Ik heb alles achter mij gelaten en zoek een leuk contact om mijn leven weer op de rails te zetten en onder de mensen te komen. Ik hou van koken, uitgaan en wandelen.
Gescheiden ElisabethW van 46 uit Zwolle, Overijssel zoekt dating
Zahidy (46)
★★★★☆
Na mijn scheiding heb ik een leuke vakantie huisje gekocht in het buitenland. Ik dacht als ik het nu niet doe dan doe ik het nooit. Regelmatig ga ik er ook even heen om te genieten van de natuur de rust en zeker ook de ruimte. Maar ik ben daar zo vaak alleen dat misschien vind ik hier iemand waar ik het mee kan delen.
Je weet wat ze zeggen over donkere vrouwen, once u get black u never go back;) Heb nog nooit een blanke man gedate en het lijkt me wel is spannend dit te doen.
Na het lezen van de boeken van 50tig tinten grijs, het zien van een aantal films en nazoeken op internet ben ik opzoek naar een man die mij,op speelse wijze wegwijs wil maken in de wereld van de BDSM.
Rollenspellen houd ik van, ik heb op zolder een kast die vol hangt met verkleedspullen voor de meest spannende rollenspellen. Wel neem ik altijd de leiding in een rollenspel, daar raak ik extra opgewonden van. Jij zal je totaal moeten overgeven aan mij.
Sinds kort ben ik helemaal in de yoga en tantra lijkt mij heel erg spannend om te proberen. Is er hier iemand die daar ervaring mee heeft of met mij die ervaring op wil doen?
Iedere vrouw wil toch geneukt worden? Die zeggen van niet zijn vaak de grootste sletten, ik kom er gewoon eerlijk voor uit dat ik me hier heb aangemeld voor sex.