Eindelijk is het zover dat ik er klaar voor ben om met een man een relatie aan te gaan. Het heeft even geduurd voor het zover was, mijn ex heeft me een minderwaardigheidscomplex bezorgt en daar ben ik nu overheen gestapt.
Moeder Glendaopen van 41 uit Stichtse Vecht, Utrecht zoekt sex
Tierini (43)
★★★★☆
Lang niet alles verloopt vlekkeloos in mijn leven, met name de scheiding deed me veel verdriet. een vechtscheiding is het geworden en ben blij dat dat achter de rug is. Kinderen heb ik gelukkig niet want die zouden daar de dupe van zijn geworden. Wil een man leren kennen die niet egocentrisch is alleen maar oog heeft voor zijn carrière.
Bijna altijd goedgehumeurd ben ik. Ik ben een postief ingestelde vrouw en ik kgeef nooit op. Zo nu dus ook niet. Ik ben alweer een tijdje op zoek naar een leuke man om daar eventueel wat mee op te bouwen. Mag ook eenmalig zijn, maar ik ga een nieuwe relatie zeker niet uit de weg. Gewoon eens kijken of we bij elkaar passen?
Als je alleen bent ben je ook wel een keer klaar met solo seks. Ik zoek een man die gewoon lekker geil en gek is en ook nog eens leuk tussen de lakens.
Een goed potje vrijen ben ik dol op, enige nadeel is dat ik sinds ik gescheiden ben amper meer vrij. Dit begint zijn tol te eisen, ik ben toe aan een man die mij op regelmatige basis wil verwennen.
Als ik eenmaal de man van mijn dromen heb ontmoet dan wil ik er ook helemaal voor gaan, tenminste als we een klik met elkaar hebben. Mijn single bestaan wil graag opgeven voor een man die met mij een relatie wil aangaan.