Gratis Aanmelden

Gescheiden ElisabethW zoekt dating

ElisabethW (46)

Ik heb alles achter mij gelaten en zoek een leuk contact om mijn leven weer op de rails te zetten en onder de mensen te komen. Ik hou van koken, uitgaan en wandelen.

Maak contact met haar
  1. Naam: ElisabethW
  2. Leeftijd: 46 Jaar
  3. Woonplaats: Zwolle
  4. Provincie: Overijssel
  5. Land: Nederland
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 170-175 cm
  8. Postuur: Normaal
  9. Oogkleur: Blauw
  10. Haarkleur: Blond
  11. Opleiding: HBO
  12. Piercings: Nee
  13. Tatoeages: Nee
  14. Roken: Nee
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Nee
  17. Slikken: Nee
Gescheiden ElisabethW van 46 uit Zwolle, Overijssel zoekt dating
Gnabbel (44)
★★★★☆
Een gezellige, lieve en betrouwe vrouw zoekt een leuke vent...
Mama Gnabbel zoekt man
SallyV (44)
★★★★★
Sinds mijn scheiding heb ik even een lange pauze genomen op het gebied van mannen, maar ik ben er wel weer aan toe! Ik zoek een goed verzorgde, stabiele man om wat extra sparkel in mijn leven te brengen. Samen op reis, leuke dingen doen, genieten van de kleine dingen in het leven.
Moeder SallyV zoekt sexdate
Baaaby (44)
★★★★☆
Ik kan wel wat ontspanning gebruiken, een zalige erotische massage bijvoorbeeld.
Milf Baaaby zoekt contact
PaulaH (46)
★★★★☆
Ben moeder en heb daarnaast een eigen bedrijfje aan huis. Ik ben pas gescheiden maar ben in dit huis blijven wonen vanwege mijn eigen zaak. Ik woon in een mooi huis met garage die is omgebouwd voor mijn bedrijf. Ik wil weer wat spanning in mijn leven, daar lag het zeker niet aan in mijn huwelijk, maar het liep op andere dingen stuk. Ik heb nog wel goed contact met mijn ex, dit vanwege onze kinderen. Die ook nog elk weekend naar hun vader toe gaan.
Moeder PaulaH zoekt man
Wilaltijd (46)
★★★★☆
Zoek iemand voor fun/sex en meer, postuur is niet van belang als je er maar zin in hebt.
Rijpe Wilaltijd zoekt jongen
Nazetje (44)
★★★★☆
Het is zo lang geleden dat ik een leuke man heb ontmoet dat ik het nu maar eens hier ga proberen. Hebben mijn vriendinnen gelijk en zou ik hier gaan vinden wat ik zoek. Hopelijk kom ik er snel achter.
Milf Nazetje zoekt dating
Francien
★★★★★★★★★★
Ik woon in Groningen en mijn band is lek. Die moet gerepareerd worden. Als het je lukt mag je met mijn borsten spelen en misschien nog wel meer..
Fietsband plakken (Klus van half uur)
Babette
★★★★★★★★★★
Ik heb enkele klusjes in mijn tuin die echt gedaan moeten worden, maar ik heb een voet operatie achter de rug, dus ik zoek iemand die me kan helpen in ruil voor een verwennerij..
Tuin Doen (Klus van 1 uur)
Liecke
★★★★★★★★★☆
Als gevolg van een klein ongelukje zit er een gat in mijn muur dat gedicht moet worden, want het is een huurwoning. Wie me helpt, mag lekker met mijn borsten spelen.
Beschadigde muur herstellen (Klus van half uur)
Anoek
★★★★★★★★★☆
Kan iemand voor mij het linker achterwiel van mijn auto losschroeven en er een andere opzetten? (staat in mijn garage) In ruil voor een wilde vrijpartij met mij, na afloop?
Auto reparatie (Klus van 1 uur)
© 2026 Straks Daten