Als je net als ik al een tijdje opzoek bent naar de ware liefde dan zou het maar zo kunnen zijn dat ik dat ben. Ik hoop het wel want dat maakt de keuze in al de reacties die ik hoop te krijgen een stuk makkelijker.
Dame Sjuulla van 43 uit Zeist, Utrecht zoekt relatie
Roxietje (42)
★★★★☆
De diepe put heb ik achter me gelaten na een lange tijd. Het was heel moeilijk, want ik voelde me behoorlijk afgedankt hoor. Ik stond altijd voor hem klaar en zo opeens word je dan ingeruild voor een jonger exemplaar. Maar ik weet nu dat ik er weer toe doe en dat ik nog niet afgeserveerd ben. Er zijn heus wel lieve mannen te vinden die wel trouw kunnen blijven en me op waarde schatten. Ja toch?
Niets moet en alles mag is mijn motto. Ik ben geen Pietje precies en leef mijn leven al een tijdje als single. De periode tijdens de scheiding was geen pretje en ik was het vertrouwen in mannen grotendeels kwijt. Nu ben ik weer zover om een relatie aan te gaan met de man die me lief heeft.
Achter dit lieve koppie zit een heel ondeugende sexy dame;-) maar daar ga je zelf gauw genoeg achter komen. Ik zoek absoluut geen preutse types maar iemand die mij door het hele huis heen neemt!
Ik verwacht best wel wat reacties te krijgen en hoop dat die afkomstig zijn van leuke, aantrekkelijke mannen die met mij een relatie willen aangaan. Het verleden heb ik achter me gelaten en wil alleen nog maar naar de toekomst kijken.
Ik mag dan wel een beetje dominant zijn, dat was ook de reden dat mijn ex het met een ander deed, echter verwacht ik dat jij daar wel mee om kunt gaan. Zoek een lieverd, iemand die met mij een mooie toekomst tegemoet wil gaan.
Mijn leven is een stuk relaxter geworden sinds ik gescheiden ben. De hectiek is weg, van zijn drankmisbruik heb ik geen last meer en kan gaan en staan waar ik wil. Ik kijk er naar uit om een lieve man te leren kennen die met mij en relatie aan wil gaan.