Een lekkere massage is waar ik van kan genieten. Maar ik geef ze ook erg graag. Helemaal omdat ik een aantal maanden geleden een cursus gevolgd heb. Alleen de happy end kwam daar niet voorbij.
Mijn vaardigheden moeten nodig weer eens opgevijzeld worden. Sinds de scheiding heb ik geen man meer gehad, ik was er even klaar mee. Maar dat is nu alweer bijna vijf jaar geleden en ik begin het alleen zijn nu toch wel weer een beetje zat te worden. Een relatie hoeft niet perse, gewoon een leuk contact is ook oke.
Even voor de duidelijkheid, ik zoek alleen maar sex en geen relatie of wat dan ook.
Ik heb graag iemand die ook precies en duidelijk is in wat hij wil, dan weten we in elk geval wat we aan elkaar hebben.
Ben echt gek op balsporten, wat dat betreft zit er een kleine jongen in mij. Maar al mijn vriendinnen vinden het maar raar. Maar een vrouw die goed is met ballen moet je toch blij mee zijn?
Omdat ik moeder ben mag ik niet meer genieten van mijn leven? Ik vind dat zo makkelijk gezegd, zijn er ook nog mannen die het niet erg vinden dat ik een moeder ben?
Leg alsjeblieft geen claim op me als we een relatie krijgen, ik ben iemand die van een beetje vrijheid houd en niet op jaloerse mannen valt. Ik ben inmiddels drie jaar gescheiden en wacht met smart op een lieve man die bij me past.