Als je net als ik al een tijdje opzoek bent naar de ware liefde dan zou het maar zo kunnen zijn dat ik dat ben. Ik hoop het wel want dat maakt de keuze in al de reacties die ik hoop te krijgen een stuk makkelijker.
Dame Sjuulla van 43 uit Zeist, Utrecht zoekt relatie
Maaroni (42)
★★★★☆
Na de scheiding heb ik in een flinke dip gezeten en ben reuze blij dat ik daar goed uit ben gekomen. Ik voel me weer goed en op en top vrouw en zoek een man die interesse heeft om een relatie met me aan te gaan.
Veel te kort is het leven om dingen alleen te doen, samen met een leuke man wil ik het leven verkennen en de dingen doen die we beide leuk vinden. Hoop dat je me zo leuk vind dat je kennis met me wil maken.
Ik ben niet de enige die een nieuwe relatie zoekt zie ik hier, hoop in ieder geval dat ik kans maak op een lieve reactie en hopelijk op meerdere. Al een tijdje geleden heb ik de scheiding doorgezet en ben weer toe om met een leuke man een nieuw begin te maken.
Ik verlang naar de liefde en de warmte die een man me dat heeft te bieden. Wil verliefd op je worden en met jou een geweldige tijd tegemoet gaan, een tijd die is gebaseerd op liefde en intimiteit.
Als je net als ik al een tijdje opzoek bent naar de ware liefde dan zou het maar zo kunnen zijn dat ik dat ben. Ik hoop het wel want dat maakt de keuze in al de reacties die ik hoop te krijgen een stuk makkelijker.
Als je meteen al hebt nu je me hier ziet, dat is een leuke vrouw en daar wil ik graag kennis mee maken, reageer dan snel want voor je het weet heb ik een ander gevonden. Ik ben een hartelijke vrouw die vol in het leven staat en zich eenzaam voelt.