Het is nooit te laat voor grote veranderingen en ben daar na de scheiding achter gekomen. Wil een man leren kennen die ook van avonturen houd, beter laat dan nooit om te ontdekken wat er allemaal te koop is in de wereld.
Milf Iemy van 43 uit Dongen, Noord-Brabant zoekt sexdating
Helmey (43)
★★★★★
Na mijn scheiding echt de tijd aan mijzelf gegund om het leven weer op de rit te krijgen. En ik had dat ook wel echt nodig om samen met de kinderen een plekje te vinden. Maar nu is het weer tijd voor een maatje want dat heb ik echt wel gemist.
Lang niet alles verloopt vlekkeloos in mijn leven, met name de scheiding deed me veel verdriet. een vechtscheiding is het geworden en ben blij dat dat achter de rug is. Kinderen heb ik gelukkig niet want die zouden daar de dupe van zijn geworden. Wil een man leren kennen die niet egocentrisch is alleen maar oog heeft voor zijn carrière.
Hoi lieve mannen! Misschien ben ik naïef, maar ondanks een moeilijk huwelijk en nog moeilijkere scheiding ben ik toch de hoop op liefde niet verloren. Daarbuiten loopt vast wel een man rond die perfect bij mij past, dus benut ik alle mogelijkheden om die ene speciale persoon te vinden. Misschien eerst eens rustig kennismaken en is het niets, dan is het niets, maar wie weet ben jij toch die man waar ik al jaren naar op zoek ben.
Ik sta er helemaal alleen voor met mijn zoontje. Mijn ex is na de scheiding met de Noorderzon vertrokken en laat ons achter. Geen alimentatie, helemaal niets. Gelukkig heb ik een goede baan en kan me financieel goed bedruipen. Blijft over dat er van liefde tussen man en vrouw geen sprake meer is.
Ik verwacht best wel wat reacties te krijgen en hoop dat die afkomstig zijn van leuke, aantrekkelijke mannen die met mij een relatie willen aangaan. Het verleden heb ik achter me gelaten en wil alleen nog maar naar de toekomst kijken.