Eindelijk is het zover dat ik er klaar voor ben om met een man een relatie aan te gaan. Het heeft even geduurd voor het zover was, mijn ex heeft me een minderwaardigheidscomplex bezorgt en daar ben ik nu overheen gestapt.
Moeder Glendaopen van 41 uit Stichtse Vecht, Utrecht zoekt sex
Jaene (43)
★★★★☆
Je ziet soms wel eens een romantische film waarin alles perfect gaat, van voorspel hoofdspel en na spel, maar zo iets heb ik nog nooit mogen beleven in mijn leven. Nee ik ben geen maagd meer maar zo iets lekkers zou ik graag mee maken.
Als ik mezelf zou moeten omschrijven dan zou ik zeggen, een vrouw met ballen. Geen echte ballen natuurlijk maar gewoon een pittig karakter. Ik zeg wat ik denk en hou er niet van om de schijn op te houden. Dat is ook de reden waarom relaties niet altijd succesvol uitpakken want niet iedereen denkt zoals ik. Hopelijk vind ik nu wel een vent die zich in mijn denkwijze kunt vinden.
Ik ben geen hopeloos geval of radeloos omdat ik geen partner heb. Bewust ben ik enkele jaren alleenstaand geweest maar kijk nu verwachtingsvol uit naar de mannen die op me reageren.
Een beetje eenzaam is het wel geworden in mijn leven nu ik geen vriend meer heb. Ik voel me er wel goed bij maar de aandacht van een lieve man is wat ik toch wel heel erg mis.
Sinds ik gescheiden ben moet ik zeggen dat ik een heel andere visie op het leven heb gekregen. Ik geniet maar vind het soms ook wel fijn om de mannen eens een beetje uit te dagen.
Inmiddels is het alweer twee jaar geleden dat ik gescheiden ben en al die tijd heb ik mezelf in bed moeten verwennen. Wil dat daar een einde aan komt en dat een lieve, tedere man het van me overneemt.