Als je net als ik al een tijdje opzoek bent naar de ware liefde dan zou het maar zo kunnen zijn dat ik dat ben. Ik hoop het wel want dat maakt de keuze in al de reacties die ik hoop te krijgen een stuk makkelijker.
Dame Sjuulla van 43 uit Zeist, Utrecht zoekt relatie
Vango (41)
★★★★☆
Ben echt gek op balsporten, wat dat betreft zit er een kleine jongen in mij. Maar al mijn vriendinnen vinden het maar raar. Maar een vrouw die goed is met ballen moet je toch blij mee zijn?
Ik voel me de laatste tijd wat eenzaam, ik kijk dan ook vol verwachting uit naar de mannen die mij een reactie sturen omdat ze wel een keer met me uit willen. Ik zal de man kiezen die me het liefste berichtje stuurt en wat me aanspreekt wat hij schrijft over zichzelf.
Zo af en toe heb ik het niet meer, met name als mijn speeltje weigert te functioneren doordat de batterijen op zijn en ik geen batterijen in huis heb. Wil dan het liefst elke man die voorbij loopt mijn bed in sleuren. Wie weet ben jij het die mij dan uit de brand wil helpen.
Helaas ben ik nu al een hele tijd alleen, kom gewoon de juiste man niet tegen. Het is niet dat ik veeleisend ben maar word gewoon vaak voor de gek gehouden.
Ik begin te trillen van opwinding als ik me bedenk dat ik heel veel erotische berichtjes krijg van mooie mannen die een date met mij wel zien zitten. Mochten we een klik met elkaar hebben tijdens de kennismaking dan is de kans groot dat jij me thuis mag brengen.
Het zou maar zo kunnen dat ik in de top van mooie vrouwen zit die hier aanwezig zijn. Als dat zo is dan verwacht ik een heel sensueel berichtje van je waarin je me verteld hoe jij me het liefst zou willen laten genieten van je heerlijke lijf.