Het geloof heeft best een belangrijke betekenis in mijn leven. Maar het is niet dat ik wekelijks een kerk bezoek. Maar het zou leuk vinden om iemand te vinden die ook geloofd dat er meer is tussen hemel en aarde.
Mama Ameja van 42 uit Leiden, Zuid-Holland zoekt sexdating
Smaragdalena (43)
★★★★☆
Sinds enkele jaren woon ik in Nederland en ik kom oorspronkelijk uit Griekenland. Ik heb toen besloten de stap te nemen om te emigreren want een normaal leven is daar erg moeilijk op te bouwen. Gelukkig heb ik het heel erg naar mijn zin hier en heb mijn leven netjes op de rails. Het enige wat mij nog ontbreekt is een leuke man om mee samen te zijn.
Mensenkennis heb ik genoeg op gedaan in mijn leven maar desondanks kan je je altijd nog vergissen in het leven. En dat kan soms erg pijnlijk en kwetsend zijn.
Getekend door het leven, gegaan door een hel wil ik verder in de toekomst met iemand die dat ook wil. Ik wil niet blijven hangen in het verleden, blijven hangen in verdriet. Ik wil vooruit, verder naar het licht. Het liefste met een leuke vent aan mijn zijde die er voor mij wil zijn.
Volgens mij wordt ik op de eerste de beste man die me een lief berichtje stuurt verliefd. Al een lange tijd ben ik single en kijk vol verwachting uit naar de reacties die ik hoop te krijgen.
Voor een eenmalig contact ben ik niet te porren, ik ga voor een vaste relatie en anders niets. Ik ben een zorgzame lieve vrouw, werk in het ziekenhuis en ben kinderloos.
Ervaring met een lieve, goede man heb ik eigenlijk helemaal niet. Dat realiseerde ik me laatst toen ik op de koffie was bij een vriendin die een hele lieve man heeft. Mijn man was helaas niet zo lief, die heb ik gelukkig ook niet meer. De man van mijn vriendin kan ik helaas niet hebben, haha, maar ik kan natuurlijk wel zelf op zoek gaan naar mijn lot uit de loterij. Ben jij dat misschien?