Wat meer glans mag mijn leven wel weer krijgen, sinds ik weer alleenstaand ben sluit ik me een beetje op en ben veel op mezelf. Hoog tijd om dat te doorbreken, me mooi te maken en opzoek te gaan naar een lieve man.
Dame Ytieka van 41 uit Den Haag, Zuid-Holland zoekt dating
Marinja (41)
★★★★★
Mag in mijn leven niet klagen, mijn eigen onderneming opgezet om zo van mijn hobby mijn beroep te maken, en na wat werk is het mij echt gelukt. Dus nu wil ik mijn volgend projectje starten, zoeken naar de ideale man.
Sinds ik ben gescheiden voel ik me 100 kilo lichter. Wel mis ik echt iemand om zo nu en dan de romantiek mee te beleven en leuke dingen mee te doen. Ik zoek ook iemand die qua karakter goed bij mij aansluit. Eerlijkheid en oprechtheid vind ik het aller belangrijkste.
Rust is waar ik echt van hou in mijn leven, doe ook yoga dus op zich is dat wel iets wat ik heb. Genieten hoort er ook bij ik red het voor een groot gedeelte in mijn eentje maar soms mis je ook wel een arm om je heen.
Ik ben een single vrouw met een artistieke inslag, schilderen is mijn hobby en ga graag naar een expositie. Ik zoek een man die ook zo in elkaar steekt en met mij op zoek wil gaan naar nieuwe kunstenaars en natuurlijk de liefde.
Na mijn scheiding heb ik geen andere man meer gehad in me leven. Het is inmiddels toch alweer een aantal jaren terug dat ik gescheiden ben en heb er in al die tijd ook geen behoefte aan gehad om weer een ander te zoeken. Ik zoek momenteel nog steeds niemand voor een vaste relatie. Eerst maar kijken hoelang we het samen uit kunnen houden.
Bij mij thuis is het net de zoete inval, iedereen is bij mij van harte welkom. Mijn koelkast is altijd goed gevuld om iedereen te voorzien van een hapje en een drankje.