De man die ik zoek woont bij me in de buurt, wil mij elke dag ontmoeten en is een echte romanticus. Al een tijdje ben ik alleen en de liefde die je me kan en wil geven heb ik hard nodig.
Milfje ItsSabia van 43 uit Beekdaelen, Limburg zoekt sex contact
Ilaila (42)
★★★★☆
Laarzen en tassen, ik kan er geen genoeg van krijgen. Maar goed ik denk dat meerdere vrouwen zo zijn. Heb jij enig idee waar ik nog meer geen genoegen van kan krijgen?
Nu je toch eenmaal binnen bent gevallen bij mijn profiel kunnen we net zo goed samen praten hoe je de dingen voor je ziet, op gebied van seks ben ik een tikkeltje onderdanig, maar menig man weet daar wel raad mee neem ik aan.
Geen idee wat ik hier neer moet zetten en dan ben ik heel eerlijk. Ik denk dat iedereen rond onze leeftijd een rugzakje heeft wat aardig gevuld is maar dat kan je ook aan elkaar vertellen.
Ik ben geen hopeloos geval of radeloos omdat ik geen partner heb. Bewust ben ik enkele jaren alleenstaand geweest maar kijk nu verwachtingsvol uit naar de mannen die op me reageren.
Heb het diepste punt in mijn leven wel gezien en ben daar helemaal alleen weer uit gekomen. Het was zwaar, moeilijk en vaak eenzaam. En vooral het laatste wil ik nu aan gaan pakken.
Trouwen wilde ik al vanaf dat ik een kleine meid was, dat heb ik ook gedaan en uiteindelijk dan toch gescheiden. Voor mij hoeft dat ook niet meer. Wel wil ik gewoon blijven genieten. Hopelijk vind ik hier een leuke man voor heel veel plezier.