Wat meer glans mag mijn leven wel weer krijgen, sinds ik weer alleenstaand ben sluit ik me een beetje op en ben veel op mezelf. Hoog tijd om dat te doorbreken, me mooi te maken en opzoek te gaan naar een lieve man.
Waarom is het op mijn leeftijd zo moeilijk om aan een spannende minnaar te komen? Ik denk niet dat ik er slecht uitzie en ik denk dat ik enorm veel te bieden heb. Ik kom hier dus maar eens snuffelen. Op zoek naar een man voor de lusten. Voor een beetje aandacht en romantiek.
Rust is waar ik echt van hou in mijn leven, doe ook yoga dus op zich is dat wel iets wat ik heb. Genieten hoort er ook bij ik red het voor een groot gedeelte in mijn eentje maar soms mis je ook wel een arm om je heen.
Elke man mag reageren op mij, oud, jong, het maakt me niet uit. Het enige wat ik wil is om een lieverd te leren kennen die behulpzaam is en sociaal goed ontwikkelt. Samen met jou een relatie aangaan is waar ik open voor sta.
Zo een leuke en attente vrouw al sik laat toch niemand aan haar lot over? Ik voel me alleen en verlaten een leuke man kan mijn leven beduidend fijner maken. Wil genieten van he leven en het liefst met jou.
Helaas ben ik nu al een hele tijd alleen, kom gewoon de juiste man niet tegen. Het is niet dat ik veeleisend ben maar word gewoon vaak voor de gek gehouden.