Wat meer glans mag mijn leven wel weer krijgen, sinds ik weer alleenstaand ben sluit ik me een beetje op en ben veel op mezelf. Hoog tijd om dat te doorbreken, me mooi te maken en opzoek te gaan naar een lieve man.
Dame Ytieka van 41 uit Den Haag, Zuid-Holland zoekt dating
Aktiffgirl (41)
★★★★☆
Lekker op vakantie, de natuur in of een dagje mountainbiken, dat zijn de dingen die ik leuk vind om te doen. Momenteel ga ik vaak alleen maar het is natuurlijk veel leuker en gezelliger om het samen te doen.
Een lekkere massage is waar ik van kan genieten. Maar ik geef ze ook erg graag. Helemaal omdat ik een aantal maanden geleden een cursus gevolgd heb. Alleen de happy end kwam daar niet voorbij.
De tijd die ik nu in mijn werk stop omdat ik me zo alleen en eenzaam voel geeft me geen voldoening. Ik wil uit die vlucht ontsnappen door een leuke man te vinden die bij me past.
Na de scheiding heb ik in een flinke dip gezeten en ben reuze blij dat ik daar goed uit ben gekomen. Ik voel me weer goed en op en top vrouw en zoek een man die interesse heeft om een relatie met me aan te gaan.
Ik ben inmiddels alweer 2 jaar single, heb een vreselijke relatie achter de rug en in die 2 jaar helemaal niemand meer gehad. Het begint al aardig te kriebelen bij me en ben weer toe aan een leuke, echte kerel!
Een nette man is wat ik zoek je mag best een grote mond hebben maar een klein hartje. Dat is echt wat bij mij past. Je weet hoe je een vrouw moet verleiden en doet dat op zo een manier dat er niet om je heen te draaien valt. Dat lijkt mij wel wat dus doe je best!