Een lekkere massage is waar ik van kan genieten. Maar ik geef ze ook erg graag. Helemaal omdat ik een aantal maanden geleden een cursus gevolgd heb. Alleen de happy end kwam daar niet voorbij.
Mama Rosaley van 41 uit Dronten, Flevoland zoekt sexdating
Atante (41)
★★★★★
Ik ben altijd de vrouw waar men heen komt voor goed advies. Ook de mannen zien mij altijd maar als een vriendin. Ik zou zo graag weer eens iemands vriendin willen zijn.
Na de scheiding heb ik in een flinke dip gezeten en ben reuze blij dat ik daar goed uit ben gekomen. Ik voel me weer goed en op en top vrouw en zoek een man die interesse heeft om een relatie met me aan te gaan.
Zingen kan ik best wel onder de douche dan. Maar als ik nu gezelschap zou hebben die mij ook lekker mijn rug was zeg ik misschien wat anders. Ben je al nieuwsgierig?
Al een tijd gescheiden en moet zeggen dat ik mijn man niet mis. Ik heb ook heel wat meegemaakt met hem. Mijn hartje heeft wel nog een klein plaatsje voor een lieve man die wel respect heeft.
Sinds kort ben ik begonnen met kickboksen, waarom geen idee maar ik zocht een nieuwe uitdaging eigenlijk. En die heb ik gevonden, dus wie wil eens met mij sparren?