Het geloof heeft best een belangrijke betekenis in mijn leven. Maar het is niet dat ik wekelijks een kerk bezoek. Maar het zou leuk vinden om iemand te vinden die ook geloofd dat er meer is tussen hemel en aarde.
Mama Ameja van 42 uit Leiden, Zuid-Holland zoekt sexdating
Meandperry (41)
★★★★☆
Nu ik weer vrijgezelle ben, voel ik me gewoon weer helemaal vrij in mijn doen en laten. Trouwen doe ik nooit meer maar voor een leuke relatie sta ik altijd open. Het is wel zo dat als je voor mij kiest, je er automatisch een hondje bij krijgt. Perry is mijn alles en neem hem overal mee naar toe. Als je niet van honden houdt, heb je pech gehad haha.
Een zware tijd heb ik gehad, door de scheiding woon ik niet in een huis, maar woon ik in een caravan. Wat ik merk is dat velen gelijk hun oordeel daarover klaar hebben, dat doet mij pijn. Soms zijn er factoren die tegen je werken en kun je in een situatie terecht komen die je niet voorzien had. Maargoed, daarom zit ik niet hier, ik zit hier om leuke vrienden te maken, daar heb ik echt behoefte aan.
Schrik niet, ik ben op zoek naar een vent die ervoor wil zorgen dat ik nog moeder ga worden. De leeftijd begint te tellen, vandaar dat ik er grote haast mee heb.
Ik ben geen 18 meer maar vind het nog steeds heel leuk om een avondje uit te gaan en met name in het weekend. Helaas heb ik niet iemand die met me mee wil gaan en als jij een keer de bloemetjes buiten wil zetten met een superleuke vrouw als ik dan zie ik je reactie graag tegemoet.
Waarom is het op mijn leeftijd zo moeilijk om aan een spannende minnaar te komen? Ik denk niet dat ik er slecht uitzie en ik denk dat ik enorm veel te bieden heb. Ik kom hier dus maar eens snuffelen. Op zoek naar een man voor de lusten. Voor een beetje aandacht en romantiek.
Na twee jaar single te zijn geweest ben ik toe aan een man met wie ik goed op kan schieten, die me leuk en lief vind en waar ik stapel verleid op ben. Als de liefde van twee kanten komt dan passen we goed bij elkaar.