Wat meer glans mag mijn leven wel weer krijgen, sinds ik weer alleenstaand ben sluit ik me een beetje op en ben veel op mezelf. Hoog tijd om dat te doorbreken, me mooi te maken en opzoek te gaan naar een lieve man.
Moet mijzelf weer op de markt gooien zoals het heet volgens mijn vriendinnen dus hier ben ik. Wat ik zoek gewoon een erg leuk maatje om te kijken of er meer uit voort kan komen.
Als je meteen al hebt nu je me hier ziet, dat is een leuke vrouw en daar wil ik graag kennis mee maken, reageer dan snel want voor je het weet heb ik een ander gevonden. Ik ben een hartelijke vrouw die vol in het leven staat en zich eenzaam voelt.
Een nette man is wat ik zoek je mag best een grote mond hebben maar een klein hartje. Dat is echt wat bij mij past. Je weet hoe je een vrouw moet verleiden en doet dat op zo een manier dat er niet om je heen te draaien valt. Dat lijkt mij wel wat dus doe je best!
Ik mag dan blond zijn maar makkelijk ben ik niet, je zal dus met een goede openingszin moeten komen anders haak ik af. Ik weet wat ik wil en ook wat ik niet wil, verder moet je weten dat ik een zwak heb voor mannen in pak of uniform. Vaak ben ik geil en heb ik ondeugende gedachte en die wil ik delen met jou.
Alleen is maar alleen, tenminste ik vind het prima om single te zijn, maar voor bepaalde hete dingen moet je toch echt met twee zijn. Wie zit in hetzelfde schuitje als mij?