Als je net als ik al een tijdje opzoek bent naar de ware liefde dan zou het maar zo kunnen zijn dat ik dat ben. Ik hoop het wel want dat maakt de keuze in al de reacties die ik hoop te krijgen een stuk makkelijker.
Dame Sjuulla van 43 uit Zeist, Utrecht zoekt relatie
Smaragdalena (43)
★★★★☆
Sinds enkele jaren woon ik in Nederland en ik kom oorspronkelijk uit Griekenland. Ik heb toen besloten de stap te nemen om te emigreren want een normaal leven is daar erg moeilijk op te bouwen. Gelukkig heb ik het heel erg naar mijn zin hier en heb mijn leven netjes op de rails. Het enige wat mij nog ontbreekt is een leuke man om mee samen te zijn.
Mag in mijn leven niet klagen, mijn eigen onderneming opgezet om zo van mijn hobby mijn beroep te maken, en na wat werk is het mij echt gelukt. Dus nu wil ik mijn volgend projectje starten, zoeken naar de ideale man.
Inmiddels is het alweer twee jaar geleden dat ik gescheiden ben en al die tijd heb ik mezelf in bed moeten verwennen. Wil dat daar een einde aan komt en dat een lieve, tedere man het van me overneemt.
Als je meteen al hebt nu je me hier ziet, dat is een leuke vrouw en daar wil ik graag kennis mee maken, reageer dan snel want voor je het weet heb ik een ander gevonden. Ik ben een hartelijke vrouw die vol in het leven staat en zich eenzaam voelt.
Tijdens mijn ziekbed kwam mijn man bij mij en zei ik ga van je weg. Tja kon geen beter moment kiezen denk ik. Maar ik heb zowel mijn ziekbed gehad als dat ik van deze man ben verlost. Nu wil ik eens alles uit het leven halen wat er in zit.
Hallo leuke mannen, wat leuk dat je op mijn profiel komt kijken. Ik weet eigenlijk niet goed wat ik hier neer moet zetten. Als je iets van mij wilt weten kan je het ook altijd vragen.