Het is nooit te laat voor grote veranderingen en ben daar na de scheiding achter gekomen. Wil een man leren kennen die ook van avonturen houd, beter laat dan nooit om te ontdekken wat er allemaal te koop is in de wereld.
Milf Iemy van 43 uit Dongen, Noord-Brabant zoekt sexdating
Fannieke (41)
★★★★☆
Een beetje afwisseling vind ik wel leuk. Ik heb al zo lang in het gareel moeten lopen, dat doe ik dus niet meer. De kids zijn op een leeftijd dat ik ze niet meer de hele tijd achterna moet lopen en mijn ex loop ik al heel lang niet meer achterna, dus nu ga ik eindelijk experimenteren zoveel als ik wil. Ik zou het leuk vinden als jij ook een hele rijke fantasie hebt!
Het tegenovergestelde van rustig dat ben ik. Ik ben een wilde vrouw van 36 die in het weekend graag feest, drinkt, rookt en af en toe drugs gebruikt. Het leven is voor mij 1 grote lol
Een lastig huwelijk heb ik achter de rug maar dat is allemaal mooi afgesloten. Ik heb alle tijd voor jou en ik hoop dat jij ook alle tijd voor mij zult hebben! Kunnen wij elkaar misschien wat moois bieden?
In een relatie vind ik het erg belangrijk dat we elkaar begrijpen, dat er wederzijds respect is en dat de liefde hoogtij viert. Zo niet, dan zie ik een relatie niet zitten!
Sinds ik ben gescheiden voel ik me 100 kilo lichter. Wel mis ik echt iemand om zo nu en dan de romantiek mee te beleven en leuke dingen mee te doen. Ik zoek ook iemand die qua karakter goed bij mij aansluit. Eerlijkheid en oprechtheid vind ik het aller belangrijkste.
Achter dit lieve koppie zit een heel ondeugende sexy dame;-) maar daar ga je zelf gauw genoeg achter komen. Ik zoek absoluut geen preutse types maar iemand die mij door het hele huis heen neemt!