Een lekkere massage is waar ik van kan genieten. Maar ik geef ze ook erg graag. Helemaal omdat ik een aantal maanden geleden een cursus gevolgd heb. Alleen de happy end kwam daar niet voorbij.
Mama Rosaley van 41 uit Dronten, Flevoland zoekt sexdating
Lieselies (43)
★★★★★
Mijn vaardigheden moeten nodig weer eens opgevijzeld worden. Sinds de scheiding heb ik geen man meer gehad, ik was er even klaar mee. Maar dat is nu alweer bijna vijf jaar geleden en ik begin het alleen zijn nu toch wel weer een beetje zat te worden. Een relatie hoeft niet perse, gewoon een leuk contact is ook oke.
Er zijn zo veel dingen die belangrijk zijn maar één daar van is om altijd je zelf te blijven. Dat is ook precies wat ik altijd doe, dan weet iedereen wat ze van je kunnen verwachten. Leer mij kennen en dan zul je merken dat ik echt een lieverd ben.
Nu ik weer vrijgezelle ben, voel ik me gewoon weer helemaal vrij in mijn doen en laten. Trouwen doe ik nooit meer maar voor een leuke relatie sta ik altijd open. Het is wel zo dat als je voor mij kiest, je er automatisch een hondje bij krijgt. Perry is mijn alles en neem hem overal mee naar toe. Als je niet van honden houdt, heb je pech gehad haha.
Een vrouw ben ik die vol uitdagingen zit, zelf ga ik geen uitdaging uit de weg. Ik zoek een nieuwe uitdaging, de uitdaging van een lieve man ben ik naar op zoek.
Geen idee wat ik hier neer moet zetten en dan ben ik heel eerlijk. Ik denk dat iedereen rond onze leeftijd een rugzakje heeft wat aardig gevuld is maar dat kan je ook aan elkaar vertellen.
Als je meteen al hebt nu je me hier ziet, dat is een leuke vrouw en daar wil ik graag kennis mee maken, reageer dan snel want voor je het weet heb ik een ander gevonden. Ik ben een hartelijke vrouw die vol in het leven staat en zich eenzaam voelt.