Eindelijk is het zover dat ik er klaar voor ben om met een man een relatie aan te gaan. Het heeft even geduurd voor het zover was, mijn ex heeft me een minderwaardigheidscomplex bezorgt en daar ben ik nu overheen gestapt.
Moeder Glendaopen van 41 uit Stichtse Vecht, Utrecht zoekt sex
Brig (42)
★★★★☆
Drie jaar gescheiden nu en drie jaar geen sex gehad. Geloof je me niet? Het is echt waar. Ja, sex met mezelf, dat heb ik wel gedaan, iedere dag bijna. En hoewel ik mezelf best een lekker wijf vind, is het toch niet echt bevredigend. Daar heb ik toch weer eens een echte man met een stijve pik voor nodig.
Rust is waar ik echt van hou in mijn leven, doe ook yoga dus op zich is dat wel iets wat ik heb. Genieten hoort er ook bij ik red het voor een groot gedeelte in mijn eentje maar soms mis je ook wel een arm om je heen.
Van het leven moet je 100% genieten en dat doe ik dan ook. Ik kan niet zeggen dat ik mij verveel maar een maatje aan mijn zijde zal zeker niet verkeerd zijn.
Wat meer glans mag mijn leven wel weer krijgen, sinds ik weer alleenstaand ben sluit ik me een beetje op en ben veel op mezelf. Hoog tijd om dat te doorbreken, me mooi te maken en opzoek te gaan naar een lieve man.
Al een tijd gescheiden en moet zeggen dat ik mijn man niet mis. Ik heb ook heel wat meegemaakt met hem. Mijn hartje heeft wel nog een klein plaatsje voor een lieve man die wel respect heeft.
Ervaring met een lieve, goede man heb ik eigenlijk helemaal niet. Dat realiseerde ik me laatst toen ik op de koffie was bij een vriendin die een hele lieve man heeft. Mijn man was helaas niet zo lief, die heb ik gelukkig ook niet meer. De man van mijn vriendin kan ik helaas niet hebben, haha, maar ik kan natuurlijk wel zelf op zoek gaan naar mijn lot uit de loterij. Ben jij dat misschien?