Het tegenovergestelde van rustig dat ben ik. Ik ben een wilde vrouw van 36 die in het weekend graag feest, drinkt, rookt en af en toe drugs gebruikt. Het leven is voor mij 1 grote lol
Ik ben geen hopeloos geval of radeloos omdat ik geen partner heb. Bewust ben ik enkele jaren alleenstaand geweest maar kijk nu verwachtingsvol uit naar de mannen die op me reageren.
Ik verwacht best wel wat reacties te krijgen en hoop dat die afkomstig zijn van leuke, aantrekkelijke mannen die met mij een relatie willen aangaan. Het verleden heb ik achter me gelaten en wil alleen nog maar naar de toekomst kijken.
Na twee jaar single te zijn geweest ben ik toe aan een man met wie ik goed op kan schieten, die me leuk en lief vind en waar ik stapel verleid op ben. Als de liefde van twee kanten komt dan passen we goed bij elkaar.
Bij mij thuis is het net de zoete inval, iedereen is bij mij van harte welkom. Mijn koelkast is altijd goed gevuld om iedereen te voorzien van een hapje en een drankje.
Elke man mag reageren op mij, oud, jong, het maakt me niet uit. Het enige wat ik wil is om een lieverd te leren kennen die behulpzaam is en sociaal goed ontwikkelt. Samen met jou een relatie aangaan is waar ik open voor sta.