Mag het een fotootje meer, ik hoor het je denken. Maar sommige dingen moet je niet zien op een foto toch haha. Wat ik hier zoek een leuke man die ook zich zelf graag laat zien.
Milfje Phieleine van 41 uit Tynaarlo, Drenthe zoekt contact
wendyR (42)
★★★★☆
Goedlachse dame die een gezellig maatje zoekt. Altijd in voor gezelligheid en een praatje. Ik ben geen type fotomodel. Ik ben graag buiten en dol op dieren. Ik kom net zo makkelijk onder de modder thuis als mijn kinderen. Sta altijd voor iedereen klaar en ben nu op zoek naar mijn eigen rots in de branding. Wat ik zoek is een lief, gezellig, prettig gestoord, betrouwbaar maatje voor mij en mijn kinderen.
Mijn man wou een jongere vriendin, die heeft hij maar of hij nog blij is weet ik niet. Ik heb het leven radicaal omgegooid, sporten sexy lingerie en nu nog een sexy man.
Geen idee wat ik hier neer moet zetten en dan ben ik heel eerlijk. Ik denk dat iedereen rond onze leeftijd een rugzakje heeft wat aardig gevuld is maar dat kan je ook aan elkaar vertellen.
Jij bent een stoere man, die alles zou doen om zijn vrouwtje te beschermen. Ach misschien is dit gewoon een droom van mij maar die kunnen toch altijd uitkomen?
Heel vaak zie ik op televisie van die dames die superondeugend zijn en van allerlei stoute dingen laten zien. Dat wil ik ook. Maar ik vind dat een beetje eng. Ik ben geen slanke den, dus ik denk al gauw dat mannen me niet mooi vinden. Mijn ex heeft me dat vaak genoeg laten weten. Toch probeer ik het. Zijn er mannen die me wel mooi vinden en bij wie ik echt ondeugend kan zijn zonder dat ik uitgelachen word?
Helaas helaas, mijn man, of eigenlijk ex-man, kon er niet mee omgaan dat ik een open relatie wou. Hij heeft het geprobeerd, maar werd vreselijk jaloers als ik een afspraakje met iemand had. We zijn uit elkaar. Dus ik heb alle vrijheid om rond te neuken. Nog niet zo oud, nog steeds lekker, dus wie spreekt met me af?