Als je net als ik al een tijdje opzoek bent naar de ware liefde dan zou het maar zo kunnen zijn dat ik dat ben. Ik hoop het wel want dat maakt de keuze in al de reacties die ik hoop te krijgen een stuk makkelijker.
Dame Sjuulla van 43 uit Zeist, Utrecht zoekt relatie
Syli (42)
★★★★☆
Waarom is het op mijn leeftijd zo moeilijk om aan een spannende minnaar te komen? Ik denk niet dat ik er slecht uitzie en ik denk dat ik enorm veel te bieden heb. Ik kom hier dus maar eens snuffelen. Op zoek naar een man voor de lusten. Voor een beetje aandacht en romantiek.
Twee keer ben ik gevallen voor de man die me gouden bergen beloofde, de romantiek was intens, met name in de eerste maanden maar daarna was het over en uit. Wil dit geen derde keer meemaken!
Helaas ben ik nu al een hele tijd alleen, kom gewoon de juiste man niet tegen. Het is niet dat ik veeleisend ben maar word gewoon vaak voor de gek gehouden.
Ik voel mij vol in het leven staan. Jong van geest en denk ook nog best van lichaam. Nu zou ik er nog ten volle van moeten genieten, maar nu ben ik single. Ik zoek eigenlijk een maatje. Iemand waarmee ik kan lachen en passie kan beleven. Gewoon funny en erotisch zeg maar. Lukt dat hier?
Ik wil maar wat graag een paar nachtjes van je heerlijke body gebruikmaken. Wil je voelen, hoe je me zoent, me streelt en teder bij me binnendringt. Ik kan niet wachten om je te leren kennen.
Mijn huwelijk was helaas maar van korte duur. Meneer deed het buiten de deur en als ik ergens allergisch voor benl is het wel ontrouw. Dus ik zoek nu een man die op de eerste plaats trouw is. Cheaters hoeven echt niet te reageren, die pijn wil ik niet meer voelen. Maar als je een lieve en vooral trouwe man bent, wil ik het graag met je proberen.