Eindelijk is het zover dat ik er klaar voor ben om met een man een relatie aan te gaan. Het heeft even geduurd voor het zover was, mijn ex heeft me een minderwaardigheidscomplex bezorgt en daar ben ik nu overheen gestapt.
Moeder Glendaopen van 41 uit Stichtse Vecht, Utrecht zoekt sex
Stoutblondje (41)
★★★★★
Ik mag dan blond zijn maar makkelijk ben ik niet, je zal dus met een goede openingszin moeten komen anders haak ik af. Ik weet wat ik wil en ook wat ik niet wil, verder moet je weten dat ik een zwak heb voor mannen in pak of uniform. Vaak ben ik geil en heb ik ondeugende gedachte en die wil ik delen met jou.
Geen idee wat ik hier neer moet zetten en dan ben ik heel eerlijk. Ik denk dat iedereen rond onze leeftijd een rugzakje heeft wat aardig gevuld is maar dat kan je ook aan elkaar vertellen.
Hoi lieve mannen! Misschien ben ik naïef, maar ondanks een moeilijk huwelijk en nog moeilijkere scheiding ben ik toch de hoop op liefde niet verloren. Daarbuiten loopt vast wel een man rond die perfect bij mij past, dus benut ik alle mogelijkheden om die ene speciale persoon te vinden. Misschien eerst eens rustig kennismaken en is het niets, dan is het niets, maar wie weet ben jij toch die man waar ik al jaren naar op zoek ben.
De diepe put heb ik achter me gelaten na een lange tijd. Het was heel moeilijk, want ik voelde me behoorlijk afgedankt hoor. Ik stond altijd voor hem klaar en zo opeens word je dan ingeruild voor een jonger exemplaar. Maar ik weet nu dat ik er weer toe doe en dat ik nog niet afgeserveerd ben. Er zijn heus wel lieve mannen te vinden die wel trouw kunnen blijven en me op waarde schatten. Ja toch?
Ik dacht mijn partner voor het leven te hebben gevonden maar onverwacht kondigde hij aan om te scheiden. Ik wist niet wat me overkwam en een half jaar later was de scheiding rond. Al die tijd heb ik het zonder man in bed moeten doen en je kunt dan denk ik wel begrijpen hoe hoog mijn nood is.
Fotograferen is wat ik graag doe, alleen het blijft meestal bij selfies of natuur foto's. Zijn natuurlijk niet minder mooi maar een mooie man zou ik ook wel eens voor mijn lens willen.