Hete Alexandra33 van 41 uit Noardeast-Fryslan, Friesland zoekt jongen
Liksnoep (41)
★★★★★
Ik ben wel een beetje stevig, maar dat mag de pret niet echt drukken denk ik. Als wij een leuke tijd gaan hebben samen is het juist goed, je kan met mij alle kanten op, als je wilt weten wat ik jou kan geven, aarzel dan niet en neem contact op. Kusjes.
Geen idee wat ik hier neer moet zetten en dan ben ik heel eerlijk. Ik denk dat iedereen rond onze leeftijd een rugzakje heeft wat aardig gevuld is maar dat kan je ook aan elkaar vertellen.
Mijn fetish ik zie het je vragen, dat zijn gewoon spannende stoeipakjes aantrekken. Vooral in de natuur zoals je ziet maak ik het graag erg heet. Enig idee waarmee ik het nog heter zou krijgen?
Ik heb lang gedacht dat iedereen me voor de gek hield toen ze vertelde dat ze mijn ex met andere vrouwen hadden zien zoenen. Ik had totaal niet verwacht dat hij zo was en kwam van een koude kermis terug toen hij de waarheid opbiechtte. De scheiding was een feit en ben nu weer zoekende naar en leuke man die niet zo is als mijn ex.
Ik ben geen 18 meer maar vind het nog steeds heel leuk om een avondje uit te gaan en met name in het weekend. Helaas heb ik niet iemand die met me mee wil gaan en als jij een keer de bloemetjes buiten wil zetten met een superleuke vrouw als ik dan zie ik je reactie graag tegemoet.