De scheiding heeft zijn sporen nagelaten maar hoop dat jij het bent die me daar overheen kan zetten. Een leuke, lieve man is die ik zoek en die met mij een geweldige tijd wil doorbrengen.
Geile Elbetine van 42 uit Ooststellingwerf, Friesland zoekt sexdating
Koziela (41)
★★★★★
Veel te kort is het leven om dingen alleen te doen, samen met een leuke man wil ik het leven verkennen en de dingen doen die we beide leuk vinden. Hoop dat je me zo leuk vind dat je kennis met me wil maken.
Ik geloof nog steeds da tik ooit de liefde van mijn leven ontmoet, verwacht zelfs dat dat hier gaat gebeuren. Als jij denkt dat te zijn dan verwacht ik snel een lieve reactie van je.
Hoi, leuk dat je op mijn profiel kom kijken. Wat zal ik over mezelf vertellen. Kan het standaard verhaal vertellen: ik ben een lieve en spontane vrouw. Maar dat verteld iedereen al ? Wel kan ik zeggen dat ik van reizen hou en graag veel van de wereld wil zien. Helaas heb ik nog niet zoveel gezien als ik zou willen. Misschien deel jij deze passie wel met mij
Iedere avond verwend worden door een leuke man en verder niets van me verwacht. Ik weet dat dat waarschijnlijk een onmogelijke opgave is, maar ik ga het toch proberen. Ik zoek dus iemand die (bijna) iedere avond bij me kan komen, of ik bij jou en me wil verwennen. En daarna weer naar huis dus.
Heb het diepste punt in mijn leven wel gezien en ben daar helemaal alleen weer uit gekomen. Het was zwaar, moeilijk en vaak eenzaam. En vooral het laatste wil ik nu aan gaan pakken.