De man die ik zoek woont bij me in de buurt, wil mij elke dag ontmoeten en is een echte romanticus. Al een tijdje ben ik alleen en de liefde die je me kan en wil geven heb ik hard nodig.
Milfje ItsSabia van 43 uit Beekdaelen, Limburg zoekt sex contact
Leuknerd (41)
★★★★★
Ik ben inmiddels alweer 2 jaar single, heb een vreselijke relatie achter de rug en in die 2 jaar helemaal niemand meer gehad. Het begint al aardig te kriebelen bij me en ben weer toe aan een leuke, echte kerel!
Genietend van mijn single leven maar ik mis toch wel een lekkere man naast mij. Gewoon als maatje voor hete spannende avonturen. Genot voorop en geen gezeur.
Bijna altijd goedgehumeurd ben ik. Ik ben een postief ingestelde vrouw en ik kgeef nooit op. Zo nu dus ook niet. Ik ben alweer een tijdje op zoek naar een leuke man om daar eventueel wat mee op te bouwen. Mag ook eenmalig zijn, maar ik ga een nieuwe relatie zeker niet uit de weg. Gewoon eens kijken of we bij elkaar passen?
Ik heb lang gedacht dat iedereen me voor de gek hield toen ze vertelde dat ze mijn ex met andere vrouwen hadden zien zoenen. Ik had totaal niet verwacht dat hij zo was en kwam van een koude kermis terug toen hij de waarheid opbiechtte. De scheiding was een feit en ben nu weer zoekende naar en leuke man die niet zo is als mijn ex.