Het tegenovergestelde van rustig dat ben ik. Ik ben een wilde vrouw van 36 die in het weekend graag feest, drinkt, rookt en af en toe drugs gebruikt. Het leven is voor mij 1 grote lol
Vrouw Coolgirl van 43 uit Sudwest-Fryslan, Friesland zoekt sexdate
Little (42)
★★★★☆
In het geheim zit ik op de wc me nu in te schrijven, ik ben namelijk op mijn werk en ik verveel me kapot. Niet alleen op mijn werk maar ook als ik vrij ben. Ik zou gewoon graag eens lekker willen spelen met een lekkere stoere man die het niet erg vind dat ik een maatje meer heb. Graag heb ik een man die ouder is dan ik zelf ben omdat ik als kleine meid behandeld wil worden. En dan straf kan krijgen wel op een lieve manier. Dat ik tegen je aan kan kruipen en me geborgen kan voelen. Mijn vorige huwelijk was niet zo een succes en ik zoek dus ook niet zo zeer naar een relatie maar meer gewoon een lekkere seksrelatie waar ik mijn gevoel in kwijt kan en krijg wat ik graag wil. Er is vast wel een man die mij dat kan geven.
Heb een leuke baan fijn huisje en helaas geen kinderen. Maar je kan niet alles hebben. Maar ik denk dat mijn leven wel wat leuker kan, ik ben er ook wel klaar voor om mijn droom man te mogen ontmoeten.
Mijn ex wil me niet meer, die ging er vandoor met een jonger exemplaar. Maar hier zal ik toch wel een man kunnen vinden die mij wel wil? Zo lelijk ben ik toch niet?
Mag in mijn leven niet klagen, mijn eigen onderneming opgezet om zo van mijn hobby mijn beroep te maken, en na wat werk is het mij echt gelukt. Dus nu wil ik mijn volgend projectje starten, zoeken naar de ideale man.
Na mijn scheiding heb ik geen andere man meer gehad in me leven. Het is inmiddels toch alweer een aantal jaren terug dat ik gescheiden ben en heb er in al die tijd ook geen behoefte aan gehad om weer een ander te zoeken. Ik zoek momenteel nog steeds niemand voor een vaste relatie. Eerst maar kijken hoelang we het samen uit kunnen houden.
Rust is waar ik echt van hou in mijn leven, doe ook yoga dus op zich is dat wel iets wat ik heb. Genieten hoort er ook bij ik red het voor een groot gedeelte in mijn eentje maar soms mis je ook wel een arm om je heen.