Wat meer glans mag mijn leven wel weer krijgen, sinds ik weer alleenstaand ben sluit ik me een beetje op en ben veel op mezelf. Hoog tijd om dat te doorbreken, me mooi te maken en opzoek te gaan naar een lieve man.
Dame Ytieka van 41 uit Den Haag, Zuid-Holland zoekt dating
Sexysinglelover (42)
★★★★☆
Alleen is maar alleen, tenminste ik vind het prima om single te zijn, maar voor bepaalde hete dingen moet je toch echt met twee zijn. Wie zit in hetzelfde schuitje als mij?
Ik geef toe dat ik een beetje nonchalant kan zijn maar dat is dan ook het enige minpuntje dat ik heb. Ik wil een serieuze man leren kennen die me wel ziet zitten als zijn levenspartner.
Heb een aantal jaar geleden een leuke boot gekocht, redelijk groot en daardoor is het eigenlijk een huisje op het water. Ik ga er ook regelmatig een paar dagen mee weg maar de laatste tijd voel ik mij er ook erg alleen.
Ik hoop echt dat de man van mijn dromen in de buurt woont, ik heb een relatie afstand gehad maar dat beviel me totaal niet. Ik wil je naast me hebben en het liefst elke dag van je kunnen genieten.
Als je net als ik al een tijdje opzoek bent naar de ware liefde dan zou het maar zo kunnen zijn dat ik dat ben. Ik hoop het wel want dat maakt de keuze in al de reacties die ik hoop te krijgen een stuk makkelijker.