Milf Geenbedrog van 42 uit Westland, Zuid-Holland zoekt man
MijnZoeteInval (42)
★★★★☆
Bij mij thuis is het net de zoete inval, iedereen is bij mij van harte welkom. Mijn koelkast is altijd goed gevuld om iedereen te voorzien van een hapje en een drankje.
Tijdens mijn ziekbed kwam mijn man bij mij en zei ik ga van je weg. Tja kon geen beter moment kiezen denk ik. Maar ik heb zowel mijn ziekbed gehad als dat ik van deze man ben verlost. Nu wil ik eens alles uit het leven halen wat er in zit.
Ik zou mezelf beschrijven als een stoere vrouw. ik durf veel, ik doe veel en ik ben niet op mijn mondje gevallen. Als een man mij kan temmen dan ben je een blijvertje.
Ik kom er maar voor uit. Ik zoek niets anders dan een wilde neukpartij. En als het bevalt wil ik er meer. Liefst met iemand uit de buurt van Eindhoven, dan kunnen we snel bij elkaar zijn.
Jij bent een stoere man, die alles zou doen om zijn vrouwtje te beschermen. Ach misschien is dit gewoon een droom van mij maar die kunnen toch altijd uitkomen?