Een lekkere massage is waar ik van kan genieten. Maar ik geef ze ook erg graag. Helemaal omdat ik een aantal maanden geleden een cursus gevolgd heb. Alleen de happy end kwam daar niet voorbij.
De tijd die ik nu in mijn werk stop omdat ik me zo alleen en eenzaam voel geeft me geen voldoening. Ik wil uit die vlucht ontsnappen door een leuke man te vinden die bij me past.
Ik voel me de laatste tijd wat eenzaam, ik kijk dan ook vol verwachting uit naar de mannen die mij een reactie sturen omdat ze wel een keer met me uit willen. Ik zal de man kiezen die me het liefste berichtje stuurt en wat me aanspreekt wat hij schrijft over zichzelf.
Je ziet soms wel eens een romantische film waarin alles perfect gaat, van voorspel hoofdspel en na spel, maar zo iets heb ik nog nooit mogen beleven in mijn leven. Nee ik ben geen maagd meer maar zo iets lekkers zou ik graag mee maken.
Mag het een fotootje meer, ik hoor het je denken. Maar sommige dingen moet je niet zien op een foto toch haha. Wat ik hier zoek een leuke man die ook zich zelf graag laat zien.
Mijn leven is een stuk relaxter geworden sinds ik gescheiden ben. De hectiek is weg, van zijn drankmisbruik heb ik geen last meer en kan gaan en staan waar ik wil. Ik kijk er naar uit om een lieve man te leren kennen die met mij en relatie aan wil gaan.