Als je net als ik al een tijdje opzoek bent naar de ware liefde dan zou het maar zo kunnen zijn dat ik dat ben. Ik hoop het wel want dat maakt de keuze in al de reacties die ik hoop te krijgen een stuk makkelijker.
Dame Sjuulla van 43 uit Zeist, Utrecht zoekt relatie
Lieselies (43)
★★★★★
Mijn vaardigheden moeten nodig weer eens opgevijzeld worden. Sinds de scheiding heb ik geen man meer gehad, ik was er even klaar mee. Maar dat is nu alweer bijna vijf jaar geleden en ik begin het alleen zijn nu toch wel weer een beetje zat te worden. Een relatie hoeft niet perse, gewoon een leuk contact is ook oke.
Al een tijd gescheiden en moet zeggen dat ik mijn man niet mis. Ik heb ook heel wat meegemaakt met hem. Mijn hartje heeft wel nog een klein plaatsje voor een lieve man die wel respect heeft.
Een hart vol liefde heb ik om te delen, zoek een man die me leuk vind en met mij een relatie wil aangaan. Met elkaar een leuk bestaan opbouwen, een relatie die is gebaseerd op liefde is waar ik voor wil gaan.
Stuur me een hele erotisch mailtje waarin je beschrijft wie je bent, wat je zo lekker aan me vind en hoe jij me het liefst zou willen verwennen. Het meest sensuele berichtje is waar ik op ga reageren.
Mag het een fotootje meer, ik hoor het je denken. Maar sommige dingen moet je niet zien op een foto toch haha. Wat ik hier zoek een leuke man die ook zich zelf graag laat zien.