Mag het een fotootje meer, ik hoor het je denken. Maar sommige dingen moet je niet zien op een foto toch haha. Wat ik hier zoek een leuke man die ook zich zelf graag laat zien.
Milfje Phieleine van 41 uit Tynaarlo, Drenthe zoekt contact
Kissxoxokiss (41)
★★★★★
Mijn leven is een puinhoop geweest. Nu ben ik er klaar mee en nu zoek ik eens een leuke vent die niet alleen aan sex denkt. Natuurlijk is dat belangrijk maar het gezellig hebben samen is net zo belangrijk toch?
Zoek een alleenstaande man, ik ben een moderne vrouw die al een tijdje gescheiden is en de ellende achter me heb gelaten. Samen met jou wil ik kijken of we een klik met elkaar hebben en verder samen kunnen gaan.
Als je niet veel ouder bent dan ik en je aangesproken voelt om een lieve reactie te sturen dan zie ik die met veel belangstelling tegemoet. Ik ben een single vrouw die graag in contact komt met een alleraardigste man.
Ik gedraag me niet altijd naar mijn leeftijd en heb dan het gevoel dat ik nog 25 ben. Ik ben een spontane vrouw die er naar uitkijkt om weer emnan te treffen die met mij een relatie wil aangaan.
Mijn huwelijk was helaas maar van korte duur. Meneer deed het buiten de deur en als ik ergens allergisch voor benl is het wel ontrouw. Dus ik zoek nu een man die op de eerste plaats trouw is. Cheaters hoeven echt niet te reageren, die pijn wil ik niet meer voelen. Maar als je een lieve en vooral trouwe man bent, wil ik het graag met je proberen.
In het mooie noorden van het land heb je nog van die natuurlijke meren of rivieren. Je kan daar heerlijk genieten in het water maar ook zeker langs de kant. Wie is er ook zo avontuurlijk om daar te gaan genieten?