Ik heb alles achter mij gelaten en zoek een leuk contact om mijn leven weer op de rails te zetten en onder de mensen te komen. Ik hou van koken, uitgaan en wandelen.
Waarom alle mannen op sexy slanke dames vallen weet ik niet want ik ben zeker niet de slankste. Ik kan wel heel sexy zijn maar dan moet jij mij wel de kans geven om je te kunnen verleiden.
In mijn kast hangt een grote collectie lingerie echter draag ik dat nog maar amper. Sinds de scheiding is dat zo en zou al mijn sexy setjes graag eens laten zien aan een knappe vent.
Eerst was ik echt heel blij dat ik weer vrijgezel was na mijn scheiding, maar steeds in een leeg huis thuis komen en in een leeg bed stappen valt toch wel wat tegen na een tijdje. Nu weer toe aan een lieve man in mijn leven, die mijn respecteert zoals ik ben.