Het geloof heeft best een belangrijke betekenis in mijn leven. Maar het is niet dat ik wekelijks een kerk bezoek. Maar het zou leuk vinden om iemand te vinden die ook geloofd dat er meer is tussen hemel en aarde.
Mama Ameja van 42 uit Leiden, Zuid-Holland zoekt sexdating
Danieke (42)
★★★★☆
Hey guys, fijn dat jullie hier ook zijn, nu moet het niet moeilijk zijn om mijn droom man te vinden. Erotiek is belangrijk voor mij en ik wil in de slaapkamer echt flink plezier hebben met jou. Ook heb ik wel zin om mijn grenzen eens te verleggen maar dit doen we dan on overleg lijkt mij.
Gescheiden, maar seksueel nog zeer actief. Helaas sta ik alweer even droog, dus ik zoek per direct een lekkere kerel die zich beschikbaar stelt om mij weer even ouderwets te neuken. Je hoeft niet voorzichtig met me te zijn, hoe harder, hoe beter.
In een relatie vind ik het erg belangrijk dat we elkaar begrijpen, dat er wederzijds respect is en dat de liefde hoogtij viert. Zo niet, dan zie ik een relatie niet zitten!
Als jij het bent die op hetzelfde niveau zit als ik qua intellect en baan dan is de kans groot dat we het met elkaar fijn gaan hebben. Uiteraard moet de klik er zijn en de aantrekkingskracht voor elkaar groot.
Ik ben niet de enige die een nieuwe relatie zoekt zie ik hier, hoop in ieder geval dat ik kans maak op een lieve reactie en hopelijk op meerdere. Al een tijdje geleden heb ik de scheiding doorgezet en ben weer toe om met een leuke man een nieuw begin te maken.
Drie jaar gescheiden en twee jaar lang heb ik moeten zwoegen om ondermijn ex uit te komen. Zelfs de politie moest erbij komen en ben nu een jaar lang helemaal vrij van hem. Ik kan het weer aan om een leuke man te leren kennen die een verslaving heeft.