Het is nooit te laat voor grote veranderingen en ben daar na de scheiding achter gekomen. Wil een man leren kennen die ook van avonturen houd, beter laat dan nooit om te ontdekken wat er allemaal te koop is in de wereld.
Milf Iemy van 43 uit Dongen, Noord-Brabant zoekt sexdating
Klaudiaatje (41)
★★★★☆
Van mijn hobby heb ik mijn beroep gemaakt en dat is voor nu ook helemaal prima. Maar nu heb ik niets meer om te doen in mijn vrije tijd. Heb jij soms een leuk ideetje?
Zo in mijn eentje als alleenstaande heb ik het best wel naar mijn zin. Het enige wat ik mis is de liefde en intimiteit die een lieve man me kan geven. Drie jaar ben ik nu single en wat aandacht van een lieve man is meer dan welkom.
Ik dacht mijn partner voor het leven te hebben gevonden maar onverwacht kondigde hij aan om te scheiden. Ik wist niet wat me overkwam en een half jaar later was de scheiding rond. Al die tijd heb ik het zonder man in bed moeten doen en je kunt dan denk ik wel begrijpen hoe hoog mijn nood is.
Een beschaafde man is die ik zoek, iemand waarvan het karakter lief is en die er bovendien goed uitziet. Een carrière tijger wil ik niet, dat was mijn ex man en ben daarom van hem gescheiden.
Ik ben niet de enige die een nieuwe relatie zoekt zie ik hier, hoop in ieder geval dat ik kans maak op een lieve reactie en hopelijk op meerdere. Al een tijdje geleden heb ik de scheiding doorgezet en ben weer toe om met een leuke man een nieuw begin te maken.
Als gescheiden vrouw is het leven niet altijd even kleurrijk. Oh ik geniet wel, heb toffe vriendinnen, een leuke baan, een prachtige plek om te wonen. Maar de erotiek he. Die is nu al een tijdje uit mijn leven. Het wordt tijd dat ik mijzelf weer op de markt gooi haha. Ik zoek een fwb. Komt er meer, mooi, maar het is geen must. Ik hou van uitdagingen en avontuur dus je moet wel ruimdenkend zijn.