Wat meer glans mag mijn leven wel weer krijgen, sinds ik weer alleenstaand ben sluit ik me een beetje op en ben veel op mezelf. Hoog tijd om dat te doorbreken, me mooi te maken en opzoek te gaan naar een lieve man.
Dame Ytieka van 41 uit Den Haag, Zuid-Holland zoekt dating
Lekkerleveh (41)
★★★★☆
Een lastig huwelijk heb ik achter de rug maar dat is allemaal mooi afgesloten. Ik heb alle tijd voor jou en ik hoop dat jij ook alle tijd voor mij zult hebben! Kunnen wij elkaar misschien wat moois bieden?
Ik hoop mijn ware liefde hier te vinden, in het vrijgezelle leven kom ik die niet tegen en in de supermarkt al helemaal niet. Ik droom van de man die me de liefde van mijn leven zal zijn.
Als je ook toe bent aan een geil contact dan ben je bij mij aan het juiste adres aanbeland. Ik zoek een knappe, te vent die al mijn gaatjes wil volpompen met zijn geile zaad.
Ik sta er helemaal alleen voor met mijn zoontje. Mijn ex is na de scheiding met de Noorderzon vertrokken en laat ons achter. Geen alimentatie, helemaal niets. Gelukkig heb ik een goede baan en kan me financieel goed bedruipen. Blijft over dat er van liefde tussen man en vrouw geen sprake meer is.
Ben al een tijdje op zoek naar een leuke vakantie woning, gewoon waar je tijd kan doorbrengen als je er zin in hebt. Maar ik heb er niet veel verstand van of het verstandig is of niet. Wie zou samen met mij deze zoektocht willen maken?
Een beetje eenzaam is het wel geworden in mijn leven nu ik geen vriend meer heb. Ik voel me er wel goed bij maar de aandacht van een lieve man is wat ik toch wel heel erg mis.