Het is nooit te laat voor grote veranderingen en ben daar na de scheiding achter gekomen. Wil een man leren kennen die ook van avonturen houd, beter laat dan nooit om te ontdekken wat er allemaal te koop is in de wereld.
Milf Iemy van 43 uit Dongen, Noord-Brabant zoekt sexdating
Brig (42)
★★★★☆
Drie jaar gescheiden nu en drie jaar geen sex gehad. Geloof je me niet? Het is echt waar. Ja, sex met mezelf, dat heb ik wel gedaan, iedere dag bijna. En hoewel ik mezelf best een lekker wijf vind, is het toch niet echt bevredigend. Daar heb ik toch weer eens een echte man met een stijve pik voor nodig.
Zoals je ziet ben ik soms een beetje prettig gestoord! En hopelijk ben jij dat ook? Ik wil namelijk graag weer iemand in mijn leven om lol mee te hebben en dan niet alleen buiten de slaapkamer ;)
Ik geloof nog steeds da tik ooit de liefde van mijn leven ontmoet, verwacht zelfs dat dat hier gaat gebeuren. Als jij denkt dat te zijn dan verwacht ik snel een lieve reactie van je.
Ik mag dan blond zijn maar makkelijk ben ik niet, je zal dus met een goede openingszin moeten komen anders haak ik af. Ik weet wat ik wil en ook wat ik niet wil, verder moet je weten dat ik een zwak heb voor mannen in pak of uniform. Vaak ben ik geil en heb ik ondeugende gedachte en die wil ik delen met jou.
De scheiding heeft zijn sporen nagelaten maar hoop dat jij het bent die me daar overheen kan zetten. Een leuke, lieve man is die ik zoek en die met mij een geweldige tijd wil doorbrengen.
Sinds kort heb ik de sauna ontdekt, eerder vond ik het altijd wat overdreven of nam er de tijd niet voor maar ik vind het nu helemaal leuk. Maar eens samen met een leuke man dit doen is toch nog leuker?