Eindelijk is het zover dat ik er klaar voor ben om met een man een relatie aan te gaan. Het heeft even geduurd voor het zover was, mijn ex heeft me een minderwaardigheidscomplex bezorgt en daar ben ik nu overheen gestapt.
Moeder Glendaopen van 41 uit Stichtse Vecht, Utrecht zoekt sex
Shaniarr (41)
★★★★★
Gescheiden, maar seksueel nog zeer actief. Helaas sta ik alweer even droog, dus ik zoek per direct een lekkere kerel die zich beschikbaar stelt om mij weer even ouderwets te neuken. Je hoeft niet voorzichtig met me te zijn, hoe harder, hoe beter.
Als je jouw leven lang ervoor gezorgd hebt dat je in opperbeste stemming en gezondheid verkeert en een super conditie hebt, dan wil je ook nog wel genieten van wat spanning en avontuur. Met mijn leeftijd als oude vrijster moeten leven is een schande. Dus ik zoek een minnaar. Ik val op iets jonger, maar jong van geest en lichaam is ook welkom.
Drie jaar gescheiden en twee jaar lang heb ik moeten zwoegen om ondermijn ex uit te komen. Zelfs de politie moest erbij komen en ben nu een jaar lang helemaal vrij van hem. Ik kan het weer aan om een leuke man te leren kennen die een verslaving heeft.
Een beschaafde man is die ik zoek, iemand waarvan het karakter lief is en die er bovendien goed uitziet. Een carrière tijger wil ik niet, dat was mijn ex man en ben daarom van hem gescheiden.
Na mijn scheiding echt de tijd aan mijzelf gegund om het leven weer op de rit te krijgen. En ik had dat ook wel echt nodig om samen met de kinderen een plekje te vinden. Maar nu is het weer tijd voor een maatje want dat heb ik echt wel gemist.
Ik verwacht dat de concurrentie groot is hier en met name voor vrouwen van rond mijn leeftijd. Toch hoop ik kans te maken om een lieve man te treffen die met mij verder wil in het leven.