Het is nooit te laat voor grote veranderingen en ben daar na de scheiding achter gekomen. Wil een man leren kennen die ook van avonturen houd, beter laat dan nooit om te ontdekken wat er allemaal te koop is in de wereld.
Milf Iemy van 43 uit Dongen, Noord-Brabant zoekt sexdating
Manerda (43)
★★★★★
Ik geniet nog elke dag met volle overgave van het leven. Maar iets is toch een beetje ingekakt. Want niets is zo lekker als kunnen spelen met een lekkere paal.
Rust is waar ik echt van hou in mijn leven, doe ook yoga dus op zich is dat wel iets wat ik heb. Genieten hoort er ook bij ik red het voor een groot gedeelte in mijn eentje maar soms mis je ook wel een arm om je heen.
Van het leven moet je 100% genieten en dat doe ik dan ook. Ik kan niet zeggen dat ik mij verveel maar een maatje aan mijn zijde zal zeker niet verkeerd zijn.
Het zou ontzettend fijn zijn als er weer een man in mijn leven is die zich om me bekommert, me volledig vertrouwd en me in alles bijstaat. Lang heb ik alles zelf moeten uitzoeken en moet bekennen dat ik een man in mijn leven mis.
Gescheiden, maar seksueel nog zeer actief. Helaas sta ik alweer even droog, dus ik zoek per direct een lekkere kerel die zich beschikbaar stelt om mij weer even ouderwets te neuken. Je hoeft niet voorzichtig met me te zijn, hoe harder, hoe beter.
Leg alsjeblieft geen claim op me als we een relatie krijgen, ik ben iemand die van een beetje vrijheid houd en niet op jaloerse mannen valt. Ik ben inmiddels drie jaar gescheiden en wacht met smart op een lieve man die bij me past.