De man die ik zoek woont bij me in de buurt, wil mij elke dag ontmoeten en is een echte romanticus. Al een tijdje ben ik alleen en de liefde die je me kan en wil geven heb ik hard nodig.
Milfje ItsSabia van 43 uit Beekdaelen, Limburg zoekt sex contact
Kadey (41)
★★★★☆
Genieten moet iedereen doen, maar ik doe dat vooral als de zon schijnt. Lekker een kop koffie in het zonnetje en als het wat warmer wordt lekker afkoelen, de vraag is hoe jij het afkoelen gaat aanpakken.
Van mijn hobby heb ik mijn beroep gemaakt en dat is voor nu ook helemaal prima. Maar nu heb ik niets meer om te doen in mijn vrije tijd. Heb jij soms een leuk ideetje?
Zo in mijn eentje als alleenstaande heb ik het best wel naar mijn zin. Het enige wat ik mis is de liefde en intimiteit die een lieve man me kan geven. Drie jaar ben ik nu single en wat aandacht van een lieve man is meer dan welkom.
Zo tijd voor mij denk ik, ook al je kinderen hebt heb je soms me time nodig en ik denk dat ik er hard aan toe ben. Lekker weer in iemand zijn armen te kunnen kruipen na een lange dag.
Sinds ik gescheiden heb ik heel veel nieuwe dingen ontdekt. Ik was dan ook maar het gewone huismoedertje. Nu durf ik al eens uitdagen en kijken hoe een man reageert. Hier hoop ik ook wel een man te leren kennen die mij eens durft uit te dagen.
Ik hoop mijn ware liefde hier te vinden, in het vrijgezelle leven kom ik die niet tegen en in de supermarkt al helemaal niet. Ik droom van de man die me de liefde van mijn leven zal zijn.