Ik heb alles achter mij gelaten en zoek een leuk contact om mijn leven weer op de rails te zetten en onder de mensen te komen. Ik hou van koken, uitgaan en wandelen.
Hoi, ik ben op zoek naar mannen om gezellige dingen mee te doen, en met de tijd zien we wel hoe het loopt. Wil vooral gezelligheid en eerlijkheid samen.
Ik wist niet dat scheiden zoveel impact zou hebben bij mij maar toch wel. Ik ben er wel overheen maar ik weet wel dat ik er van heb geleerd. Ik wil voorlopig geen relatie maar ik wil iemand waar ik het wel samen gezellig mee kan hebben en leuke dingen mee kan doen.
Ik ben weer als single, voel me vrij en kan doen en laten wat ik wil. Sinds twee jaar ben ik een gescheiden vrouw die alles doet wat ze leuk vind zolang het betaalbaar is. Ik wil een man leren kennen om het leven mee te delen.