Wat meer glans mag mijn leven wel weer krijgen, sinds ik weer alleenstaand ben sluit ik me een beetje op en ben veel op mezelf. Hoog tijd om dat te doorbreken, me mooi te maken en opzoek te gaan naar een lieve man.
Dame Ytieka van 41 uit Den Haag, Zuid-Holland zoekt dating
Kissxoxokiss (41)
★★★★☆
Mijn leven is een puinhoop geweest. Nu ben ik er klaar mee en nu zoek ik eens een leuke vent die niet alleen aan sex denkt. Natuurlijk is dat belangrijk maar het gezellig hebben samen is net zo belangrijk toch?
Ik ben inmiddels alweer 2 jaar single, heb een vreselijke relatie achter de rug en in die 2 jaar helemaal niemand meer gehad. Het begint al aardig te kriebelen bij me en ben weer toe aan een leuke, echte kerel!
De diepe put heb ik achter me gelaten na een lange tijd. Het was heel moeilijk, want ik voelde me behoorlijk afgedankt hoor. Ik stond altijd voor hem klaar en zo opeens word je dan ingeruild voor een jonger exemplaar. Maar ik weet nu dat ik er weer toe doe en dat ik nog niet afgeserveerd ben. Er zijn heus wel lieve mannen te vinden die wel trouw kunnen blijven en me op waarde schatten. Ja toch?
Als je net als ik al een tijdje opzoek bent naar de ware liefde dan zou het maar zo kunnen zijn dat ik dat ben. Ik hoop het wel want dat maakt de keuze in al de reacties die ik hoop te krijgen een stuk makkelijker.
Ik geloof nog steeds da tik ooit de liefde van mijn leven ontmoet, verwacht zelfs dat dat hier gaat gebeuren. Als jij denkt dat te zijn dan verwacht ik snel een lieve reactie van je.
Sinds ik gescheiden heb ik heel veel nieuwe dingen ontdekt. Ik was dan ook maar het gewone huismoedertje. Nu durf ik al eens uitdagen en kijken hoe een man reageert. Hier hoop ik ook wel een man te leren kennen die mij eens durft uit te dagen.