Mag het een fotootje meer, ik hoor het je denken. Maar sommige dingen moet je niet zien op een foto toch haha. Wat ik hier zoek een leuke man die ook zich zelf graag laat zien.
Milfje Phieleine van 41 uit Tynaarlo, Drenthe zoekt contact
Emmieke (41)
★★★★★
Een beschaafde man is die ik zoek, iemand waarvan het karakter lief is en die er bovendien goed uitziet. Een carrière tijger wil ik niet, dat was mijn ex man en ben daarom van hem gescheiden.
Laarzen en tassen, ik kan er geen genoeg van krijgen. Maar goed ik denk dat meerdere vrouwen zo zijn. Heb jij enig idee waar ik nog meer geen genoegen van kan krijgen?
Het is de hoogste tijd voor een lekkere vent in mijn leven. Liefst een lekker jong ding, ik ben, zoals ze dat noemen, een milf. En wat voor één! Bij mij kom je gegarandeerd aan te trekken. Ik doe niet onder voor een jonge meid van achttien, ik durf zelfs wel te zeggen dat ik beter ben!
Voor een eenmalig contact ben ik niet te porren, ik ga voor een vaste relatie en anders niets. Ik ben een zorgzame lieve vrouw, werk in het ziekenhuis en ben kinderloos.
Ik zou mezelf beschrijven als een stoere vrouw. ik durf veel, ik doe veel en ik ben niet op mijn mondje gevallen. Als een man mij kan temmen dan ben je een blijvertje.
Ik hoop niet dat je verder kijkt nu je mij hebt gevonden. Ik ben een heel leuke vrouw, spontaan, sociaal en natuurlijk ontzettend lief. Het single leventje bevalt me niet zo en kijk uit naar de reacties van leuke mannen die ik hoop te krijgen.