Ik ben graag een beetje anders als de rest. Zowel in het leven als in de slaapkamer. Een saaie avond is aan mij niet besteed. Ik wil passie, spanning en sensatie.
Ongeveer twee jaar geleden ben ik gescheiden en ergens is het een opluchting voor mij want mijn man ging vreemd en daar kon ik niet meer mee leven. Ik ben niet echt op zoek naar een nieuwe relatie maar mis soms wat gezelschap om eens iets leuk te doen.
Als ik mezelf zou moeten omschrijven dan zou ik zeggen, een vrouw met ballen. Geen echte ballen natuurlijk maar gewoon een pittig karakter. Ik zeg wat ik denk en hou er niet van om de schijn op te houden. Dat is ook de reden waarom relaties niet altijd succesvol uitpakken want niet iedereen denkt zoals ik. Hopelijk vind ik nu wel een vent die zich in mijn denkwijze kunt vinden.
Ik sta er helemaal alleen voor met mijn zoontje. Mijn ex is na de scheiding met de Noorderzon vertrokken en laat ons achter. Geen alimentatie, helemaal niets. Gelukkig heb ik een goede baan en kan me financieel goed bedruipen. Blijft over dat er van liefde tussen man en vrouw geen sprake meer is.
Ik begin het niet meer leuk te vinden om single te zijn, net toen ik het was maakte ik daar dankbaar gebruik van maar nu mis een man in mijn leven. Ik wil niet elke avond alleen thuis zitten maar een man vinden op de ban k die me welkom heet.