Als je net als ik al een tijdje opzoek bent naar de ware liefde dan zou het maar zo kunnen zijn dat ik dat ben. Ik hoop het wel want dat maakt de keuze in al de reacties die ik hoop te krijgen een stuk makkelijker.
Dame Sjuulla van 43 uit Zeist, Utrecht zoekt relatie
Qwie (41)
★★★★☆
Zo tijd voor mij denk ik, ook al je kinderen hebt heb je soms me time nodig en ik denk dat ik er hard aan toe ben. Lekker weer in iemand zijn armen te kunnen kruipen na een lange dag.
Ik ben inmiddels alweer 2 jaar single, heb een vreselijke relatie achter de rug en in die 2 jaar helemaal niemand meer gehad. Het begint al aardig te kriebelen bij me en ben weer toe aan een leuke, echte kerel!
Alleen is maar alleen, tenminste ik vind het prima om single te zijn, maar voor bepaalde hete dingen moet je toch echt met twee zijn. Wie zit in hetzelfde schuitje als mij?
Ik hoop echt dat de man van mijn dromen in de buurt woont, ik heb een relatie afstand gehad maar dat beviel me totaal niet. Ik wil je naast me hebben en het liefst elke dag van je kunnen genieten.
Niet op mijn mondje gevallen, zeg wat ik denk en verwacht dit ook van jou. Praat graag over spannende dingen, heb een ruime fantasie en zoek beslist niet iemand die preuts of verlegen is, gewoon lekker spontaan en jezelf zijn vind ik het belangrijkste wat er is!