Wat meer glans mag mijn leven wel weer krijgen, sinds ik weer alleenstaand ben sluit ik me een beetje op en ben veel op mezelf. Hoog tijd om dat te doorbreken, me mooi te maken en opzoek te gaan naar een lieve man.
Dame Ytieka van 41 uit Den Haag, Zuid-Holland zoekt dating
HarinaEl (43)
★★★★★
Drie jaar gescheiden en twee jaar lang heb ik moeten zwoegen om ondermijn ex uit te komen. Zelfs de politie moest erbij komen en ben nu een jaar lang helemaal vrij van hem. Ik kan het weer aan om een leuke man te leren kennen die een verslaving heeft.
Hoi, leuk dat je op mijn profiel kom kijken. Wat zal ik over mezelf vertellen. Kan het standaard verhaal vertellen: ik ben een lieve en spontane vrouw. Maar dat verteld iedereen al ? Wel kan ik zeggen dat ik van reizen hou en graag veel van de wereld wil zien. Helaas heb ik nog niet zoveel gezien als ik zou willen. Misschien deel jij deze passie wel met mij
Ik ben altijd de vrouw waar men heen komt voor goed advies. Ook de mannen zien mij altijd maar als een vriendin. Ik zou zo graag weer eens iemands vriendin willen zijn.
Gewoon een beetje scharrelen, dat ben ik aan het doen. Geen vastigheid, dat heb ik de afgelopen vijftien jaar mee mogen maken, daar zeg ik nu even nee tegen. Maar gewoon beetje elkaar aftasten, een spannende vrijpartij, misschien daarna nog eens. Gewoon lekker scharrelen dus, wat ik al zei. Scharrel je met me mee?
Ik ben wel een beetje stevig, maar dat mag de pret niet echt drukken denk ik. Als wij een leuke tijd gaan hebben samen is het juist goed, je kan met mij alle kanten op, als je wilt weten wat ik jou kan geven, aarzel dan niet en neem contact op. Kusjes.