De man die ik zoek woont bij me in de buurt, wil mij elke dag ontmoeten en is een echte romanticus. Al een tijdje ben ik alleen en de liefde die je me kan en wil geven heb ik hard nodig.
Drie jaar gescheiden en twee jaar lang heb ik moeten zwoegen om ondermijn ex uit te komen. Zelfs de politie moest erbij komen en ben nu een jaar lang helemaal vrij van hem. Ik kan het weer aan om een leuke man te leren kennen die een verslaving heeft.
Wil weer eens voelen aan een strak lichaam, verleiden wil ik je om mij alle hoeken van de slaapkamer te laten zien en kan je verzekeren dat je het bij mij erg naar je zin gaat hebben.
Ik ben wel een beetje stevig, maar dat mag de pret niet echt drukken denk ik. Als wij een leuke tijd gaan hebben samen is het juist goed, je kan met mij alle kanten op, als je wilt weten wat ik jou kan geven, aarzel dan niet en neem contact op. Kusjes.
Ik ben een single vrouw met een artistieke inslag, schilderen is mijn hobby en ga graag naar een expositie. Ik zoek een man die ook zo in elkaar steekt en met mij op zoek wil gaan naar nieuwe kunstenaars en natuurlijk de liefde.
Vind het een rare gedachte maar binnen niet al te lange tijd wordt ik al oma. Ik vind het geweldig mooi maar ik ben nog zo jong, en mijn dochter eigenlijk ook nog.