Wat meer glans mag mijn leven wel weer krijgen, sinds ik weer alleenstaand ben sluit ik me een beetje op en ben veel op mezelf. Hoog tijd om dat te doorbreken, me mooi te maken en opzoek te gaan naar een lieve man.
Dame Ytieka van 41 uit Den Haag, Zuid-Holland zoekt dating
Veralienx (41)
★★★★★
Eindelijk heb ik tijd oor mezelf, in mijn huwelijk heb ik vooral al mijn aandacht aan mijn man besteed. Zijn carrière stond op nummer één en heb wat feestjes mee moeten maken waar ik geen zin in had. Ben blij daar vanaf te zijn en een nieuwe man toe te laten in mijn leven.
Bij mij thuis is het net de zoete inval, iedereen is bij mij van harte welkom. Mijn koelkast is altijd goed gevuld om iedereen te voorzien van een hapje en een drankje.
Sinds ik gescheiden heb ik heel veel nieuwe dingen ontdekt. Ik was dan ook maar het gewone huismoedertje. Nu durf ik al eens uitdagen en kijken hoe een man reageert. Hier hoop ik ook wel een man te leren kennen die mij eens durft uit te dagen.
Zo in mijn eentje als alleenstaande heb ik het best wel naar mijn zin. Het enige wat ik mis is de liefde en intimiteit die een lieve man me kan geven. Drie jaar ben ik nu single en wat aandacht van een lieve man is meer dan welkom.
Een goed potje vrijen ben ik dol op, enige nadeel is dat ik sinds ik gescheiden ben amper meer vrij. Dit begint zijn tol te eisen, ik ben toe aan een man die mij op regelmatige basis wil verwennen.
Samen met mijn 4 honden woon ik in een prachtige vrijstaande villa met een grote tuin er omheen. Dieren geven zoveel liefde, ze zijn trouw aan hun baasje. Kinderen heb ik niet, zal eerlijk zijn, daar ben ik het type niet voor. Ik wil mijn liefde geven aan honden en aan een man, alleen die man moet ik nog even zien te vinden.