Wat meer glans mag mijn leven wel weer krijgen, sinds ik weer alleenstaand ben sluit ik me een beetje op en ben veel op mezelf. Hoog tijd om dat te doorbreken, me mooi te maken en opzoek te gaan naar een lieve man.
Dame Ytieka van 41 uit Den Haag, Zuid-Holland zoekt dating
Rosaley (41)
★★★★★
Een lekkere massage is waar ik van kan genieten. Maar ik geef ze ook erg graag. Helemaal omdat ik een aantal maanden geleden een cursus gevolgd heb. Alleen de happy end kwam daar niet voorbij.
Als ik eenmaal de man van mijn dromen heb ontmoet dan wil ik er ook helemaal voor gaan, tenminste als we een klik met elkaar hebben. Mijn single bestaan wil graag opgeven voor een man die met mij een relatie wil aangaan.
Een lastig huwelijk heb ik achter de rug maar dat is allemaal mooi afgesloten. Ik heb alle tijd voor jou en ik hoop dat jij ook alle tijd voor mij zult hebben! Kunnen wij elkaar misschien wat moois bieden?
Ik heb lang gedacht dat iedereen me voor de gek hield toen ze vertelde dat ze mijn ex met andere vrouwen hadden zien zoenen. Ik had totaal niet verwacht dat hij zo was en kwam van een koude kermis terug toen hij de waarheid opbiechtte. De scheiding was een feit en ben nu weer zoekende naar en leuke man die niet zo is als mijn ex.
Ik denk dat jij optimaal zal genieten van mijn heerlijke rondingen, je mag er bijna alles mee doen waar je zin in hebt. Verwacht wel van jou dat je mij ook laat genieten en hopelijk niet één keer.
Ik ben zeker niet op mijn mondje gevallen en ben heel duidelijk wat ik wil en wat ik zoek. Ik wil een man leren kennen die single is, geen macho of nerd maar iemand die gevoelig is en een heel romantische instelling heeft.