Het is nooit te laat voor grote veranderingen en ben daar na de scheiding achter gekomen. Wil een man leren kennen die ook van avonturen houd, beter laat dan nooit om te ontdekken wat er allemaal te koop is in de wereld.
Milf Iemy van 43 uit Dongen, Noord-Brabant zoekt sexdating
Tierini (43)
★★★★★
Lang niet alles verloopt vlekkeloos in mijn leven, met name de scheiding deed me veel verdriet. een vechtscheiding is het geworden en ben blij dat dat achter de rug is. Kinderen heb ik gelukkig niet want die zouden daar de dupe van zijn geworden. Wil een man leren kennen die niet egocentrisch is alleen maar oog heeft voor zijn carrière.
Laarzen en tassen, ik kan er geen genoeg van krijgen. Maar goed ik denk dat meerdere vrouwen zo zijn. Heb jij enig idee waar ik nog meer geen genoegen van kan krijgen?
Het is met mij vrij simpel, ik ben iemand die het rustig aan opbouwt als wij elkaar net kennen en als het ijs is gebroken kan ik nog wel ietsjes verder gaan. Hoever ga ik natuurlijk niet verklappen, dat merk je allemaal vanzelf.
Na de scheiding heb ik in een flinke dip gezeten en ben reuze blij dat ik daar goed uit ben gekomen. Ik voel me weer goed en op en top vrouw en zoek een man die interesse heeft om een relatie met me aan te gaan.
Wat zoek ik hier is natuurlijk de grote vraag. Maar wat je zoekt is niet altijd wat je ook echt gaat vinden eigenlijk. Dus beter gewoon lekkere rondkijken toch?