Wat meer glans mag mijn leven wel weer krijgen, sinds ik weer alleenstaand ben sluit ik me een beetje op en ben veel op mezelf. Hoog tijd om dat te doorbreken, me mooi te maken en opzoek te gaan naar een lieve man.
Dame Ytieka van 41 uit Den Haag, Zuid-Holland zoekt dating
Rechellie (43)
★★★★☆
Ik begin het niet meer leuk te vinden om single te zijn, net toen ik het was maakte ik daar dankbaar gebruik van maar nu mis een man in mijn leven. Ik wil niet elke avond alleen thuis zitten maar een man vinden op de ban k die me welkom heet.
Heb een aantal jaar geleden een leuke boot gekocht, redelijk groot en daardoor is het eigenlijk een huisje op het water. Ik ga er ook regelmatig een paar dagen mee weg maar de laatste tijd voel ik mij er ook erg alleen.
Zo af en toe heb ik het niet meer, met name als mijn speeltje weigert te functioneren doordat de batterijen op zijn en ik geen batterijen in huis heb. Wil dan het liefst elke man die voorbij loopt mijn bed in sleuren. Wie weet ben jij het die mij dan uit de brand wil helpen.
De tijd die ik nu in mijn werk stop omdat ik me zo alleen en eenzaam voel geeft me geen voldoening. Ik wil uit die vlucht ontsnappen door een leuke man te vinden die bij me past.
Ik wil maar wat graag een paar nachtjes van je heerlijke body gebruikmaken. Wil je voelen, hoe je me zoent, me streelt en teder bij me binnendringt. Ik kan niet wachten om je te leren kennen.
Als ik niet aan het werk hoef ga ik heel graag op vakantie of een beetje de wereld verkennen, ik zou heel erg graag een man treffen die ook wat avontuur in zijn leven wil hebben.