Ik heb alles achter mij gelaten en zoek een leuk contact om mijn leven weer op de rails te zetten en onder de mensen te komen. Ik hou van koken, uitgaan en wandelen.
Gescheiden ElisabethW van 46 uit Zwolle, Overijssel zoekt dating
Weetwatzewil (45)
★★★★★
Hallo, leuk dat je de moeite hebt genomen om mijn profiel te bekijken, ik ben gescheiden, heb een leuk baan en een goed sociaal leven, maar ik mis de geile seks. Ik ben dan ook op zoek naar een neukmaatje, en wie weet meer als er een leuke klik is, hoor ik van je?
Al tien jaar ben ik alleen. Ik zoek ook al jaren naar de juiste nieuwe partner, maar die zoektocht is niet makkelijk. Misschien ben ik wel te veeleisend. Ik heb de zoektocht voor een relatie maar even op een laag pitje gezet, ik ga nu gewoon voor een leuke tijd. Kan een nachtje zijn, meerdere dagen of nog langer. We zien het wel!
Ik hou van het leven al heeft het even geduurd om op dit punt te komen. Maar ik merk wel dat ik alleen van het leven hou. Ik zou het ook erg leuk vinden om het weer samen te doen.
Mijn leven is al een tijdje in het slob geraakt, na de scheiding heb ik niemand meer overgehouden waarbij ik terecht kon als ik iemand nodig had. Ik heb me herpakt en een leuke man die met mij een gezellige tijd wil beleven is dan ook meer dan welkom.
Te lang alleen dat het nu echt gaat kriebelen tussen de benen. Graag word ik verwend door een man die de weg weet te vinden bij een vrouw. En die heel lang wil spelen.
Ouder maar daarom niet minder zin, ik denk juist dat ik in de loop der jaren alleen maar meer zin heb gekregen eigenlijk. Ik kan er ook niets aan doen maar zoveel ik met mijzelf speel momenteel is absurd, dus ik zoek een lekkere spontane man die er ook wel pap van lust.