Hete Alexandra33 van 41 uit Noardeast-Fryslan, Friesland zoekt jongen
Mojoko (41)
★★★★☆
Erg benieuwd ben naar de reactie die ik hopelijk krijg, als het er heel veel zijn dan is de keuze waarschijnlijk een stuk moeilijker, maar het zei zo. Liever te veel dan te weinig reacties.
Dromen komen bij mij vaak voor, nu is het toch een keer tijd om dingen werkelijkheid te laten worden. Sinds mijn scheiding heb ik al geen seks meer gehad, via deze weg hoop ik daar verandering in te brengen.
In het mooie noorden van het land heb je nog van die natuurlijke meren of rivieren. Je kan daar heerlijk genieten in het water maar ook zeker langs de kant. Wie is er ook zo avontuurlijk om daar te gaan genieten?
Als jij het bent die op hetzelfde niveau zit als ik qua intellect en baan dan is de kans groot dat we het met elkaar fijn gaan hebben. Uiteraard moet de klik er zijn en de aantrekkingskracht voor elkaar groot.
Mag het een fotootje meer, ik hoor het je denken. Maar sommige dingen moet je niet zien op een foto toch haha. Wat ik hier zoek een leuke man die ook zich zelf graag laat zien.
Ik ben wel een beetje stevig, maar dat mag de pret niet echt drukken denk ik. Als wij een leuke tijd gaan hebben samen is het juist goed, je kan met mij alle kanten op, als je wilt weten wat ik jou kan geven, aarzel dan niet en neem contact op. Kusjes.