Het geloof heeft best een belangrijke betekenis in mijn leven. Maar het is niet dat ik wekelijks een kerk bezoek. Maar het zou leuk vinden om iemand te vinden die ook geloofd dat er meer is tussen hemel en aarde.
Mama Ameja van 42 uit Leiden, Zuid-Holland zoekt sexdating
Ambryni (43)
★★★★☆
Als jij in het bezit bent van een lekker lijf, mooie blauwe ogen en een gulle lach dan ben jij de man waarvan ik denk dat hij bij me past. Wil je leren kennen en kijken of we een klik met elkaar hebben.
De tijd die ik nu in mijn werk stop omdat ik me zo alleen en eenzaam voel geeft me geen voldoening. Ik wil uit die vlucht ontsnappen door een leuke man te vinden die bij me past.
Jij bent een stoere man, die alles zou doen om zijn vrouwtje te beschermen. Ach misschien is dit gewoon een droom van mij maar die kunnen toch altijd uitkomen?
Twee keer ben ik gevallen voor de man die me gouden bergen beloofde, de romantiek was intens, met name in de eerste maanden maar daarna was het over en uit. Wil dit geen derde keer meemaken!
Volgens mij wordt ik op de eerste de beste man die me een lief berichtje stuurt verliefd. Al een lange tijd ben ik single en kijk vol verwachting uit naar de reacties die ik hoop te krijgen.
Ik hoop echt dat de man van mijn dromen in de buurt woont, ik heb een relatie afstand gehad maar dat beviel me totaal niet. Ik wil je naast me hebben en het liefst elke dag van je kunnen genieten.