Ik heb alles achter mij gelaten en zoek een leuk contact om mijn leven weer op de rails te zetten en onder de mensen te komen. Ik hou van koken, uitgaan en wandelen.
Hallotjesss;) Het zou mooi zijn als je net als ik beschikt over een flink portie fantasie, houd van intimiteit en niet te vergeten, een zalige vrijpartij.
Ik hou het al best wel lang vol minimaal 8000 stappen per dag, nu ik dit doe kan ik eten wat ik wil en blijf ik mijn figuur houden. Al moet ik soms wel laat nog even rond de tafel rennen.
Volgens mij zijn er mannen genoeg die het wel aandurven om mij eens lekker onder handen te nemen. Ik wil niet zomaar seks ik wil het wel wat uitgebreider en vooral erg spannend. Ik ben niet echt te porren voor een vluggertje.
Eerlijk, betrouwbare man gezocht voor een date en wellicht meerdere. Ik laat me graag mee uiteten nemen naar een gezellig restaurant en daarna samen naar huis of niet.. Ik vind het echt spannend en weet niet zo goed wat ik hier over mezelf kan schrijven, je mag het me vragen!