Het is nooit te laat voor grote veranderingen en ben daar na de scheiding achter gekomen. Wil een man leren kennen die ook van avonturen houd, beter laat dan nooit om te ontdekken wat er allemaal te koop is in de wereld.
Milf Iemy van 43 uit Dongen, Noord-Brabant zoekt sexdating
Liodio (43)
★★★★★
Sinds kort heb ik de sauna ontdekt, eerder vond ik het altijd wat overdreven of nam er de tijd niet voor maar ik vind het nu helemaal leuk. Maar eens samen met een leuke man dit doen is toch nog leuker?
Lang niet alles verloopt vlekkeloos in mijn leven, met name de scheiding deed me veel verdriet. een vechtscheiding is het geworden en ben blij dat dat achter de rug is. Kinderen heb ik gelukkig niet want die zouden daar de dupe van zijn geworden. Wil een man leren kennen die niet egocentrisch is alleen maar oog heeft voor zijn carrière.
Goedlachse dame die een gezellig maatje zoekt. Altijd in voor gezelligheid en een praatje. Ik ben geen type fotomodel. Ik ben graag buiten en dol op dieren. Ik kom net zo makkelijk onder de modder thuis als mijn kinderen. Sta altijd voor iedereen klaar en ben nu op zoek naar mijn eigen rots in de branding. Wat ik zoek is een lief, gezellig, prettig gestoord, betrouwbaar maatje voor mij en mijn kinderen.
Nu ik weer vrijgezelle ben, voel ik me gewoon weer helemaal vrij in mijn doen en laten. Trouwen doe ik nooit meer maar voor een leuke relatie sta ik altijd open. Het is wel zo dat als je voor mij kiest, je er automatisch een hondje bij krijgt. Perry is mijn alles en neem hem overal mee naar toe. Als je niet van honden houdt, heb je pech gehad haha.
Het is met mij vrij simpel, ik ben iemand die het rustig aan opbouwt als wij elkaar net kennen en als het ijs is gebroken kan ik nog wel ietsjes verder gaan. Hoever ga ik natuurlijk niet verklappen, dat merk je allemaal vanzelf.
Inmiddels is het alweer twee jaar geleden dat ik gescheiden ben en al die tijd heb ik mezelf in bed moeten verwennen. Wil dat daar een einde aan komt en dat een lieve, tedere man het van me overneemt.