Eindelijk is het zover dat ik er klaar voor ben om met een man een relatie aan te gaan. Het heeft even geduurd voor het zover was, mijn ex heeft me een minderwaardigheidscomplex bezorgt en daar ben ik nu overheen gestapt.
Moeder Glendaopen van 41 uit Stichtse Vecht, Utrecht zoekt sex
Danieke (42)
★★★★★
Hey guys, fijn dat jullie hier ook zijn, nu moet het niet moeilijk zijn om mijn droom man te vinden. Erotiek is belangrijk voor mij en ik wil in de slaapkamer echt flink plezier hebben met jou. Ook heb ik wel zin om mijn grenzen eens te verleggen maar dit doen we dan on overleg lijkt mij.
Na mijn scheiding heb ik geen andere man meer gehad in me leven. Het is inmiddels toch alweer een aantal jaren terug dat ik gescheiden ben en heb er in al die tijd ook geen behoefte aan gehad om weer een ander te zoeken. Ik zoek momenteel nog steeds niemand voor een vaste relatie. Eerst maar kijken hoelang we het samen uit kunnen houden.
Een beschaafde man is die ik zoek, iemand waarvan het karakter lief is en die er bovendien goed uitziet. Een carrière tijger wil ik niet, dat was mijn ex man en ben daarom van hem gescheiden.
Alleen is maar alleen, tenminste ik vind het prima om single te zijn, maar voor bepaalde hete dingen moet je toch echt met twee zijn. Wie zit in hetzelfde schuitje als mij?