid-Holland zoekt sex contact
Alliessa (45)
★★★★★
Gescheiden ben ik een aantal jaar geleden maar misschien heeft dat mij wel de ogen geopend. Liefde is misschien niet voor eeuwig maar daarom mag je er toch wel naar verlangen?
ik ben een beetje gezet , en ben op zoek naar een gezellige man, uiterlijk is onbelangrijk leeftijd ook, vind het belangrijker dat je mij waardeert zoals ik ben, en dat mag je van mij ook verwachten.
Secretaresse van 37 jaar oud, 2 kinderen en gescheiden, zoekt een man om hele fijne tijden mee te beleven. Ik hou van de natuur en van de zee. Ik sport redelijk vaak en ik ben dol op gezellig uit eten gaan. Zin gekregen in iets leuks?
Toen alles geregeld was met mijn scheiding heb ik mijzelf eens onder de loep genomen. Terug gekeken op mijn leven en waar ik sta. Ik heb daarna wat veranderd, mijn manier van leven, een kappertje ach je kent het wel. En nu lacht het leven mij weer toe, wie wil er mee lachen?
Nu ik al een tijd gescheiden ben, zou ik graag weer een man willen ontmoeten. Iemand rond mijn eigen leeftijd, want grote leeftijdsverschillen werken bij mij niet.