Ik heb alles achter mij gelaten en zoek een leuk contact om mijn leven weer op de rails te zetten en onder de mensen te komen. Ik hou van koken, uitgaan en wandelen.
Kan hier een hele hoop neer zetten maar mijn verleden zit in mijn rugzakje, ik wil met goede moed naar de toekomst kijken. Dus ik zoek nu een leuk maatje die ook houdt van reizen, wandelen, samen lekker koken en daarna een gezellige avond.
Mijn leven heeft een hele nieuwe wending gekregen na mijn scheiding. Ik ben vrijer geworden, durf te doen wat ik leuk vind en zal ik je eens wat zeggen? Dat bevalt me heel erg goed! Daarom ga ik nu weer doen wat ik leuk vind en dat is een man vinden. Hier, op deze manier. Moet lukken, vind je ook niet?
Altijd in beweging. Ik noem mijzelf soms adhd Diana maar goed, ik ben gewoon geen stilzitter. Ik hou van sporten, reizen, romantiek. Dat laatste heb ik na mijn scheiding niet meer gehad dus zou ik graag weer aan mijn leuke leven toevoegen.
Na het lezen van de boeken van 50tig tinten grijs, het zien van een aantal films en nazoeken op internet ben ik opzoek naar een man die mij,op speelse wijze wegwijs wil maken in de wereld van de BDSM.
Mij gedragen naar mijn leeftijd heb ik geen zin in, ik voel mij veel te jong van geest. Ik ben een type dat alles uit het leven wil halen, enige is dat ik dit niet meer in mijn eentje wil doen. Ben je een reiziger, sta je open voor uitdagingen, dan ben jij de man die ik nodig heb.