Als je net als ik al een tijdje opzoek bent naar de ware liefde dan zou het maar zo kunnen zijn dat ik dat ben. Ik hoop het wel want dat maakt de keuze in al de reacties die ik hoop te krijgen een stuk makkelijker.
Trouwen wilde ik al vanaf dat ik een kleine meid was, dat heb ik ook gedaan en uiteindelijk dan toch gescheiden. Voor mij hoeft dat ook niet meer. Wel wil ik gewoon blijven genieten. Hopelijk vind ik hier een leuke man voor heel veel plezier.
Zou er iemand te vinden zijn die de uitdaging wel aan durft te gaan? Ik zie er misschien vrij doorsnee uit, maar tussen de lakens verander ik in een seksgodin en dat durf ik best van mijzelf te zeggen. Je moet een goede conditie, zelfvertrouwen en ruimdenkend hart hebben zou je mij aan durven gaan. Wie o wie?
Mijn vaardigheden moeten nodig weer eens opgevijzeld worden. Sinds de scheiding heb ik geen man meer gehad, ik was er even klaar mee. Maar dat is nu alweer bijna vijf jaar geleden en ik begin het alleen zijn nu toch wel weer een beetje zat te worden. Een relatie hoeft niet perse, gewoon een leuk contact is ook oke.
Samen met mijn 4 honden woon ik in een prachtige vrijstaande villa met een grote tuin er omheen. Dieren geven zoveel liefde, ze zijn trouw aan hun baasje. Kinderen heb ik niet, zal eerlijk zijn, daar ben ik het type niet voor. Ik wil mijn liefde geven aan honden en aan een man, alleen die man moet ik nog even zien te vinden.