Mag het een fotootje meer, ik hoor het je denken. Maar sommige dingen moet je niet zien op een foto toch haha. Wat ik hier zoek een leuke man die ook zich zelf graag laat zien.
Milfje Phieleine van 41 uit Tynaarlo, Drenthe zoekt contact
Wildd (41)
★★★★★
Niet op mijn mondje gevallen, zeg wat ik denk en verwacht dit ook van jou. Praat graag over spannende dingen, heb een ruime fantasie en zoek beslist niet iemand die preuts of verlegen is, gewoon lekker spontaan en jezelf zijn vind ik het belangrijkste wat er is!
Hey guys, fijn dat jullie hier ook zijn, nu moet het niet moeilijk zijn om mijn droom man te vinden. Erotiek is belangrijk voor mij en ik wil in de slaapkamer echt flink plezier hebben met jou. Ook heb ik wel zin om mijn grenzen eens te verleggen maar dit doen we dan on overleg lijkt mij.
Omdat ik moeder ben mag ik niet meer genieten van mijn leven? Ik vind dat zo makkelijk gezegd, zijn er ook nog mannen die het niet erg vinden dat ik een moeder ben?
Sinds enkele jaren woon ik in Nederland en ik kom oorspronkelijk uit Griekenland. Ik heb toen besloten de stap te nemen om te emigreren want een normaal leven is daar erg moeilijk op te bouwen. Gelukkig heb ik het heel erg naar mijn zin hier en heb mijn leven netjes op de rails. Het enige wat mij nog ontbreekt is een leuke man om mee samen te zijn.
Ik ben een leuke, gezellige, sportieve vrouw. Ik hou van wintersport, zonvakanties en winkelen. Daarnaast heb ik een pittig karakter en een leven met mij zal dan ook nooit saai zijn;) Ik ben open, spontaan en zorgzaam....
Dit lekkere wijf met een dito heerlijk lijf kan je toch niet onaangeroerd maar laten verschrompelen? Zijn er dan echt geen mannen die mij een beetje willen bevochtigen?