Ik ben graag een beetje anders als de rest. Zowel in het leven als in de slaapkamer. Een saaie avond is aan mij niet besteed. Ik wil passie, spanning en sensatie.
Mama Gothix van 43 uit Dilsen-Stokkem, Vlaams-Limburg zoekt contact
Isbellia (43)
★★★★★
Zo af en toe heb ik het niet meer, met name als mijn speeltje weigert te functioneren doordat de batterijen op zijn en ik geen batterijen in huis heb. Wil dan het liefst elke man die voorbij loopt mijn bed in sleuren. Wie weet ben jij het die mij dan uit de brand wil helpen.
Na mijn scheiding heb ik mij in het uitgaansleven gestort om niet de leegte te voelen die ik sinds mijn scheiding ervaar. Helaas voel ik ook dat dit leven geen fijne invulling is, ik heb meer inhoud nodig.
Het tegenovergestelde van rustig dat ben ik. Ik ben een wilde vrouw van 36 die in het weekend graag feest, drinkt, rookt en af en toe drugs gebruikt. Het leven is voor mij 1 grote lol
Erg benieuwd ben naar de reactie die ik hopelijk krijg, als het er heel veel zijn dan is de keuze waarschijnlijk een stuk moeilijker, maar het zei zo. Liever te veel dan te weinig reacties.
Ik wil weer plezier maken, samen met de man die ik lief heb en waarbij ik een goed gevoel heb. Heb die man helaas nog niet kunnen vinden en hoop dan maar dat ik hier meer kans maak die te leren kennen.
Als ik eenmaal de man van mijn dromen heb ontmoet dan wil ik er ook helemaal voor gaan, tenminste als we een klik met elkaar hebben. Mijn single bestaan wil graag opgeven voor een man die met mij een relatie wil aangaan.